Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:45:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 83483 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 13, 2007, 17:03:32 »

Здравейте
искам да похваля мойта половинка че се включва дейно в организацията на сватбата.Помага за всичко и ме търпи което е най трудното.Съгласява се с нещата и явно осъзнава каква важно събитие за мен е сватбата.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 13, 2007, 18:51:43 »

и аз мога да се похваля:милото прави кошнички цял час,доста се смях като го гледах,но доста се постара blum
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 13, 2007, 19:01:33 »

Моята полувинка нищо не прави ........... освен, че ще плати цялата сватба. Сега работи на 2 места за да спечели парички за всичко което аз избера. Е аз се консултирам за неговото мнение разбира се.
Милия много се изморява.  LOVING
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 13, 2007, 19:10:34 »

Юле той май най важното прави  good smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 13, 2007, 19:14:28 »

Да много е миличък и трудолюбив  Girl_sing
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #35 -: март 13, 2007, 19:27:24 »

Моята полувинка нищо не прави ........... освен, че ще плати цялата сватба. Сега работи на 2 места за да спечели парички за всичко което аз избера. Е аз се консултирам за неговото мнение разбира се.

Юле, това е предостатъчно-че помага финансово за сватбата! Bravo Bravo
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 13, 2007, 22:51:39 »

При нас положението е следното: аз-гледам, ровя, мисля, пиша, чета и т.н и му казвам какво ми харесва на мен.Ако той го одобри,остава като идея и се записва,ако не му хареса,предлагам следващото.Важното е,че всичко ще е съгласувано и с двамата,всичко ще ни харесва и на двамата!Все пак тава е НАШАТА сватба! любов заедно
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #37 -: март 14, 2007, 08:38:23 »

При нас положението е следното: аз-гледам, ровя, мисля, пиша, чета и т.н и му казвам какво ми харесва на мен.Ако той го одобри,остава като идея и се записва,ако не му хареса,предлагам следващото.Важното е,че всичко ще е съгласувано и с двамата,всичко ще ни харесва и на двамата!Все пак тава е НАШАТА сватба! любов заедно
При нас е същото - аз търся и намирам варианти и после заедно избираме. Според мен така е нормално - мъжете не разбират чак толкова от такива дребни нещица, каквито има в една сватба. милото продължава да казва на поканите ни - картички smile Така че май е по-добре жената да движи нещата около сватбата danceg
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 14, 2007, 08:48:05 »

При нас положението е следното: аз-гледам, ровя, мисля, пиша, чета и т.н и му казвам какво ми харесва на мен.Ако той го одобри,остава като идея и се записва,ако не му хареса,предлагам следващото.Важното е,че всичко ще е съгласувано и с двамата,всичко ще ни харесва и на двамата!Все пак тава е НАШАТА сватба! любов заедно
както и при нас DANCE
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 14, 2007, 12:33:26 »

При нас положението е следното: аз-гледам, ровя, мисля, пиша, чета и т.н и му казвам какво ми харесва на мен.Ако той го одобри,остава като идея и се записва,ако не му хареса,предлагам следващото.Важното е,че всичко ще е съгласувано и с двамата,всичко ще ни харесва и на двамата!Все пак тава е НАШАТА сватба! любов заедно
При нас е същото - аз търся и намирам варианти и после заедно избираме. Според мен така е нормално - мъжете не разбират чак толкова от такива дребни нещица, каквито има в една сватба. милото продължава да казва на поканите ни - картички smile Така че май е по-добре жената да движи нещата около сватбата danceg
Ами,напълно нормално е така!Я си представете,че и двамата гледате и предлагате идеи един на друг!Тогава ще бъде голяма лудница!!! crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 14, 2007, 12:54:28 »

При нас положението е следното: аз-гледам, ровя, мисля, пиша, чета и т.н и му казвам какво ми харесва на мен.Ако той го одобри,остава като идея и се записва,ако не му хареса,предлагам следващото.Важното е,че всичко ще е съгласувано и с двамата,всичко ще ни харесва и на двамата!Все пак тава е НАШАТА сватба! любов заедно
При нас е същото - аз търся и намирам варианти и после заедно избираме. Според мен така е нормално - мъжете не разбират чак толкова от такива дребни нещица, каквито има в една сватба. милото продължава да казва на поканите ни - картички smile Така че май е по-добре жената да движи нещата около сватбата danceg
Ами,напълно нормално е така!Я си представете,че и двамата гледате и предлагате идеи един на друг!Тогава ще бъде голяма лудница!!! crazy
И ПРИ НАС Е ТАКА  danceg
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2007, 14:07:12 »

Ние избираме повечето неща заедно -обикаляме заедно (милият идва в почивката до работата ми, взима ме и започва едно търсене....  Girl_hide ) Иначе за по - дребните неща и аз първо набелязвам няколко идеи и после  решаваме  любов заедно
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 14, 2007, 23:24:07 »

Ние избираме повечето неща заедно -обикаляме заедно (милият идва в почивката до работата ми, взима ме и започва едно търсене....  Girl_hide ) Иначе за по - дребните неща и аз първо набелязвам няколко идеи и после  решаваме  любов заедно
Ох милото така ме взимаше и обикаляхме цяла Стара Загора за някаква наметка.Много го измъчих милото но той издържа.Иначе за другите неща само му предлагах крайните варианти и само да избира.Е имаше едно две неща за които си каза тежката дума с което просто ме улесни.Например халките ни са напълно негов избор!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #43 -: март 15, 2007, 11:49:25 »

 Аз пък не мога да похваля моя приятел-направо ме побърква.Преди няколко дни отидохме да избираме поканите....аз се спрях на пет от тях и го питам коя е най-хубава,а той:"Мило,която ти харесаш е най-хубава!" А аз направо  angry Отиваме за халките,аз пак го питам,той пак същото.
 Обикаляме заедно,не ми мрънка(а аз с часове мога да избирам такива неща и само се чудя),но това че оставя всичко аз да решавам,много ме дразни.В крайна сметка не се женя само аз!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 15, 2007, 11:53:51 »

да така е права си, но такива са си мъжете  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines