Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:52:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192197 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 20, 2008, 12:54:16 »

за момичетата, които си търсят рокли под наем попаднах на този сайт- http://www.getmarriedbg.com
където предлагат рокли под наем. За заинтересуваните може да видят там.  give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 20, 2008, 12:55:58 »

а също така и тук:
 Във връзка с коледните и новогодишни балове и др.,модна къща ОДЕТА ви предлага коктейлни и бални рокли под наем!
Също така вички поръчки и продажби на сватбени и вечерни тоалети до 25.ноември са с 10% ОТСТЪПКА !!!
Само на 14 и 15 Ноември заповядайте на частична разпродажба на модели от колекции 2007-2008 сот 20% до 70%намаление!!!
За контакти
Модна къща Одета
Прочети повече за Модна къща Одета »
Телефон: 02/9894721
Уеб сайт: http://www.odetafashions.com/
Активен
glezandrin
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #47 -: януари 03, 2009, 17:33:26 »

Здравейте на всички и честита нова 2009 година! give_rose
Аз също съм се спряла на рокля под наем.Някои може ли да ми каже кои салони във Варна предлагат рокли под наем?
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 07, 2009, 10:32:10 »

Във Варна има вече бутик на Симбелин и дават под наем рокли,но незнам какви са цените.Намира се зад търговската гимназия с/у у-ще "Кирил и Методи"
провери там Успех! good
Активен
senybell
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #49 -: януари 07, 2009, 15:27:58 »

Здравейте всички, аз се омъжих преди 4 месеца и сега съм решила да дам булченската си рокля под наем. Много е хубава с камъни Сваровски, цвят екрю, модел на Mon Amur за 2008 г.. Цената й е 600 лв., аз я давам под наем за 250 лв. Ако някой се интересува, може да ми пише.

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: януари 07, 2009, 15:31:23 от maria_lakova » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 07, 2009, 16:58:49 »

Senybell, може ли снимчица?
Активен
glezandrin
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #51 -: януари 07, 2009, 20:27:15 »

и аз бих искала да видя снимки на роклята. И от кои град си ?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 12, 2009, 12:43:35 »

И аз ще взимам рокля под наем във всички случаи, така че бих погледнала и аз снимчица!
Активен
nadga
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


Моксина


« Отговор #53 -: февруари 13, 2009, 22:16:05 »

Арети - изключителни рокли и най-доброто отношение, което съм виждала в София - учтиво, ненатрапчиво, съвети само и съвсем на място, напипват настроението на булката и ако има нужда и желание, й помагат, иначе я оставят на спокойствие. Много много препоръки за тези прекрасни хора!
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #54 -: март 05, 2009, 23:18:12 »

Момичета, не знам дали моето мнение е уместно тук, защото явно вие сте си направили избора за рокля под наем... Но да ви кажа честно , мисля че това не е много добър вариант - роклите се преправят след за всяка булка според вашия размер и накрая става мазало... Пък и да ви кажа, всяка една преди вас е оставила своята енергия в тази дреха... накак си на мене не ми звучи... Моя приятелка беше взела миналата пролет рокля под наем, но чисто нова - току-що пристигнала и необличана от друга булка. И после, след сватбата, тя реши, че никой не може да бъде повече в нейната рокля и че сякаш част от нея ще отиде другаде - и затова когато отишла да върне роклята, тя всъщност я плати и си я остави за нея! Аз мисля, че постъпи правилно... Но все пак това е личен въпрос за всеки един...
« Последна редакция: март 05, 2009, 23:20:21 от siyana » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 30, 2009, 22:19:10 »

Момичета, не знам дали моето мнение е уместно тук, защото явно вие сте си направили избора за рокля под наем... Но да ви кажа честно , мисля че това не е много добър вариант - роклите се преправят след за всяка булка според вашия размер и накрая става мазало... Пък и да ви кажа, всяка една преди вас е оставила своята енергия в тази дреха... накак си на мене не ми звучи... Моя приятелка беше взела миналата пролет рокля под наем, но чисто нова - току-що пристигнала и необличана от друга булка. И после, след сватбата, тя реши, че никой не може да бъде повече в нейната рокля и че сякаш част от нея ще отиде другаде - и затова когато отишла да върне роклята, тя всъщност я плати и си я остави за нея! Аз мисля, че постъпи правилно... Но все пак това е личен въпрос за всеки един...

Аз също съм съгласна с теб. Аз например бих прибегнала до тази стъпка само ако нямам достатъчно средства за собствена. Но честно казано толкова пари се дават покрай една сватба, защо да не дадеш и тези за роклята си. А и в крайна сметка всяка жена си е мечтаела от малко момиченце да се види в бяло. В моите мечти това бяло не беше взето под наем.
Вярно е, че всяка една рокля си е сърбала тръпката от собственичката си и няма нужда да се смесва с тази на друга. Все пак роклята е един от детайлите покрай които ние жените се вълнуваме най - много.
Активен
simon
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #56 -: април 15, 2009, 08:41:44 »

здравейте разбрах 4е в Mon amuor дават рокли под наем, но някой купувал ли си е от тях или да е наемал. какви са ви впе4атленията  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif shok
Активен
maiamibee
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #57 -: април 24, 2009, 14:09:16 »

Здравейте,

на 13 юни е и нашата сватба. Определено съм се спряла на рокля под наем. Много романтично звучат постовете на дамите, които не одобряват това, но при мен нещата са малко по-различни. От три години живеем заедно, а от 2 и 10 месеца имаме и дете. Сватбата при нас ще е малко като формалност или по-точно, угаждане на мой каприз. За 400, 500, че дори и повече лева мисля да купя нещо на дъщеря ми, отколкото да си купувам рокля, която ще облека само веднъж и после ще гледам как през годините в гардероба погрознява.
Та така и аз да си дойда на думата. Кажете за София - къде и на какви цени. И ако има някоя по-скорошна булка да сподели опит за роклята под наем.
Нямам много време, а и с малката си е направо приключение да обикаляш. Затова ви моля за информация.
Активен
glezandrin
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #58 -: май 06, 2009, 11:22:35 »

Здравейте всички, аз се омъжих преди 4 месеца и сега съм решила да дам булченската си рокля под наем. Много е хубава с камъни Сваровски, цвят екрю, модел на Mon Amur за 2008 г.. Цената й е 600 лв., аз я давам под наем за 250 лв. Ако някой се интересува, може да ми пише.

Модератор: Пишете САМО на кирилица!

Здравей senybell, моля прати ми снимки на роклята си на е-майл: [email protected]
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 07, 2009, 19:17:09 »

моята рокля е под наем на Арети и е за 800лв,да ви кажа почти всички рокли са за 800лв. наема.Много съм доволна от обслужването,избираш си рокля от каталога и вднага ти я носят да я пробваш.И искам да кажа,че роклите са в перфектно състояние при все,че не са подготвени за самия ден,после още по-добре изглеждат.Да ви кажа,че не всички рокли се дават под наем,а това зависи дали роклята може да се преправи,аз пробвах една рокля,която ми беше дълга и не можеше да се скъси,защото имаше дантела от долу и нямаше как.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines