Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:37:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192193 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 01, 2012, 14:04:37 »

Аз също се интересувам от рокли под наем. В момента съм още в процес на търсене предимно в интернет. Бях се спряла на Арети, но както разбрах от famille те вече не дават под наем, така че ще съм благодарна да ми дадете вашите предложения за сватбени салони, по възможност в София. Също съм заинтригувана и от роклите в салоните на Шу- ши, но нямам представа за цените.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 01, 2012, 14:16:07 »

За 100-200 лв. си струва да наемеш рокля , но за съжаление роклите, които се дават под наем за такива малки суми са повече от ужасни. Ако дадена булка няма голям бюджет за рокля, по-добре да си ушие костюмче или бяла рокля, но в никакъв случай да не се излага с евтина булч. рокля
Активен
ninova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #107 -: февруари 27, 2012, 14:50:43 »

Здравейте,


Искам да попитам някои знае ли как вървят цените на роклите под наем?
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 28, 2012, 08:44:22 »

Мисля, че цената на роклята под наем се влияе и от редовната цена на роклята. Но не съм много сигурна.  give_rose
Аз също съм обмисляла този вариант, понеже има много скъпи рокли, които харесвам, но за които не бих дала толкова пари.
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 15:58:52 от Mystique » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #109 -: февруари 28, 2012, 14:04:42 »

Не става.  nea Излиза това https://my.dir.bg/ Какво трябва да се отвори? Галерия?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 28, 2012, 14:11:30 »

на мен не ми се отваря този сайт, иска ми парола и ИД.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #111 -: март 05, 2012, 10:18:11 »

Момичета, а какво мислите за идеята желаещите от форума да си дават роклите под наем? И какви биха били условията?

Аз съм съгласна като че ли не да я продавам, а я давам под наем, като цена бих сложила 1/4 от реалната й цена- т.е. ако е 1000 лв- 250. Като условие трябва ли да е минала химическо чистене преди да ми я върнат?

Другото неприятно е, че като частно лице не мога да поема голям брой  мерения ежедневно, все пак съм на работа и вечер не винаги свободна...Според вас ако сложа такса мерене (при булки, които не я харесат) от 5-10 лв глупаво ли ще е? Вие бихте ли платили такава сума?

А как стои въпросът с корекциите- наемателят на рокля има ли право да прави такива?

Може и да не ми даде сърце да я давам, но просто ми хрумна като вариант...
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #112 -: март 08, 2012, 10:39:06 »

k_dimitrova сумата от 400 лв за наем на рокля и на мен ми звучи прекалено. Има готови рокли за толкова пари, може и да си ушиеш. Хубавото е,че видях рокля, като тази, която си харесала- на Пиротска. Не е съвсем същата, но корсета е почти същия. Има малка разлика надолу. Мога да ти обясня и къде точно е магазина, ако искаш.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 26, 2012, 11:42:27 »

Аз вече си купих моята миналата събота от Асеновград danceg,надявам се да съм полезна -пускам този линк http://prodavalnik.com/moda/svatbeni-aksesoari-c653
тук има доста рокли и сватбени аксесоари,съвсем случайно попаднах на този сайт girl_wink,кофтито на момента с наема е ,че има голяма вероятност от танци-манци на самата сватба да се повреди роклята (на моя позната на сватбата баща й без да иска я заля с червено вино:)и тогава не знам  как стоят нещата-ще има неустойки nea.По-добър е варианта с  рокля 2 употреба-те дефакто са си нови и на много достъпни цени.А да не говорим ,че в Асеновград попаднах  на доста евтини като варианти рокли ,достоверни копия на  модните имена*db*,най-евтината ,която видях беше 260 лв smile.
Активен
irenak
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #114 -: юли 06, 2012, 11:07:02 »

Привет от мен:)

Омъжих се тази година с рокля на Еди Кей, закупена от Романтика фешън студио.

"Принцеса" се казва моделът и е страхотна. Ако някой иска да му дам целия комплект под наем,

да ми пише на [email protected] или да ме добави във фейсбук(irena kiriakova-kostova), където да

 види още снимки от приказната рокля на реална стойност 1800лв.
Активен
irenak
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #115 -: юли 06, 2012, 11:13:04 »

irena kiryakova-kostova . Лично аз за всичко с кринолин и було повече от 200лв.не бих взела:)(тъй като

видях, че са написали най-ниска цена 260лв. Снимки не мога да кача, тъй като са големи за този сайт,

но е класически модел на принцеса и е уникална и приказна:)))Ето и тел. законтакт 0878 947 852.
Активен
irenak
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #116 -: юли 06, 2012, 11:16:33 »

Относно копия на модели специално за булченските не мисля, че има начин да се изкопира материя

от органза:))) А и факта, че официалният дизайнер на "Мис България" за "Мис свят" ги предлага

сам по себе си говори за нивото на дрехите:)))
Активен
dani_hristov2
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #117 -: септември 25, 2012, 16:58:12 »

Няма нищо лошо в това роклята да е под наем или втора ръка, т.е другабулка да я е носила. Всичко е суеверия...по-добре да бъде носена роклята отколкото да събира прах в гардероба.   good
Активен
DVKZ
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #118 -: септември 30, 2012, 20:43:55 »

Давам рокля под наем, модел от колекция пролет '2011 на Маделин Гарднър (марката е Moри Лий), закупена от "Романтика фешън" в блестящо състояние, ползвана както се сещате само веднъж. Моделът е с висока талия и напластено бюстие, едно рамо, права кройка без обръчи, платът е много нежен шифон, бяла. В самата рокля има вградено бижу в долната част на деколтето, шлейф, който се прикача и целият й гръб е с облечени копчета от същия шифон на роклята. Към нея има и пищно було с дължина до средата на ръцете. Подходяща е за булки с височина до 1.75-1.76 см (заедно с токовете), размер М и дори по-скоро L, включително и за бременни. Идеална е за прикриване на несъвършенства в ханша. Не е подходяща за момичета с прекалено малък бюст. За допълнителна информация, моля да ми пишете на лични. Роклята се намира в София.
« Последна редакция: септември 30, 2012, 20:55:32 от DVKZ » Активен
DVKZ
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #119 -: октомври 02, 2012, 20:52:21 »

Давам рокля под наем, модел от колекция пролет '2011 на Маделин Гарднър (марката е Moри Лий), закупена от "Романтика фешън" в блестящо състояние, ползвана както се сещате само веднъж. Моделът е с висока талия и напластено бюстие, едно рамо, права кройка без обръчи, платът е много нежен шифон, бяла. В самата рокля има вградено бижу в долната част на деколтето, шлейф, който се прикача и целият й гръб е с облечени копчета от същия шифон на роклята. Към нея има и пищно було с дължина до средата на ръцете. Подходяща е за булки с височина до 1.75-1.76 см (заедно с токовете), размер М и дори по-скоро L, включително и за бременни. Идеална е за прикриване на несъвършенства в ханша. Не е подходяща за момичета с прекалено малък бюст. За допълнителна информация, моля да ми пишете на лични. Роклята се намира в София.
Давам рокля под наем, модел от колекция пролет '2011 на Маделин Гарднър (марката е Moри Лий), закупена от "Романтика фешън" в блестящо състояние, ползвана както се сещате само веднъж. Моделът е с висока талия и напластено бюстие, едно рамо, права кройка без обръчи, платът е много нежен шифон, бяла. В самата рокля има вградено бижу в долната част на деколтето, шлейф, който се прикача и целият й гръб е с облечени копчета от същия шифон на роклята. Към нея има и пищно було с дължина до средата на ръцете. Подходяща е за булки с височина до 1.75-1.76 см (заедно с токовете), размер М и дори по-скоро L, включително и за бременни. Идеална е за прикриване на несъвършенства в ханша. Не е подходяща за момичета с прекалено малък бюст. За допълнителна информация, моля да ми пишете на лични. Роклята се намира в София.

Допусната е грешка в обявата, роклята е от колекция пролет '2010. Тук прилагам линк от ревю с нея - http://www.youtube.com/watch?v=a5l6RqBWsqA , на секунда 8,46 .
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines