Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:37:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192843 пъти)
 
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #60 -: юли 07, 2009, 02:06:48 »

Здравейте! smile
Моля, ако някой някой може да ми даде информация за рокли под наем във Велико Търново?
 give_rose
Активен
sehrezad
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #61 -: август 20, 2009, 22:21:18 »

рокли под наем  шие  Туркян от Асеновгад-по ваш модел   шие невероятно  цените са от200-300лв  Bravo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 30, 2009, 12:06:02 »

сватбена агенция Болярка и Сияна дават под наем
Активен
kali08
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #63 -: август 31, 2009, 11:00:29 »

Организирах скоро сватба с ограничен бюджет и логично се спряхме на рокля под наем. Обърнахме се към салон "Булка" в град Варна. Собственичката беше изключително любезна при подписванет она договора. Наистина направи необходимите корекции, все пак това е включено в наемната цена. Разочарованието дойде при получаването на роклята. Взехме я в последния момент, защото собственичаката така пожела и я получихме за наш ужас непочистена.

Развали настроението на младоженката и на всички край нея.

За тази публикация изчаках седмица, защото иначе думите ми щяха да са много по-остри.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 02, 2009, 21:40:55 »

Еми.. аз заради случаи като този, за които съм чувала, не одобрявам взимането на рокли под наем. Мисля, че за един такъв прекрасен момент си заслужава да се чувстваш страхотно в своята кожа и своята рокля.
Пък и нищо под наем е като своето. Но всяка булка си избира. Вярно е, че с някои рокли под наем бюджета може да ти е сравнително малък. Но аз слушах наскоро от една позната, че ходила да пита в един магазин в Плевен за рокли под наем и цените били над 500лв. Което наистина не си заслужава. в днешно време за толкова пари можеш да си вземеш каквато искаш рокля.

Е, все пак това си е мое мнение Wink
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #65 -: октомври 09, 2009, 12:19:29 »

Темата ме интересува, защото сигурно ще взема рокля под наем. Ще имаме две сватби-едната цивилна, другата църковна и ще взема под наем или и двете рокли и ли една ще закупя, за да ми остане, а другата ще взема под наем. В Арети дават със сигурност, но не харесах нищо.
Малко  Offtopic: Мислех да съм с една и съща и двата пъти, но нали казват, че не трябвало. Не знам, ако младоженецът е същия, дали важи това суеверие...
Активен
mim4ii
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #66 -: октомври 31, 2009, 13:35:44 »

Здравейте на всички роклята ми от абитуриентския бал е много красива и е булчинска давам я под наем от сватбен бутик холидей сона е струваше 500лв аз я давам за 80лв ако някой иска мога да му пратя още снимки да даде майл


* Изобр004.jpg (74.12 KB, 640x480 - видяно 836 пъти.)
« Последна редакция: октомври 31, 2009, 13:37:22 от mim4ii » Активен
elizabeta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 16, 2009, 15:24:39 »

Здравейте бъдещи булки,няма нищо лошо да вземеш рокля под наем,то в магазина роклите са пробвани доста,така,че същата работа,но мисълта ми е ,че после няма къде да я държиш,вижте моята ,едва я събрах в гардероба и сега ми пречи,аз също мисля да я давам под наем,мой модел е и няма друга такава.Вижте ме !
Активен
divakaCHAKA
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #68 -: декември 22, 2009, 14:06:58 »

Не знам какво са ти казали, но в Арети не шият. Ако си поръчаш рокля, ще ти я преправят точно според размера - така е при мен.  Ако много искаш, ще ти преправят готова.  Може би не са ти дообяснили - в Арети не шият рокли, а поръчват роклите на Деметриос и ги дооправят според фигурата ти.

Може ли да помоля за помощ тук!?!?!? Търсим Булчинска Рокля за бременна жена 7-8 месец.До 200лв...Или такава под наем...Ще съм много благодарен на Всички които помогнат smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 22, 2009, 14:12:11 »

Може ли да помоля за помощ тук!?!?!? Търсим Булчинска Рокля за бременна жена 7-8 месец.До 200лв...Или такава под наем...Ще съм много благодарен на Всички които помогнат smile

Виж в тази тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,239.0.html
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 22, 2009, 23:10:42 »

Искам да споделя впечатленията си с вас.Моята рокля беше под наем от Арети за 800лв.Може да я видите в галерията ми.Искам да ви кажа,че когато ходих да пробвам всички рокли изглеждаха измачкани и не толкова добре,но когато си взех роклята преди сватбата трябва да ви кажа с чиста съвест,че изглеждаше като чисто нова,беше перфектна,беше ми и стеснена доста,а по нищо не личеше,доста професионално беше коригирана.
Изобщо не съжалявам,че си взех такава рокля,сега щях да се чудя къде да я набутам в гардероба и щеше да ми е жал,че така ще си стои,тя си изпълни предназначението и не ми трябва повече.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 13, 2010, 14:40:31 »

Бихте ли ми помогнали търся рокли под наем за кума в Пловдив или Асеновград ,къде може да има ,или ако някой си дава неговата под наем моля да ми пише .
Активен
toni popova
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #72 -: март 27, 2010, 16:23:35 »


Мнението е редактирано заради явен СПАМ

Наложен е 7 дневен бан!




Уважаеми потребителю рекламиращ Valentin's Bridal House, за реклама може да се свържете с нас, чрез контактите посочени в долната част на сайта. С радост ще обсъдим бъдещата ни съвместна дейност.
« Последна редакция: април 01, 2011, 13:01:18 от Teo » Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #73 -: юни 08, 2010, 12:11:34 »

Бутик "Аз и Ти" в Благоевград дава рокли под наем.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #74 -: юли 02, 2010, 12:17:22 »

За Варна два пъти чувам, за сватбен салон, който ти шие по твои размери рокля, а после ги купуват обратно срещу чух 50% от цената .
Някой ако знае за кой точно става дума  smile (подозирам ,че е "Чар" до Ритуалната зала)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines