Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:58:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192202 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: февруари 06, 2008, 13:24:13 »

Пускам тази тема не За и Против рокли под наем и рокли "втора употреба", а просто като справочник и ориентир на бъдещите булки. Моля да публикувате имена на салони, магазини за които знаете, че предлагат рокли под наем. Аз самата със сигурност знам за:
Салон "Романтика"
Виргиния Здравкова
« Последна редакция: юни 28, 2010, 14:51:08 от Данитка » Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 06, 2008, 21:14:28 »

Аз знам,че със сигурност Арети предлагат под наем рокли, и то наема е около 800-900 лв.От Романтика бяха честни и също ми казаха "тази рокля е давана поне веднъж, другата е давана няколко пъти, и т.н.". От М Тайлър казаха,че "избягват" да дават но се слчува-при тях цената е 50% от стойността на роклята,т.е. около 600-700лв Мисля,че и в ШуШи дават под наем,така си спомням.Сигурно има още много магазини,които имат такава практика,но в момента не се сещам.
Между другото темата наистина е много полезна за всички ни!!!Много хубаво си се сетила, Захира! Flower
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 07, 2008, 16:05:20 »

Наистина чудесна тема! Bravo
Аз например съм се ориентирала към рокля под наем и тази тема ще ми бъде доста полезна!
Но цифрите за наемане на рокли от предните два поста направо ме изумиха! :girl_impossible:Аз за сега съм звъняла само по телефона да питам за тази услуга и на едното място,в Сватбен салон "Контеса" ми казаха,че цените им варират от 80 до 150 лв. в зависимост от роклята!А в другата Сватбена къща,чието име не помня,ми казаха между 60 и 100 лв.Това са салони във Варна!
Не знам от къде идва тази огромна разлика,но просто ме изумихте! huhhuh.gif
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 07, 2008, 16:13:30 »

ако роклята струва 1700 няма да ти я дадат за 100лв под наем  =]е че те кака се застраховат никак разбира се!за това по скъпите маркови луксозни салони предлагат наполовина от цената на роклите си тези под наем!аз си уших моята за 500 даже по малко лева и си я харесвах и честно казано и за под наем не бих дала 700 800 лв просто не мисля че си заслужава!!!!а според мен във всеки салон има рокли които дават под наем!това вече е много широко разпространено както повечето неща всичко може да се даде под наем та роклята (най-важното)ли да не може  nea
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 07, 2008, 17:11:13 »

Аз си мисля,че може би по-скъпарските салони си дават под наем роклите. Но честно казано и аз не знам струва ли си наема.В Арети например роклите със сигурност не отговаряха на цените,които споменах, и то не защото не са красиви,напротив, много са били изящни,когато са били нови.Сега обаче си личи как са преправяни,някои са леко разпорени и на повечето си личи разликата в цвета на някоя издайническа гънка.Така че сори..А в Шуши намалените рокли,които уж са от миналогодишната колекция просто сивееха. NO Просто като влезнете в някой магазин си личи веднага колко наемателки е имала роклята, която ви предлагат за почти нова.Единствено в Романтика роклите не ми изглеждаха преносени,но и там цените са добри..
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #5 -: февруари 07, 2008, 21:06:05 »

аз също съм решила да си търся рокля под наем,така че Zahira   Bravo за темата!
Четох някъде че под наем се дават рокли и в Maria-Anna Bella ул.Граф Игнатиев53 вх.В
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 08, 2008, 13:49:22 »

А някой знае ли каде във Варна дават рокли под наем?
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 08, 2008, 13:52:09 »

M. Tyler в София на булевард „Скобелев“ 2 дават под наем
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 08, 2008, 19:33:41 »

да,Ками,вече писах за тях.Но казаха,че като цяло избягват да го правят, а и роклите не изглеждаха износени.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #9 -: февруари 13, 2008, 16:32:01 »

Във Варна има вече бутик на Симбелин и дават под наем рокли,но незнам какви са цените.Намира се зад търговската гимназия с/у у-ще "Кирил и Методи" в комплекс "Атриум"
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 13, 2008, 18:14:36 »

Благодаря ти Тихилина.Ще проверя да видя за какво става на въпрос.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #11 -: февруари 14, 2008, 17:16:00 »

искам само за доуточняване и за по лесно намиране на бутика да ти кажа че има табела до входа на комплекса на който пише - сватбен салон CYMBELINE.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #12 -: февруари 24, 2008, 21:30:13 »

В Арети дават рокли под наем на Деметриус. Чувала съм ,че не са в много добро състояние. Аз ходих и мерих една тюлена рокля. Казаха ми ,че тази не се дава под наем защото лесно се къса.
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 09, 2008, 19:10:38 »

Аз пък моята рокля я капарирах вече в едно малко магазинче във Варна - Моден салон "Булка".Собсвеничката Татяна Новикова беше много мила!Обясних точно какви са ми изискванията и жената ми предложи няколко рокли!Спрях се на едната и я попитах дали може да ми направи малки корекции - беличките мъниста да ги смени с много бледо синички!Тя каза,че няма проблем и тогава облякох роклята!Направо ми заспа,но тя каза,че и да не е така- ще направи каквито трябва корекции!Наема е 80 лв.Много съм доволна! yahoo
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 09, 2008, 19:32:05 »

Кali77 ти направо ме шашна, браво на теб, това си е направо за без пари. Аз също пробвах на Деметриос една рокля, много добре ми стоеше, но на мен ми се стори малко захабена, въпреки че беше от най - новата колекция sad
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines