Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 22:02:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс преди брака или глоба "нечестна" булка  (Прочетена 33151 пъти)
 
Galka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


сладка като карамелен бонбон :)


« Отговор #15 -: декември 16, 2006, 00:33:28 »

Да ме глобяват колкото искат!
Важното е, че сме  girl_in_love и  любов заедно любов заедно

Точно така!!! hiphip Blush blush любов заедно
И аз се присъединявам към това smile heart  CHEERS любов заедно любов заедно
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 20, 2006, 16:30:41 »

А и младоженеца трябва да е проверен blum :girl_wink:Иначе предствяте ли си ако се установи някое нарушение след брака,а не  Wink
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #17 -: април 10, 2007, 11:46:49 »

Че като се обичате и всичко си ви е на място, кво има да се пробва, бе хора???!!!! Аз пък мисля, че е прав човекът  Yes Всички ритуали - от вземането на булката до църквата, са малко неуместни, ако младоженците вече си живеят заедно.
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 10, 2007, 11:52:43 »

Абе всички тука сме млади и съвременни. Непознавам хора дето да не са били заедно преди сватбата(да не са правили секс).Живеем в такъв модерен и различен свят, че направо бих се изсмяла на тая глупост Xixixi
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 10, 2007, 11:57:31 »

Че като се обичате и всичко си ви е на място, кво има да се пробва, бе хора???!!!! Аз пък мисля, че е прав човекът  Yes Всички ритуали - от вземането на булката до църквата, са малко неуместни, ако младоженците вече си живеят заедно.
аз пък не мога да си представя да се омъжа за някой, с когото не съм поживяла поне няколко месеца!!! shok Когато заживеят заедно двама души, много неща се променят! Именно тогава, според мен, се вижда можем ли да съжителстваме заедно и да се разбираме добре при положение, че тогава вече започва да се мисли за бюджет, сметки, дом и т.н.  А що се отнася до секса.... да се омъжим без да сме правили въобще секс с въпросния представител на мъжкия пол?!?!?! crazy Това време отмина мнооооооого отдавна - лично мнение!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 10, 2007, 11:59:20 »

ТВЪРДО ЗА СЕКСА ПРЕДИ И СЛЕД ...  good
Никви ми ти такива измишльотини ... всичко трябва да се тества предварително  LAUGHTER
точно така Bravo
4удят се от какви ли не още глупости да вземат парите Mad girl
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #21 -: април 10, 2007, 12:44:29 »

Абе всички тука сме млади и съвременни. Непознавам хора дето да не са били заедно преди сватбата(да не са правили секс).Живеем в такъв модерен и различен свят, че направо бих се изсмяла на тая глупост Xixixi

Аз пък познавам такива двойки и са си екстра после!! Въпрос на избор, всеки е свободен да си живее живота, както му харесва
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #22 -: април 10, 2007, 12:48:07 »

А що се отнася до секса.... да се омъжим без да сме правили въобще секс с въпросния представител на мъжкия пол?!?!?! crazy Това време отмина мнооооооого отдавна - лично мнение!
Да, вярно, ама колко самотни майки се навъдиха!! Много сте безстрашни, момичета!!  Bravo Ами всички последствия са за нас, мъжете са лесни: грабнат си шапката и айде, чао!! На тая въдица не се хващам  Girl_sing
« Последна редакция: април 10, 2007, 13:01:10 от maria_lakova » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 10, 2007, 13:22:43 »

cvetna, изключително е трудно  да станеш самотна майка, ако си ползвала необходимите предпазни мерки. Аз пия хапчета вече от една година и зная, че ако се взимат правилно такава вероятност почти няма  good а това , че "интимната" култура на доста момичета е под всякаква критика, си е съвсем друг въпрос! Отново искам да подчертая,че това си е лично мое мнение и не целя с него да се заяждам  smile но от много мои познати съм чувала, че "се пазят" посредством прекъснат коитус, което е всичко друго, но не и "пазене"!!! Така че, според мен, всичко зависи от момичето и неговата култура и отговорност  smile  това беше малко off-topic, за което се извинявам  blush blush blush
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #24 -: април 10, 2007, 13:32:47 »

cvetna, изключително е трудно  да станеш самотна майка, ако си ползвала необходимите предпазни мерки. Аз пия хапчета вече от една година и зная, че ако се взимат правилно такава вероятност почти няма  good а това , че "интимната" култура на доста момичета е под всякаква критика, си е съвсем друг въпрос! Отново искам да подчертая,че това си е лично мое мнение и не целя с него да се заяждам  smile но от много мои познати съм чувала, че "се пазят" посредством прекъснат коитус, което е всичко друго, но не и "пазене"!!! Така че, според мен, всичко зависи от момичето и неговата култура и отговорност  smile  това беше малко off-topic, за което се извинявам  blush blush blush

Да де, вероятност ПОЧТИ няма-да забременееш, да се заразиш, да попаднеш на някой "бройкаджия", да си навредиш на здравето с хапчета ... Аз предпочитам едно средство, което е 100 % сигурно и няма изключения - без секс! Такива: "да пробваме... ама не мога да издържам, толкова те обичам... и т. н. " не ми минават хич!! Ами като се оженим, как ще се въздържа, ако се наложи да се разделим за някакъв период от време??!! ЛИЧНО МНЕНИЕ
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #25 -: април 10, 2007, 13:41:14 »

Пак лично мнение, дано да не е много встрани от темата! Имам познати, които макар да разбираха, че мъжът не е за тях, поради това, че са се пристрастили към секса с него, са сключвали брак и последствията са плачевни. Основата за щастлив брак е нещо много повече от добър секс, това е само украшението.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 10, 2007, 13:50:57 »

да, определено секс не е равно на щастлив брак, но има значение. Преди всичко, за да има щастлив брак , трябва да има разбирателство, любов, привързаност, компромиси и всеки един от двамата партньори да "полива цветята в градинката на любовта", тоест и двамата да се грижат за поддържането на връзката. Но повечето от изброените неща се виждат истински чак след като двамата заживеят заедно и започнат да мислят като семейство! Така мисля аз give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 10, 2007, 13:51:45 »

Основата за щастлив брак е нещо много повече от добър секс
но трябва да признаем 4е и секса е едно от най-важните неща за щастлив брак
ли4но мнение, ако не полу4аваме в леглото това от което имаме нужда(ние или мъжете ни), нали се се с6тате какво ще последва.....изневярата която не признава семействата
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #28 -: април 10, 2007, 13:55:42 »

да, определено секс не е равно на щастлив брак, но има значение. Преди всичко, за да има щастлив брак , трябва да има разбирателство, любов, привързаност, компромиси и всеки един от двамата партньори да "полива цветята в градинката на любовта", тоест и двамата да се грижат за поддържането на връзката. Но повечето от изброените неща се виждат истински чак след като двамата заживеят заедно и започнат да мислят като семейство! Така мисля аз give_rose

Напълно съм съгласна!  yahoo Щом го има всичко това, сексът си е естествена последица и няма начин да не се получи, понеже той не е просто само физически акт! Иначе, ако двамата просто се съберат, за да пробват, с мисълта, че може да не излезе нищо от връзката, те няма да са готови да правят нужните компромиси, за да я запазят. Затова мисля, че е имал някакво право човекът, не заради парите, ами открай време нещата са си наредени така, както си трябва; защо да променяме реда?! Да не би да сме най-умните?!!!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #29 -: април 10, 2007, 14:03:21 »

Освен това мисля, че очакването засилва желанието и това си е част от очарованието! Нека си запазим нещо хубаво и за брака; парчето торта си е най-вкусно за десерт  Curtsey
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines