Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:45:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192192 пъти)
 
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #15 -: март 10, 2008, 15:17:47 »

Здравейте! В момента обмислям варианта с рокля под наем, какво ще кажете? Имате ли инфо къде бих могла да наема рокля, за колко време се дава под наем и как вървят цените? Все още незнам как да постъпя с роклята...
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 10, 2008, 17:24:32 »

Кali77 ти направо ме шашна, браво на теб, това си е направо за без пари. Аз също пробвах на Деметриос една рокля, много добре ми стоеше, но на мен ми се стори малко захабена, въпреки че беше от най - новата колекция sad
Мила aleksa_sm,няма как да не изглеждат понякога така белите рокли,защото дори никога да не са обличани,те все пак са изложени на прах,пипане и т.н.Жената в булченската къща ми обясни,че всеки път,когато някой наеме рокля,тя се дава на химическо почистване два дни преди да я вземеш и се опакова веднага след почистването,за да не се излага повече на прахоляк до Големият ти ден!Така че това не ме притеснява особено!Но ти си знаеш за себе си! Wink
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 10, 2008, 18:50:10 »

Не аз не съм против взимането на рокля под наем, това е разумен вариант, после не се чудиш като мен какво да я правиш crazy, просто казвам какво ми направи впечатление когато аз мерих рокля. На мен за наем ми искаха доста пари, аз за същите предпочетох да си ушия.  Но според мен трябва да я дават в добър търгоски вид, да ги поддържат роклите. Пък и на роклята, която аз мерих и им хареса наистина изглеждаше доста захабена, а беше от най - новата колекция. Ок да е обличана на няколко сватби, но някакси не ми хареса съотношението цена / амортизация NO
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 10, 2008, 21:48:48 »

Съгласна съм с aleksa_sm, на много места сумата за която дават роклите под наем е много висока. Там от където аз си купих роклята е 1/2 от цената. Тоест ако роклята е 1500лв. наемът е 750. Не знам какви са цените за химическо чистене и гладене, но все пак за тази сума има много прилични нови рокли.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #19 -: март 11, 2008, 13:49:15 »

Да, много е висок наема -- в Деметриос е 390 евро  tease  Oh my ...  Oh my ...
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 11, 2008, 19:35:36 »

Аз вече си поръчах рокля и то в Асеновград,след много чудене и не съжалявам. Алтернативата беше да си взема от М-Тайлър под наем за около 600-700лв и до последно да не знам в какво състояни ще си я получа, да внимавам аз самата да не я повредя и до последно да завися от модната къща. Така,че смятам,че съм направила правилния избор. good
Активен
eka78
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #21 -: март 22, 2008, 23:09:21 »

Знае ли някой в Пловдив къде мога да разгледам сватбени рокли под наем?

Модератор: Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: април 05, 2008, 17:21:54 от maria_lakova » Активен
milka83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #22 -: март 29, 2008, 18:48:52 »

Здравеите момичета.Аз се омажвам много скоро на 04.04.08 и все още не сам си намерила подходяща рокя.Смятам че не си заслужава да дадеш сума пари за една вечер.Аз сам от Пазарджик и ви моля ако някоя от вас знае някаде в Пловдивския регион да се дават рокли под наем на прилична цена нека ми отговори.Благодаря Ви предварително! give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #23 -: април 04, 2008, 16:57:04 »

В Арети наистина дават рокли под наем на Деметриос, но най-красивите не се дават под наем. Моята можеше само да се купи, като жената ми обясни, че е така, защото цялата е от тюл, а такава рокля от тюл де факто не можела да се поддържа - в смисъл, не може химическо, не може нищо, и си остава твоя, защото не може да се почисти и да се дава под наем.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #24 -: април 04, 2008, 18:57:37 »

Аз също ходих в Арети и мисля,че информацията която дават е според клиента. Аз също харесах една рокля от тюл там и попитах колко ще струва да поръчам да ми ушият такава ,защото тази ми беше много голяма пък и беше прашна. Момичето там ми каза, че ще поръчат модел само ако нямат наличен иначе ще преправят тази рокля Oh my ... ,а тя ми беше страшно голяма. А цената не се променя. Аз откъде да знам дали не са я давали на друга булка. Отказах се.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #25 -: април 04, 2008, 22:57:06 »

Не знам какво са ти казали, но в Арети не шият. Ако си поръчаш рокля, ще ти я преправят точно според размера - така е при мен.  Ако много искаш, ще ти преправят готова.  Може би не са ти дообяснили - в Арети не шият рокли, а поръчват роклите на Деметриос и ги дооправят според фигурата ти.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #26 -: април 05, 2008, 15:58:15 »

eka78, milka83 чувала съм че срещу магазин Нева в Плвдив дават булчински рокли под наем, магазинът мисля е на втория етаж, на ъгъла се пада.Аз лично не съм била там, но така чух.
Активен
milka83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #27 -: април 06, 2008, 10:25:47 »

благодаря ти много Ека78.Обръщам се кам всички бъдещи булки.Аз си купих рокля от Пазарджик за 180лв.чисто нова и много хубава.Нямам възможност да побликувам снимка но роклята не си заслужава парите.В Асеновград тази рокля струваше над 300лв.магазина се намира на ул.Иван Вазов  "менделсон 96" и "прима" дано Ви бъда полезна Wink
« Последна редакция: май 02, 2008, 17:14:34 от maria_lakova » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #28 -: април 06, 2008, 15:21:37 »

Знам ,че в Арети не шият , а ги поръчват от Деметриус, но ми казаха ,че поръчват само ако нямат такава налична или ако наличната е малък размер.А аз мисля,че за тези пари трябва ако аз искам да ми поръчат ,а не да ми преправят тяхната многократно пробвана и прашясала рокля.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #29 -: април 06, 2008, 16:15:55 »

Не знам. На мен ми казаха, че е обратното - пробваш роклята и ти поръчват чисто нова за теб. Аз дори очаквах, че ще ми дадат роклята, която пробвах, и, честно казано, нямах нищо против, защото беше пристигнала миналата седмица и не беше прашясала още, но ми обясниха, че тази рокля остава при тях, за да могат да я проват и други булки, а на мен ми поръчват новичка от Щатите. Може да няма време да е поръчва, защото отнем около два месеца да пристигне.
« Последна редакция: април 06, 2008, 16:18:26 от rozovka » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines