Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:56:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 83086 пъти)
 
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 28, 2013, 15:44:20 »

Аааа, при нас има доста време още,повече от 5 месеца.Свършили сме (или по-точно аз  yahoo ) най-основното.Имаме ресторант,списък с гости, ама май още 2 ма от гостите не знаят, че са на сватба - ужас... имаме запазен час в ритуалната зала,в църквата,имаме чаши, свещи и ваничка за мед- хах, всичкото това аз го направих, той само дойде да види и одобри ресторанта, слава богу му хареса.Иначе има мнение-искам там, не искам там... аз исках друг ресторант, той не искаше там, накрая отидохме на друг-и двамата одобрихме.Всичко останло ни предстой.Аз много се вживях в началото и откачих.Постоянно бяхме на контра.После се успойох малко и е по-добре.Даже има напредък, сам споменава думата "сватба".Нямаме Дж, няма да има фото, кумовете още не се познават, защото са отделни хора, ама е забавно.Каним се другия месец да си избираме халки.Сигурно ще е ада.Идеите ги имаме, решил е как ще украсява колата, ама определено не го е грижа за украсата в ресторанта  pleasantry. За роклята ми я видя и я одобри, но аз вече я бях поръчавала, така че и да не беше-шак щях да я взема.Мисля, че не трябва момичетата да откачаме и да се държим истерично (а аз определно съм такава), имам чувството,че се състарих за 2 месеца.В един момент почваш да се чудиш-аз ще се женя ли или това ще е един кошмар до сватбата.Трбябва да се действа, бавно, но славно както се казва.Дано да участват мъжете, защото на жените не им е никак леко.А най-тежко им е да чувстват, че не са подкрепяни.Успех момичета, на Вас, на нас ии ... живот и здраве, ще споделим като понаближи датата как се държат момчетата .  yahoo yahoo yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 28, 2013, 15:55:36 »

Ние до тука почти всичко правим заедно. Ресторанти, сватбени изложения, ДЖ, даже на среща с декоратор-флорист го заведох, малко излишен се почувства, но беше там.
При нас нещата менават така- аз търся и намирам разни неща и идей, после му показвам какво ми допада и той си казва мнението. Участва във всяко нещо /само за роклята няма да вземе участие, но и неиска/. Каквото има да се изработи от нас /поканите/ аз ги правя, той ги одобрява. Помага за всичко и всичко заедно го решаваме, малко повече аз де. Понякога е "щом на тебе ти харесва, значи е хубаво и съм съгласен"
П.П.  г-ца каприз, ако искаш мога да ти дам един сайт, в който сами си правите модела на халките. Можете да си избирате всичко-форма, матириал, цвят и т.н. така ще сте горе-долу наясно какво ви харесва.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #227 -: март 28, 2013, 16:51:32 »

Навсякъде ходихме заедно, само аз отидох да капарирам фотото сама (не беше тук), но пък преди това заедно ходихме на среща с тях и заедно се спряхме на тях.


Сама правих, покани, бутониери и разни дреболии blum Но той изразяваше съгласие след като ги види на снимка danceg
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 28, 2013, 17:06:22 »

Може да се каже, че до момента действаме заедно.
Ресторант, църква, обреден дом, DJ, фото – навсякъде бяхме заедно. В последствие реших, че искам да сменим фотото, той се съгласи, срещнахме се и с новия фотограф, милото го одобри.
Общо взето аз се ровя и набелязвам идеите, след което му ги показвам и коментираме. Ако нещо го смущава – променяме.
Сега ще участва и в изготвянето на поканите smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 28, 2013, 22:28:40 »

И ние всичко правим заедно smile Общо взето като при Рататуй и Ели СТоилова danceg Аз набелязвам и той си казва мнението smile И отвреме навреме изскача с някакви интересни идеи Wink Но естествено аз съм по-вманиачена biggrin Може би и роклята заедно ще купуваме....няма с кой да отида така че ще сме си двамцата  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 28, 2013, 22:36:48 »

И аз исках да отида с него да отида, не да я купувам, а просто докъто меря, защото за мен неговото мнение и това на майка ми е ная-важно и обективно. Предложих му, но той категорично отказа. Каза, че единствения ден, в който ще ме види в булчинска рокля ще бъде деня на сватбата и няма да и развали този момент за нищо на света. Малко ми е тъпо, че няма да му чуя мнението, защото го искам за всяко нещо, ама така да бъде щом иска!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 29, 2013, 07:57:12 »

Ние двамата заедно разглкеждахме рокли онлайн и ги коментирахме кое как би ми седяло.
Досега сме ходили само в един магазин да пробвам и той беше с мен. Сигурна съм че той ще коментира най-искрено и няма да ми спести негативите, когато има такива.
Затова и занапред смятам да обикалям с него, пък вече като харесам роклята ще я купя без него и няма да се показвам до сватбата smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #232 -: март 29, 2013, 11:12:21 »

Моят роклята не е знаеше, даже не подозираше yahoo Беше си изцяло изненада yahoo yahoo yahoo Даже не знаеше дали ще е бяла или екрю. Но като ходихме по салоните за други неща го подпиквах кое му харесва, въпреки че моята беше вече взета blum Общо взето харесваше подобно на нея danceg danceg danceg
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 29, 2013, 11:48:33 »

П.П.  г-ца каприз, ако искаш мога да ти дам един сайт, в който сами си правите модела на халките. Можете да си избирате всичко-форма, матириал, цвят и т.н. така ще сте горе-долу наясно какво ви харесва.

Заинтригува ме, ще се радвам да споделиш и благодаря много  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 02, 2013, 08:53:51 »

Малко бях затруднена да гласувам защото няма точно този вариант, който го има при мен.
Милото по-скоро се съгласява с моите предложения и му харесва какво си избирам и на мен ми допада. Не че не е ентусиазиран,но просто за него това са повече женски работи и той не би ги разбирал по-добре от мен. А пък аз все пак се интересувам доста и нямам против аз да си организирам сама. Но все пак с времето може и да си наема сватбена агенция за помощ. Ще се види - имаме време! Знам само че когато ще избираме важните неща той ще се включи. smile Не е никак безразличен.  heart
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #235 -: август 15, 2013, 15:11:48 »

При нас всички решения и мнения (изключвам приготовления за мен) се вземат от двамата, когато сме на различно мнение обсъждаме и е къде забавно, къде по-изнервящо:), но определено му е интересно и иска да участва.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines