Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:38:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ivana  (Прочетена 11700 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« -: февруари 07, 2008, 21:03:48 »

 Струва ми се първата булка за 2008, все още си няма темичка smile
Хайде Ivana разказвай тук как вървят нещата, че то не останало до 9-ти! smile
И бива ли така да се карате на финала? smile Я си подарете малко SPA !
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 07, 2008, 21:06:24 »

Много добре си се сетила
Аз сга разбирам, че Ивана е 1-вата булка, а не Гери  yahoo
Хайде булке, споделяй с нас!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 07, 2008, 21:20:24 »

И аз съм любопитна как се чувства първата булка за 2008 smile Хайде разкавай   pardon give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 07, 2008, 22:16:40 »

Сигурно е много заета и развълнувана... Като си помисля, петъка преди нашата сватба ще подписваме в 10 сутринта. Значи още от четвъртък ще съм много развълнувана и ще мисля за 100 неща сигурно.

Ivana, ако ти остане време, включи се да кажеш как си. Стискаме ти палци всичко да мине супер:)
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 08, 2008, 09:45:18 »

darling,благодаря за темичката smile
честно да си кажа е доста трудно особенно когато сам се занимаваш с организацията на събитието!Мъжът ми е по цял ден на работа и няма възможност да се включи.Сама търсих диджей,фото,видео,ресторант и т.н.Днес само за пазаренето ходихме заедно,защото съм млад шофьор и не ми дава колата blush.Днес 2 денa преди събитието взех роклята,пазарих за в къщи,за ресторанта,говорих окончателно с Dj,фотото,видеото и танцьорите които ще играят с питата и тортата на кумовете
 за да няма спънки.Последно уточнихме украсата в ресторанта и им дадох тейбъл картите.Охххххх вече немога да мисля. tease tease tease 8PВсичко ми е една пълна боза.Цял ден ходя с един тефтер и записвам каквото се сетя като задачи.Правя графици за утре и вдруги ден,за да си организирам нещата.И едновременно с това се самобичувам,защото преди за забременея пуших по 1 кут.цигари на ден,сега пуша по 1 цигара,но днес....испуших цели 8 си мисля колко съм безотговорна.Честно да си кажа напрежението е доста голямо когато си сам,а искашда направиш нещо хубаво и качествено!за будещите булки мога да дам само един съвет-ако имате възможност ползвайте услугите на сватбена агенция!За жалост при мен парите играят голяма роля и нямам този шанс.Роклята и прическата ще видите в понеделник,вторник.Ще пусна направо снимките от сватбата!
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 08, 2008, 09:46:19 »

оххх яко ме тресе нервата.Имам чувството че ще откача tease tease tease tease tease tease girl_impossible girl_impossible crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 08, 2008, 11:04:07 »

Ivana знам какво е да си организатор на собствената си сватба повярвай ми, аз откачих дни преди сватбата, защото родата дойде направо със сватбарско настрение вместо да се трогне какво има да се върши.  sad За сметка на това на самия ден бях много спокойна и нищо не ме трогна нито забравеното нито разни работки из ресторанта. Сватбата е веднъж и минава бързо -наслаждавай се на всеки миг защото тези мигове не се повтарят!!!
Сигурна съм, че всичко ще е на ниво и че ти ще си прелестна!!!
Успех!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 08, 2008, 12:16:28 »

сладурка дръж се ние сме тук  blum как ми е познато това чувство на паника когато си в движение не го усещаш толкова но спреш ли се за миг и имаш чувството че ще се пръснеш!! :girl_impossible:нерви нерви и само нерви!!утре обаче ще се очудиш колко спокойна ще бъдеш  give_rose дали от умората да се панираш преди това или ит факта че си мислиш "да става каквото ще аз съм булка стига съм се ядосвала" но сама ще се убедиш че съм права!!после ще ти е забавно като се сетиш за всички моменти преди сватбата!
аз ти желая да си спокойна и неотразима на ТВОЯ ДЕН нищо да не помрачи щастието ви и да се забавлявате много heart give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 08, 2008, 21:27:15 »

Спокойно бе момиче ! Каквото си свършила свършила! Много е важно да си починеш преди голямото събитие, а не напрежението да ти е изписано по снимките  blum Излез с приятелка и направи нещо различно! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 09, 2008, 22:55:26 »

мила вече си госпожа убеден асъм че си била прекрасна булка желая ви много щастие и малки сладки дечица желан брой give_rose give_rose @}->--чакаме с нетърпение снимки give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 10, 2008, 16:52:56 »

Ивана,честита сватба,миличка.Много здраве и изпълнен с безброй щастливи мигове семеен живот.Чакаме разказ и снимкииииииииии!!!! give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 10, 2008, 17:00:20 »

Честита сватба  give_rose Пожелавам ви много семейно щастие  twohearts
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 10, 2008, 19:38:35 »

Честита сватба  weddingday желая ви много ЛЮБОВ, разбирателство и поне две деца  yahoo heart girl_wink
ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ миличка  wedding
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 10, 2008, 19:41:50 »

честито и от мен,бъдете много щастливи заедно,целият ви семееен живот да е щастлив колкото сватбеният ви ден.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #14 -: февруари 10, 2008, 19:52:14 »

Честито!!! weddingday
Пожелавам ви много щастлив семеен живот и къща пълна с дечица
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 10, 2008, 21:06:45 »

Честито! Пожелавам Ви много щастлив и дълъг семеен живот! give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 10, 2008, 21:07:16 »

Сигурна съм че се е получил хубав празник! heart heart heart
Поздравления! wedding  и очакваме с нетърпение разказа ти !
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #17 -: февруари 10, 2008, 21:20:40 »

Честит празник!Пожелавам Ви ,ако има нещо по велико от щастието и  любовта и то да Ви  споходи!Честито! give_rose
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #18 -: февруари 10, 2008, 22:40:53 »

Честита сватба! Желая ви дълъг и красив съвместен живот изпълнен с щастие и любов и детски смях
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #19 -: февруари 10, 2008, 23:16:04 »

Честита сватба и от мен! Bravo Bravo Bravo
Дълъг, щастлив и хармоничен семеен живот!
Чакаме да разкажеш...
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 11, 2008, 01:17:31 »

Здравейте момичета,
благодаря много за подкрепата и пожеланията!Сватбата мина по-добре от очакваното.Снимки все още нямам от фотографа,но по-долу ще дам линк към любителските кадри!Едно не ми хареса....изглеждам като ходеща торта Torte но като се има в предвид,че съм бременна със второто ни дете в края на шестия месец...немога да очаквам друго blum.На някой снимки ще видите и едно малко сладко момиченце в бяла рокличка това е "Малката Булка"-нашата първа дъщеричка!Момичета много съм изморена и ще лягам,но при първа възможност ще пиша да разказвам за купона!!!Беше голямо шоу!И в ритуалната при настъпването,и в ресторанта,с питата,момента с тортата,танците....

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218184
Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 11, 2008, 10:20:25 »

Честито Ивана и от мен.
Изглеждаш красива. Малкото слънчице /щерка ти smile/ е голяма сладуранка. Всички изглеждат много, как да го нарека, като в еуфория.... щастливи. Аз ще се омъжвам също на 23.02 и още от сега откачам... защото както теб се справям сама със всичко. Е така е като сме си избрали много работливи9 мъже...  pardon
Хайде като хубавичко си починеш да ни разкажеш повече за този прекрасен ден.
До скоро и ще чакаме с нетърпение...... Good luck
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 11, 2008, 10:46:24 »

Честито и от мен Ивана.Изглеждаш много добре,лъчезарна и свежа.Пожелавам ви дългогодишен и щастлив семеен живот. give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #23 -: февруари 11, 2008, 17:25:01 »

Честито на първата ни булка за годината  Sunshine Flower  weddingday
Ивана, обичайте се и бъдете все така усмихнати и лъчезарни .... Sunshine била си много красива булка  girl_in_love и роклята ти е много красива и с тази коронка ....  Bravo като принцеса ...  give_rose


* wedding.jpg (14.75 KB, 300x300 - видяно 2615 пъти.)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 11, 2008, 17:54:24 »

честито и от мен!  give_rose
Много семейно щастие ви желая и да се обичате винаги!  heart
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 11, 2008, 18:10:07 »

Честито и от мен!!!
Пожелавам ви много, много щасливи мигове и винаги заедно!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2008, 18:29:46 »

Ivana, много ти е хубаво семейството!!!! пу-пу-пу  good. Пожелавам ви много щастие и любов.
Разкажи как е възприела нещата малката. Сигурно е била като в приказка smile?!
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 12, 2008, 09:04:24 »

Искам да споделя впечатленията си от сватбата ни.
1.DJ-това беше DJ DRAGO,наистина съм много доволна!Пуска шеги напълно на място,но едновременно с това непрекали с приказките,пусна всички песни които си пожелаха гостите ни,и го направи без да прескача от един жанр на друг,така че да спече гостите!Още отначало грабна хората и ги вдигна от масите...не ги остави да запът.През цялото време имаше хора на дансинга!

2.Булченски магазин-Магазин "Мирена"(намиращ се в уличката зад черната закусвалня на "Александровска")НАЙ-ДОБРИТЕ!!!Бременна съм в края на 6 месец с 2 дете,а те така ми направиха роклята,че неможеш да разбереш,че съм бременна!Непрекъснато ми даваха съвети кое ще е по-добре и кое не,но никога не ми казаха "ТОВА ТРЯБВА ДА Е,ТОВА,ЩЕ НАПРАВИМ" и т.н.Винаги съгласуваха нещата с мен и ако аз кажа не значи не!!!Едновременно с роклята от тях закупихме чашите,болерото ми,булото,свешите и всичките му там цветета и джунджурийки!Винаги ми помагаха и казваха кое как ще изглежда и кое с кое ще си отива!!! И всичко,бих казала на нормални цени.

3.Ресторант-Хотел "Аква".На самата сватба стана истинско мазало...докато разрязвахме тортата от "публиката" се чуваше "мацай,цапай..."при което мъжът ми ме омаза с торта,следващото се случи и с него...след което по неволя настана бой с торта!!!всичко беше омазано!По едно време приятелите и колегите ни поръчаха 6 ботилки шампански и ни опръскаха целите!Всичко стана в торта и шампанско...и тук е времето за голямото НО,... никой от ресторанта (сервитьори,управител,хигиенистки) неказа нито дума,нито пък ни направиха физиономий.ЕВАЛА.Храната ни дойде точно навреме.Получихме точно това за което се бяхме разбрали за вечеря и беше наистина много вкусно.А да неговорим,че не се наложи да вкарваме нищо допълнително откъм храна.Чиниите бяха препълнени(нещо което не се прави в много ресторанти!!!)Цените им са много достъпни.

4.Торта-сладкарница "Марс" в кв.Меден Рудник,4 етажа, 90 парчета,приятна на вид,не много сирупирана,но и не много суха.Сметана и крем.приятна на вкус.излезе ни 102лв.+50лв.за стойката която като върнеш то дават обратно!!!

5.Фото и видео-Иван Няголов и Бъчваров...все още несме взели видеото и снимките,но когато ги вземем ще пиша впечатления за тях!

това се сешам засега,но ако вие се сетите питайте!!!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 12, 2008, 09:43:11 »

Радвам се,че този ден е минал без никакви проблеми. Дано и целия ви съвместен живот е щастлив и изпълнен с детски смях!!! ЧЕСТИТО  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 12, 2008, 09:49:10 »

Честито! Явно страхотно сте си искарали. Пожелавам ви дълги години семейно щастие  heart
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 12, 2008, 15:05:14 »

Много сте хубави ! А ти не си никаква торта, но си мнооого сладка  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines