Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 84419 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 18, 2007, 14:42:38 »

оооо при нас вече има огромна промяна
на милото нещо много взе да му трепка smile
от няколко дни ми разправя как всеки ден мислел само за сватбата, че няма време, пита ме постоянно както трябва да се купува и т.н - май взе да му "жегва" tease
ха че на мен ми е жегнало от 5 месеца а на него чак сега hysteric но няма значение важното е че вече знае на мен какво ми е
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 18, 2007, 14:58:16 »

PETKOVA  по-добре късно от колкото никога!Ти сега му го върни като го натовариш да се разправя точно с тези работи , с които на теб не ти се разправя / ао има такива де/!!!
Хе хе хе шегувам се!!! girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 19, 2007, 14:13:56 »

о има има
той от 06 е в отпуска и ще го  crazy
всеки ден ми звъни и ми казва еййй останаха едиси колко дни
последното което ме пита беше кога ще се порачва тортата
абе има огромна промяна
и много се кефи на тези неща който съм направила сама а не съм отишла да ги купия
иначе той имаше голямата отговорност за направата на поканите - дори мога да кажа че той ги направи всичките а аз малко му помагах blum
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #93 -: юли 20, 2007, 09:10:23 »

PETKOVA те всички започват да се стряскат когато остане малко време  Wink Моят любим също само стои и ми повтаря "сватбата наближава отиди си купи рокля,трябва да направим това, трябва да направим онова". Като оставаше повече време изобщо не се притесняваше- аз му казвам вълнувам се и постоянно си мисля за сватбата и понякога не мога да спя, а той "че защо" Ама ела да го видиш сега когато времето взе да намаля- по- притеснен е и от мен  laugh
« Последна редакция: юли 20, 2007, 13:41:44 от veselyshko » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 20, 2007, 10:46:39 »

мъжеее girl_impossible
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 20, 2007, 11:01:09 »

Моят съпруг се отказа от ергенското си прати, тъй като в самия ден имаше няколко задължения: да вземе питките, да настани гостите, да украси колата и т.н. и реши че и за да може да издържи цяла сватба по-добре да мине без ергенско парти !!!!! smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #96 -: юли 20, 2007, 13:44:13 »

Ели поздравления за товя, че мъжът ти ти е помогнал толкова много  Bravo Моят любим напоследък много обича като седнем вечер да му разказвам за сватбата, а снощи идва с мен да гледаме цветовете на панделките за украсата в ресторанта и градината  DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 20, 2007, 14:02:23 »

ааа иначе два-три месеца преди сватбата нищо не го жегваше, даже като почнах януари месец да организираме сватбата със Свеки ни казваше, че сме ненормални и т.н. !!! че ило много рано, ама последния месец не спря да ми помага !!!! smile
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #98 -: юли 20, 2007, 15:09:12 »

моето момче в интерес на истината много ми помага, когато си е в София, защото много често е в командировки. Влача го горкия за всякакви глупости, но в интерес на истината да се самопохваля аз никак не съм капризна и не го измъчвам много много, общо взето след много проучване, както и като се запознах с вашите мнения, идеи и съвете, съвсем конкретно си знам какво искам и нещата стават бързичко. иначе много държа на неговото мнение, а и той се старае да не ме изнервя допълнително
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #99 -: юли 20, 2007, 16:02:19 »

Повечето мъже явно преминават през едни и същи етапи- от "какво се притесняваш толкова и слаба заинтересованост" докато стигнат последният етап да се притесняват колкото нас (че даже на моменти и повече  blum). Моят хубостник само ни се смееше на мен и кумата ама елате да го видите сега Wink
galchos наистина е много по- лесно като знаеш какво искаш- така не се изнервяш излишно good
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 20, 2007, 16:03:41 »

на мен милото много ми помагаше за подготовката ние двамата си организирахме всичко и ако не беше той честно казано не знам как щях да се справя
Активен
Nitsa
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #101 -: юли 23, 2007, 11:55:50 »

Аз не мога да се оплача, въпреки че още не е настъпъл онзи момент, в който наистина да усетя, че и той се притеснява за организацията.
Общо взето при нас нещата минават през проучване, обсъждане и чак тогава съвместно решение. И понеже напоследък изцяло аз стартирах някаква дейност, накрая реших, че ми идва в повече и започнах да разпределям задачите.
Чак по равно .... е да не се заблуждаваме :-), но достатъчно е мъжът да вземе няколко, за да се усети участието и помощта.
В тази връзка искам да ви питам кои според вас са "мъжките" задачи, които е по-добре да оставим на силните половинки?
Примерно до момента аз съм му поверила автомобилът и DJ-ят. Други идеи?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 23, 2007, 12:25:35 »

ами при нас милото купи и откара алкохола,купи и наряза на машинка мезетата, плати в църквата, уреди видеото и фотото и часа в гражданското, в деня на сватбата откара питите и пилето в ресторанта , настани гостите в хотела, украси колата !!! smile другите неща ги правихме заедно  Bravo Bravo
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 23, 2007, 12:33:46 »

 :DANCE:е то какво е останало за теб laugh laugh laugh
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 23, 2007, 13:00:07 »

Моят се съгласяваше с мен за всичко, което доста ме облекчи!!! Поне не сме спорили!!! laugh
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines