Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:54:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс преди брака или глоба "нечестна" булка  (Прочетена 33078 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 10, 2007, 14:09:09 »

Освен това мисля, че очакването засилва желанието и това си е част от очарованието! Нека си запазим нещо хубаво и за брака; парчето торта си е най-вкусно за десерт  Curtsey
да това е така

но трябва да признаем 4е и секса е едно от най-важните неща за щастлив брак
ли4но мнение, ако не полу4аваме в леглото това от което имаме нужда(ние или мъжете ни), нали се се с6тате какво ще последва.....изневярата която не признава семействата

cvetna
замисляла ли си се ако ни6то не се полу4и в леглото?!!!
е тогава няма ли да прибегне6 до друг вариант на задоволство?

незнам дали знаете следната поговорката но тя гласи: "един хубав секс оправя вси4ко, особенно семейните скандал4ета"
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #31 -: април 10, 2007, 14:52:36 »



cvetna
замисляла ли си се ако ни6то не се полу4и в леглото?!!!
е тогава няма ли да прибегне6 до друг вариант на задоволство?

Да, замисляла съм се, естествено. Само че, когато двама души се обичат и са поели отговорност за съвместния си живот, когато могат открито да говорят за всички проблеми, какво би им попречило да ги разрешат, ако се появат?! А и защо да не се получи нищо?! То дори и да сте го правили 1000 пъти, в някой момент все може да закуцат работите, и тогава какво?! Няма гаранция и за тези, които са се пробвали, но аз не се притеснявам ни най-малко: нормални сме, обичаме се, близки сме, има привличане, защо да съм песимистка?!

незнам дали знаете следната поговорката но тя гласи: "един хубав секс оправя вси4ко, особенно семейните скандал4ета"
[/quote]

Вярно, че сексът след скандалче може да е много сладък, ама не решава проблемите; дори сексът, когато си огорчен от и има проблем в общуването, може да те накара да се чувстваш използван и да влоши нещата. Но за някои незначителни разногласия помага, да
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 10, 2007, 15:02:36 »

според мен младоженеца трябва да е "проверен" преди сватбата pleasantry
сещате ли се на "сексът и града" какво се случи с шарлот......... bad
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #33 -: април 10, 2007, 15:09:04 »

според мен младоженеца трябва да е "проверен" преди сватбата pleasantry
сещате ли се на "сексът и града" какво се случи с шарлот......... bad

Сексът зависи от много други неща, които в определен момент може да не са налице и да доведат до праблем. Дори да е "проверен" младоженецът. В крайна сметка, който не рискува никога, той не печели; не можеш да провериш всичко предварително!! НИкой не си знае живота!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 10, 2007, 15:16:54 »

според мен младоженеца трябва да е "проверен" преди сватбата pleasantry
сещате ли се на "сексът и града" какво се случи с шарлот......... bad

и после развод !!!!

+ това аз съм за съжителство преди брака, да се види кой колко работи и колко се включва в домакинската работа ! а не:  "аз съм мъжът, ти ще переш, ти ще готвиш и т.н.", тъй като има хора, които след като сложат подпис си мислят, че са велики !!!
а съжителство без секс !!!! нямааааааааааааа
така, че цветна има и друго мъжът не е ли задоволен той търси друго !!!! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 10, 2007, 15:18:42 »

не казвам, че една жена трябва да си легне на първата вечер с един мъж !!! НЕ !!! но да го остави без секс докато се оженят !!!! ами ако са като нас вече 7 години !!!  sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #36 -: април 10, 2007, 15:28:40 »

Много правилно, Ели, трябва да се видят колко са отговорни към задълженията в семейството!! Ама затова не е нужно непременно да живеят заедно! Аз моичкият го наблюдавам много внимателно и преценявам трезво, преди да се обвържа!! Щом помага вкъщи на майка си, с мен двойно по-голямо желание има да го прави и дори когато е на мен на гости мие чинии, оправя легла и такива... Освен това мисля, че всички мъже, когато са влюбени, естествено искат да помагат на жените си, за да бъдат повече време заедно; въпросът е ние да не им прекършим желанието, като се правим на герои и поемаме цялото домакинство; както си ги свикнем, така ще карат!

Ама, Ели, ти ме сбърка shok !! 7 години живеете заедно! Че защо ви е да се жените сега?!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #37 -: април 10, 2007, 15:38:13 »


така, че цветна има и друго мъжът не е ли задоволен той търси друго !!!! smile
[/quote]

Моят любим не ми се сърди и не търси друго, напротив: гордее се с мен и ме уважава, уважава достойнството ми. А пък аз му имам доверие, че щом сега успява да се "сдържа", ще може да го прави и след брака, когато се наложи, а няма да търси друго, когато ме няма!! За мен това е доказателство за истинска любов; ако ме зареже заради това, значи не си струва!! Че ако се наложи да сме далеч после, ще търси утеха другаде...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #38 -: април 10, 2007, 15:42:58 »

Хехе, много ми стана забавно като прочетох тази темичка. Аз съм за теста преди сватбата по отношение на интимните контакти, но в същото време никога не сме живели заедно--аз съм в един град, а той в друг--само уикендите ни са времето заедно и връзката ни пак оцеля 4 години. След сватбата тепърва ще създадем свой дом и съм сигурна, че ще се справим дори и да не сме пробвали съжителството заедно. В същото време мои приятели и състуденти са избрали да оставят половите контакти за след сватбата, много от тях са вече семейни и са достатъчно щастливи по пътя който са избрали, но това е било по съгласието на двамата партньори. В същото време познавам и такива, които са живели заедно без брак и никога не са стигнали до сватба. Не трябва да съдим тези, които са с различни морални разбирания. Под слънцето има място за всички. Sunshine
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 10, 2007, 15:43:35 »

Много правилно, Ели, трябва да се видят колко са отговорни към задълженията в семейството!! Ама затова не е нужно непременно да живеят заедно! Аз моичкият го наблюдавам много внимателно и преценявам трезво, преди да се обвържа!! Щом помага вкъщи на майка си, с мен двойно по-голямо желание има да го прави и дори когато е на мен на гости мие чинии, оправя легла и такива... Освен това мисля, че всички мъже, когато са влюбени, естествено искат да помагат на жените си, за да бъдат повече време заедно; въпросът е ние да не им прекършим желанието, като се правим на герои и поемаме цялото домакинство; както си ги свикнем, така ще карат!

Ама, Ели, ти ме сбърка shok !! 7 години живеете заедно! Че защо ви е да се жените сега?!
това, че помага на майка си, не ти дава гаранция, че ще помага и на теб! Освен това преди да заживеят с момичето, в 99% от случаите, на момчетата не им се налага да мислят за бюджет, пари, покупки, а и отговорностите им са мнооооооого по-различни. Така че лично аз не съм съгласна, че като го гледаш отстрани, ще си напълно наясно с това какъв ще бъде той след сватбата - лично мнение! Освен това съдя по собствения си мъж, а и по тези на много мои познати  smile
« Последна редакция: април 10, 2007, 15:47:58 от solecito » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 10, 2007, 15:46:28 »

 cvetna  напълно уважавам мнението ти,просто наистина ме смая  Oh my ...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #41 -: април 10, 2007, 15:49:24 »

Моят любим не ми се сърди и не търси друго, напротив: гордее се с мен и ме уважава, уважава достойнството ми. А пък аз му имам доверие, че щом сега успява да се "сдържа", ще може да го прави и след брака, когато се наложи, а няма да търси друго, когато ме няма!! За мен това е доказателство за истинска любов; ако ме зареже заради това, значи не си струва!! Че ако се наложи да сме далеч после, ще търси утеха другаде...

cvetna, само бих могла да ви поздравя--едно такова решение изисква самоконтрол и много воля от страна и на двама ви. Пожелавам ви много щастие в семейния живот!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #42 -: април 10, 2007, 15:52:09 »

това, че помага на майка си, не ти дава гаранция, че ще помага и на теб! Освен това преди да заживеят с момичето, в 99% от случаите, на момчетата не им се налага да мислят за бюджет, пари, покупки, а и отговорностите им са мнооооооого по-различни. Така че лично аз не съм съгласна, че като го гледаш отстрани, ще си напълно наясно с това какъв ще бъде той след сватбата - лично мнение! Освен това съдя по собствения си мъж, а по тези на много мои познати  smile
[/quote]

Да, мила, ама и с теб да живее, няма гаранция, че ще си продължи винаги така! Увлечението преминава, това, което не се променя, са навиците и характера. Така че, без да е 100 % гарантирано, можеш да знаеш какъв е човекът, като го наблюдаваш как постъпва в разни ситуации; никой не може да се преструва дълго; ако си достатъчно наблюдателен, няма нужда да живееш с него, за да го опознаеш; има дребнички неща, които го издават... Освен това, когато не си емоционално и сексуално обвързан с него, преценката ти е много по-трезва. А щом разбереш, че си подхождате, всичко друго се получава, не се съмнявам!!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #43 -: април 10, 2007, 15:56:05 »

В същото време мои приятели и състуденти са избрали да оставят половите контакти за след сватбата, много от тях са вече семейни и са достатъчно щастливи по пътя който са избрали, но това е било по съгласието на двамата партньори. В същото време познавам и такива, които са живели заедно без брак и никога не са стигнали до сватба. Не трябва да съдим тези, които са с различни морални разбирания. Под слънцето има място за всички. Sunshine

Точно така: мисля, че в тези неща пробите не са най-сигурния път! Случаите, за които говориш, го показват, а и съвпадат с моите наблюдения.
Тук не се съдим, просто лични мнения...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 10, 2007, 16:00:23 »

абе незнам може би аз съм малко побъркана но ми се струва невъзможно да оставя скъпия без секс 7 г. от както сме заедно, та то аз самата не бих издържала, това си е заложено във всеки 4овек.
Евала на cvetna понеже много малко са моми4етата които постъпват по този на4ин но пък без да ми се обижда някои ми се струва и малко съдни4еско.
незнам аз имам много поснати които като си видат половинката и нямат търпение да..........
незнам незнам аз не го разбирам това без секс
моля не ме мислете за нинфоманка
ли4но мнение и никои да не ми се обижда
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines