Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:53:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Рокля под наем - 1"  (Прочетена 192606 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 06, 2008, 16:49:24 »

аз също се замислям за рокля под наем  blush
проблема при мен е, че съм много практичен човек, а искам хубава рокля и единствения вариант това да стане е да взема рокля под наем за около 700-800 лв. blush разбира се, че гледам и съотношението цена-качество, дори съм съгласна да доплатя малко повече за наем, но да съм първа булка с тази рокля...

може ли някой да ми потвърди информацията, която до сега съм събрала от форума за роклите под наем в софийските магазини, защото аз ще съм с много ограничено време и това, което видя него ще трябва да взема, няма да имам време да чакам поръчка и т.н.

M. Tyler дават рокли под наем
Shu Shi също дават рокли под наем
Areti не дават веднага рокля, а поръчват

някой да има информация за Maria Anna Bella и Bridal Fashion дали дават веднага роклите или поръчват като Арети?

а корекции на роклите под наем правят ли?  blush
много благодаря!  give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #31 -: април 06, 2008, 17:26:14 »

Здравей, Wienerin,

Информацията ти е вярна, само за Арети едно уточнение - това, което е написано (мериш налична рокля и ти поръчват нова от Щатите) важи само ако купуваш. Ако искаш под наем, ще ти дадат тази, която мериш. Под наем се дават само тези, които са налични в бутика, не можеш по каталога да си харесаш и да ти я донесат, за да я вземеш под наем.

Колкото до корекциите при рокля под наем, не съм съвсем сигурна, защото не съм питала, но май не може или поне не може всякакви. Но за това питай или друго момиче да се изкаже, да не те объркам нещо.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 15, 2008, 15:27:21 »

 Може практиката да не е една и съща за всички салони, но все пак не ми стана много ясно каква е самата процедура по наемане. В смисъл, ако си "намеря" моята рокля 2 месеца преди сватбата, има ли гаранция че тази рокля няма да се дава на друг. Защото нали се сещате, че ако се получи някой дефект при друга употреба ....
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 15, 2008, 16:43:15 »

Wienerin аз лично съм ходила да меря в Арети рокли, не съм от най - ниските, 168см. съм, 58кг., но като ги обличах всички ми тежаха и ми бяха страшно дълги. Всички ми станаха, някои ми бяха дори широки, харесах си една рокля, нея даже ми предложиха да ми я продадат за 400лв!!!!!!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 15, 2008, 16:47:14 »

Благодаря rozovka i aleksa_m  give_rose ще се завъртя и в Арети да видя какво ще ми предложат! вече нямам търпениеееее  yahoo
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #35 -: април 15, 2008, 16:49:50 »

Може практиката да не е една и съща за всички салони, но все пак не ми стана много ясно каква е самата процедура по наемане. В смисъл, ако си "намеря" моята рокля 2 месеца преди сватбата, има ли гаранция че тази рокля няма да се дава на друг. Защото нали се сещате, че ако се получи някой дефект при друга употреба ....

Въпросът ти е напълно резонен, но не вярвам да ти дадат някакви "гаранции". 

 Offtopic Не знам как е в другите страни, но тук в булченските салони е малко - как да кажа - на доверие. Е, има разписки за парите, естествено, ама за друго... Например, аз поръчах моята рокля около Коледа и ми казаха, че ще дойде в края на февруари. Половината парички при поръчката, половината при вземане. Нормално звучи, да, но за тези уговорки няма нищо писмено. Роклята си дойде и е супер, и срока спазиха напълно, ама ако нещо се случи и я забавят - може само да си искаш парите за капарото, а всички нерви и стрес...

За наеми предполагам, че е същото - малко на доверие. Защо не питаш на конкретното място? Може да си имат практика все пак салоните и да я запазват и да не я дават роклята на друг един месец предварително примерно...
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 03, 2008, 17:19:27 »

някой знае ли кои салони във Варна предлагат рокли под наем?
Активен
eli_a
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


:-)


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 21, 2008, 16:23:01 »

Като се разходиш около Ритуална зала има доста магазини и в някой от тях дават рокли под наем. Моята е от сватбен салон Булка :-) Собственичката на магазина е много готина.

Моята рокля там е капарирана :-)

Успех
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 22, 2008, 05:58:11 »

Като се разходиш около Ритуална зала има доста магазини и в някой от тях дават рокли под наем. Моята е от сватбен салон Булка :-) Собственичката на магазина е много готина.

Моята рокля там е капарирана :-)

Успех
И моятааа! :bravo:Вярно е товаза собственичката - много любезна рускиня!Предлага и всякакви поправки и изменения по роклите!На моята и смени цветчетата от бели в бледо синички например!
Активен
eli_a
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


:-)


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 22, 2008, 09:10:22 »

И моятааа! :bravo:Вярно е товаза собственичката - много любезна рускиня!Предлага и всякакви поправки и изменения по роклите!На моята и смени цветчетата от бели в бледо синички например!

Аз като пробвах моята и я ангажирах видях твоята със сините камъчета изглеждаше перфектно :-)
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 22, 2008, 16:08:18 »

Аз като пробвах моята и я ангажирах видях твоята със сините камъчета изглеждаше перфектно :-)
ohmyСериозно!Аз още не съм я виждала готова!Радвам се,че ти харесва!Дано да е това,което си представях!
Активен
Desert
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #41 -: август 08, 2008, 17:59:15 »

  Wienerin,
 Щом си готова да дадеш 700-800 лв,значи може и да дадеш малко от горе-примерно 200-300 лв и да ти направят рокля каквато искаш.Жена ми си поръча рокля от "Аз и Ти" - Смолян и беше изключително придирчива smile Ако още не си се омъжила дано съм ти помогнал smile
« Последна редакция: август 08, 2008, 19:40:31 от Desert » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 12, 2008, 08:08:22 »




Shu Shi също дават рокли под наем


Вчера бях в магазина и ми казаха, че вече не дават рокли под наем и така било от Нова година насам. Така че тази информация вече е стара. Аз също си търся рокля под наем и ще ви информирам до къде съм стигнала. Иска ми се хубава дизайнерска рокля, и тъй като не мога, а и не виждам смисъл да я купувам, ще се опитам да я наема.
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #43 -: август 12, 2008, 08:56:00 »

Вчера бях в магазина и ми казаха, че вече не дават рокли под наем и така било от Нова година насам. Така че тази информация вече е стара. Аз също си търся рокля под наем и ще ви информирам до къде съм стигнала. Иска ми се хубава дизайнерска рокля, и тъй като не мога, а и не виждам смисъл да я купувам, ще се опитам да я наема.

Пробвай в ARETI или  M.Tyler Btq. За тях съм чула че дават, но за цени незнам.  Успех!

Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 20, 2008, 12:38:34 »

Арети със сигурност дават!

В ШуШи и мен ме отрязаха, а роклите са твъъърде скъпи!

В M.Tyler Btq ходих да пробвам, но не останах с впечатление, че дават под наем. Но и не съм питала конкретно!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines