Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 14:05:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как се справяте със семейните недоразумения???
Аз винаги отстъпвам. - 3 (4.4%)
Той винаги отстъпва.. - 7 (10.3%)
Не се караме.. - 6 (8.8%)
Никой не отстъпва.. - 9 (13.2%)
И двамата правим компромиси.. - 43 (63.2%)
Общ брой гласове: 67

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За караниците, сдобряваниците и компромисите :)  (Прочетена 91910 пъти)
 
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #165 -: март 02, 2011, 18:40:09 »

Ето го ,днес пак се скарахме cray cray cray cray cray направо не мога повече sad Постоянно ме изкарва мен виновна за всичко.Искам да се махна и да изчезна някъде далеч  cray
Решението ,което трябва да взема е много трудно ,или да съм постоянно нещастна и да се разправяме,заради детето ни да останем заедно.
Или да се махна...

Ще те посъветвам само едно, седни и поговори с него, още повече след като имате дете, ако трябва обясни му, че обмисляш раздяла, аз моя май успях да го стресна, само времето ще покаже, но скоро не си е показвал рогата (да не чуе дявола), Успех!!!!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #166 -: март 02, 2011, 18:43:41 »

panteryx, имаш нужда от почивка и промяна на тая среда. Малко време за теб да отдъхнеш и да се успокоиш, щото с такива "емоции" човек не знае къде е. Не знам възможно ли е, но може би просто сте в лош период и това ще мине... Помогни си. И говори искрено с който трябва. Имаш стиснати палци от мен, вярно, не се познаваме, ама ги имаш. friends
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 02, 2011, 19:01:54 »

Благодаря ви момичета за съветите -Наистина благодаря!
Много е трудно просто ,предстои не сватба ,а честно да ви кажа не знам ,какво да правя.
 cray Дано само да не стане по -зле ,но ще видим! cray cray cray
Всичко се съсипа изведнъж !
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #168 -: март 02, 2011, 19:22:14 »

Мацка, при вас има разни съпътстващи фактори, дето ви тормозят, четох те и в другите теми. Мисля, че до голяма степен отговорността е и на половинката ти. По-възрастен е, има опит, освен това има дете, което е резултат от негов брак и е в трудна възраст. Нормално е да ви се обтягат отношенията от време на време, но пък заедно трябва да правите компромиси, особено този, който има от какво да се учи след един брак вече. Действително, както казаха и по-нагоре момичетата, трябва да си поговорите честно за тия неща. Нито ти си вързана завинаги за него, нито е добре за някой от двама ви да се делите, след като имате връзка, дете и планове занапред. Очевидно щом 4 години сте заедно, не идват от лошо напасване на характерите скандалите, а от нещо по-сериозно. Вярно е, че ви предстои сватба, но може би трябва да се абстрахирате от тая мисъл за малко и да си обърнете внимание на отношенията, мислите, плановете... Не се отчайвай. Всичко в живота ни е някакъв момент, след който идва друг.  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 02, 2011, 19:33:11 »

Деничка Звездичка
Благодаря ти за хубавите думи,дано всичко се оправи ,просто напоследък има едно огромно напражение между нас и стават скандалите.Ще седнем да говорим (стига да се прибере днес) и ще го видим. cray cray
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 10, 2011, 12:00:01 »

Извинявам се, че наливам масло в огъня, но този същият, който обвинява приятелката си, че единствената й цел е да го дразни, защото не се е ориентирала в мола (животът ми да зависи от това не мога да открия конкретен магазин дори в мол, в който съм ходила стотина пъти) ми звучи като героят от разказите на жените, които прибягват до фондациите за защита от домашно насилие. Все другите са им виновни, виж, какво ги карат да правят, как те не искат да са лоши, ама щото онази, пребитата, е просто ужасна, и те какво да направят?!!
 Сега, да не си помислите, че раздавам диагнози. Не и съзнателно Wink. Смятам, че у всеки мъж е старателно изградено съзнанието, че само той от двамата има логически ум, възможност да разсъждава ПРАВИЛНО, способност да взима ПРАВИЛНИ решения. Ролята на жената е друга, много важна -  да живее за да му е удобно на него. В по-интелигентните мъже върху това има изградена доста стабилна стена от разум, възпитание, любов и уважение, но все пак, тази основа си я има и рано или късно си оказва влияние. Въпросът е докъде си позволява да стигне. Дали е повече добър или повече мъж.
 Та, за лошите мъже - и между нас преди сватбата имаше напрежение. Разбрах за него по нирваната, която ме (ни) обзе като мина сватбата. Може тази раздразнителност да е период и външна. Но може и да е нещо лошо и определено си мисля, че има нужда от размисъл по темата.
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #171 -: март 14, 2011, 17:15:21 »

Трябва да си призная, че в повечето случаи отстъпва той. Аз съм мноого голям инат!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #172 -: март 15, 2011, 22:47:11 »

Смятам, че у всеки мъж е старателно изградено съзнанието, че само той от двамата има логически ум, възможност да разсъждава ПРАВИЛНО, способност да взима ПРАВИЛНИ решения.

 Offtopic Факт. И най-добрите са така  tease.
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #173 -: март 15, 2011, 22:56:17 »

Според мен има и много жени, които мислят по същия начин.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 16, 2011, 20:02:12 »

При нас отстъпваме и двамата....иначе сме си инати и особено на мен ми е доста трудно да се извинявам,но във брака трябва да се правят мн компромиси и аз съм на ясно с това diablo
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 22, 2011, 09:29:49 »

Ето ме и мен пак  cray cray отписвам се от редиците на булките ,роклята ми така и няма да бъде облeчeна някога ( поне не от мен )! cray cray cray
Скарахме се и се разделихме ,той се изнесе  nea защото очевидно е че между нас няма да се получи.
Лошото е че иска да ми вземе детето и ме заплашва да ме съди  diablo ,но аз няма да се дам  beating
Компромисите при нас се изчерпаха напълно ,просто на моменти той забравя, че е милият грижовен съпруг и баща и си избива агресията върху мен.
Не искам да съм боксова круша за нерви и какво ли още не ,разбарх че той не ме оценява и не м обича  cray
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #176 -: март 22, 2011, 10:25:59 »

Мила, дълбоко ти съчувствам и ти желая кураж да преодолееш ситуацията и да вървиш напред. Потърси помощ от най-близките си - родителите, опитай да поемеш дъх и да оцениш добре всички обстоятелства и колкото и да е трудно - да видиш и добрата страна - все пак не си обвързана с човек, който очевидно не те оценява и уважава достатъчно. Пиши ни как се развиват нещата при теб.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #177 -: март 22, 2011, 10:29:10 »

panteryx, недей така, вероятно нервите са ви дошли в повечко. Успокойте се и двамата, седнете, обмислете положението. Ако решите, че все пак още се обичате, трябва да поемете отговорност и двамата за връзката и детето си. А след като сте планирали сватба, не може да няма поне малко обич....
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 22, 2011, 11:06:17 »

Не съм го казвала ,но той никога не е искал истински да се омъжи за мен!Знам го защото ми трябваше 2г. и половина да го моля да се разведе с бившата си жена ,с която имат 12г. дете и бяха разделени от 5 години?
Накрая ,когато аз забременях,бившата му жена намери адвокат и му каза -Абе ,ти какви ги вършиш,чакаш дете ,хайде да се разведем? girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Не знам какво повече да кажа ,предложи ми да се оженим аз приех и всичката организация падна на плещите ми ,него изобщо не го вълнува,само мрънка това е много скъпо,онова е много скъпо huhhuh.gif
Един ден побеснях,защото той не се вълнува изобщо и му казах ,че е очевидно,че не иска сватба ,а той ми заяви че ако не било така,нямало да ми подари годежен пръстен?!
Е,и?!
 cray cray cray Какво да правя с такъв човек?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 22, 2011, 11:10:17 »

Аз мога само да кажа, че насила нищо не става, а в света мъже много.Боли сега боли много, но по-добре късно отколкото никога.Ти имаш дете мисли за него, не само за себе си.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines