Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс преди брака или глоба "нечестна" булка  (Прочетена 32876 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 10, 2007, 16:27:05 »

живеем от 3 години заедно, а от 7 ходим и сме били далеч един от друг 10 месеца / като сме се виждали 2 пъти / и съм 100%сигурна, че той не ми е изневерявал !!! не е до това дали се сдържа, а дали те обича ! няма нищо общо със секса, но иначе съм напълно за секса преди сватбата и не може човек да ходи с някой повече от година и да не са го направили това наистина ми се вижда малко съдистично ! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 10, 2007, 16:29:14 »

според мен, човек преди да реши да се жени или да има сериозна връзка, трябва да се наживееее било то с един човек или с няколко !!!!! и да се чуства готов за брак !!! аз съм готова и знам, че милото ме обича и уважава !!!! той не ми е първия, но се надявам да ми бъде последния smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 10, 2007, 16:40:46 »

според мен, човек преди да реши да се жени или да има сериозна връзка, трябва да се наживееее било то с един човек или с няколко !!!!! и да се чуства готов за брак !!! аз съм готова и знам, че милото ме обича и уважава !!!! той не ми е първия, но се надявам да ми бъде последния smile
Ели

напълно подкрепям твоето мнение Bravo
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #48 -: април 10, 2007, 16:46:58 »

това е странно. НЕ познавам хора,които не са правили секс преди сватбата. НЕ познавам и хора, които са 4акали  и месец.
Интересно ми е как си го налагат,все пак това е желание някакво. Изключвам варианта на маструбацията,защото това е напълно нормално и естествено-и от двете страни.
Определено ЗА пробата,за да има време за рекламации и поправка:)
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #49 -: април 10, 2007, 17:21:57 »

Момичета, радвам се, че макар да не сте съгласни с мен, зачитате мнението ми.  Bravo Как става това с въздържането ли? Ами та те и животните имат инстинкти и "физиологични нужди", ама ние, за разлика от тях, имаме разум и воля!! Ние с моя любим сме си решили, че ще ни е по-сладко, ако си изчакаме "първата брачна нощ" и досега не сме имали проблем да изпълним решението си! Остават ни 2 месеца  yahoo! Просто искам сватбата ми да си е сватба; не мога да си представя да идват да ме взимат, да се пазарят за мен,  а пък аз отдавна да съм се "дала", да съм облечена в бяло, а вече да съм "втора употреба" /никого не обиждам, аз така бих се чувствала!!/, така че с вълнение си очакваме "първата брачна нощ" и сватбата; за мен сватбената церемония е сериозно нещо, не просто "цирк" за пред хората!! Пак се извинявам, това е лично мое мнение; всеки си има такова. Моят приятел наистина много ме цени заради позицията ми, щото вярно не се срещат често такива в този "модерен век"; ама си е много романтично да свържеш живота си с някой след сватбата. Какъв по-голям подарък от това да му подариш себе си, и то изцяло?!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 10, 2007, 18:00:22 »

Момичета, радвам се, че макар да не сте съгласни с мен, зачитате мнението ми.  Bravo Как става това с въздържането ли? Ами та те и животните имат инстинкти и "физиологични нужди", ама ние, за разлика от тях, имаме разум и воля!! Ние с моя любим сме си решили, че ще ни е по-сладко, ако си изчакаме "първата брачна нощ" и досега не сме имали проблем да изпълним решението си! Остават ни 2 месеца  yahoo! Просто искам сватбата ми да си е сватба; не мога да си представя да идват да ме взимат, да се пазарят за мен,  а пък аз отдавна да съм се "дала", да съм облечена в бяло, а вече да съм "втора употреба" /никого не обиждам, аз така бих се чувствала!!/, така че с вълнение си очакваме "първата брачна нощ" и сватбата; за мен сватбената церемония е сериозно нещо, не просто "цирк" за пред хората!! Пак се извинявам, това е лично мое мнение; всеки си има такова. Моят приятел наистина много ме цени заради позицията ми, щото вярно не се срещат често такива в този "модерен век"; ама си е много романтично да свържеш живота си с някой след сватбата. Какъв по-голям подарък от това да му подариш себе си, и то изцяло?!
ок това си е ваше ре6ение и аз го уважавам, но все пак ми е много 4удно и не мога да разбера как става така 4е си лягате един до друг, прегръщате се, милвате се, а мисля 4е се и целувате (или не) и как се здържате не мога да разбера, каква е тази воля 4е така да здържате сексуалните си желанията, които предполагам изпитвате ohah
наистина ми е много странно, просто не мога да разбера как се владеете до такава степен 4е ..........ох незнам незнам

cvetna
а вие от колко време сте задно с твоето мом4е?
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #51 -: април 10, 2007, 18:14:02 »


ок това си е ваше ре6ение и аз го уважавам, но все пак ми е много 4удно и не мога да разбера как става така 4е си лягате един до друг, прегръщате се, милвате се, а мисля 4е се и целувате (или не) и как се здържате не мога да разбера, каква е тази воля 4е така да здържате сексуалните си желанията, които предполагам изпитвате ohah
наистина ми е много странно, просто не мога да разбера как се владеете до такава степен 4е ..........ох незнам незнам

cvetna
а вие от колко време сте задно с твоето мом4е?

[/quote]

Познаваме се от 11 год., заедно сме от по-малко от година, а за сдържането... ами да не сме деца, като сме взели такова решение, сме внимателни и знаем кога да спрем; прегръдки, целувки, милувки - всичко това е много нежно между нас, но границата си я знаем; не мога да го обясня, само който е вземал такова решение знае какво е... а и... не спим в едно легло, не сме толкова наивни да си играем с огъня!! Xixixi Просто който не си дава шанс за такова преживяване, не знае какво губи!!  air_kiss Иначе естествените ви сексуални нужди напълно ги разбирам, ама ние няма да чакаме години, докато се оженим!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 10, 2007, 18:20:58 »

cvetna
ако съм те обидила с нещо моля да ме извини6 Flower

желая ви щастлив семеен живот пълен с много радости и много  baby_girl baby_boy
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #53 -: април 10, 2007, 18:28:29 »

cvetna
ако съм те обидила с нещо моля да ме извини6 Flower

желая ви щастлив семеен живот пълен с много радости и много  baby_girl baby_boy

ООо, хич не си ме обидила!  give_rose Благодаря за пожеланията! Не знам дали имате представа какво дълбоко възхищение изпитват мъжете, след като се окопитят от изненадата, към жени с мнение и принципи!! Аз вече няколко пъти съм срещала погледите им, пълни с обожание: не си го признават, но очите им ги издават!! Като видят, че не сме от "лесните", почват да ни уважават; а иначе такива мъжки разговори съм слушала за "завоевания", че нямам думи!! Как само говорят за жени, които са задоволили нуждата им! Отвратително!  bad
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 10, 2007, 18:58:01 »

ние с милото сме заедно от 8 години,от които сме живяли заедно 3год и 4 бяхме разделени ( но не наведнъж).сигурна съм, че не ми е изневерявал,и все повече се радвам ,че всичко това ни се случи преди да вземем важното решение,така сме сигурни един в друг ,минахме през много изпитания.живяхме заедно,правили сме секс,били сме разделени по две години и така знаем какво да очакваме един от друг,ако нещо такова ни се случи отново.пробвали сме всичко tease,така че нямаше изненади след сватбата Blush.той си ми е първият и последният и не съжелявам за нищо,даже се радвам  girl_wink.
моето мнение е,че човек преди да предприеме такава важна стъпка трябва да е сигурен в нея,и естесвено да е проучил почвата предварително.това е! pardon
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 10, 2007, 20:09:03 »

на мен също половинката ми е първият мъж, а и освен това не съм си легнала с него веднага - минаха два месеца преди това, но въпреки това аз се смятам за жена с принципи, която държи на тях и не бих си легнала с който и да е и когато и да е! И не мисля, че съм лесна - даже напротив!!! Но всеки  си има своето мнение и останалите сме длъжни да се съобразяваме и уважаваме чуждото такова! Ето защо, cvetna, аз уважавам позицията ти по въпроса, както и тази на останалите момичета!!!  give_rose give_rose give_rose
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #56 -: април 11, 2007, 00:18:13 »

моето мнение е ,че не можеш да решиш дали даден човек е за теб,ако не го"пробваш"не искам да си помислите,че съм някаква манячка stop stop stop на тази тема!но от личен опит казвам,че ,ако трябва да говорим за трезва преценка,то тя трябва да е направена не само от 1 или 2 човека!и пак повтарям,че това е мое мнение и никой не искам да засегна с това,защото това е от личен опит.на мен
милото ми не ми е първият,но аз съм го избирала буквално.тъй като такъв беше момента,че не исках да ходя с никаго nea
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #57 -: април 11, 2007, 00:23:19 »

и също така искам да кажа,че и аз познавам хора,които са девствени преди сватбата си,но те са изключително редки случаи! =]направо не мога да повярвам,че в наши дни има такива хора все още! :love_together:а това е някакси много сладко -да сте си първите един на друг!но рядко се среща! smile
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #58 -: април 11, 2007, 00:26:26 »

а колкото до моя езбор за съпруг-се радвам,че съдбата ми го поднесе-т.е.ме срещна с него точно когато се бях наживяла и успях най-трезва преценка да направя за него! dance girl_wink girl_in_love girl_in_love heart heart heart heart
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #59 -: април 11, 2007, 02:35:28 »

Затова мисля, че е имал някакво право човекът, не заради парите, ами открай време нещата са си наредени така, както си трябва; защо да променяме реда?! Да не би да сме най-умните?!!!

Ами дано все пак ние жените сме не само по-умни, но и по-силни, отколкото сме били в онези тъмни векове. И днес има държави, в които неомъжените жени ги пребиват публично с камъни за това, че не са останали девствени... така че изказвания като горното не са съвсем безобидни; а и нали нямаше да се съдим? Ако човек е доволен от личното си решение, не би трябвало да чувства необходимост да го налага на другите.

Не е много коректно толкова момичета да се изредят с мили думи да изкажат уважение спрямо екстремистките изказвания на една от тах, а тя после да ги нарече "лесни" и "дали се". Лично мнение. 
« Последна редакция: април 11, 2007, 02:39:41 от Marina » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines