Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 11:04:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 83341 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 28, 2011, 16:51:46 »

При нас той почти изцяло се беше отдал на ремонта на апартамента. Чак ме ядосваше с неговото изпипване и на най-миниатюрните детайлчета. Добре, че го довърши преди да се наложи да замине иначе как щях да се справя не знам. На мен остана да купя лампиона, килима и пердетата. Изобщо аз си държа стайлинга да си е в мои ръце!  smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 24, 2011, 11:11:51 »

Половинката е супер. До нашата сватба има доста време, но вече започнахме с подготовката на основните неща. Приятелят ми се включва активно и проявява ентусиазъм. Мисля, че и занапред ще е така, защото ние имаме навика да правим и решаваме нещата заедно.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 24, 2011, 13:07:58 »

След като последно се изпокарахме за украсата в ресторанта  и ми каза, че съм била "обсебена" и "не на себе си"  crazy каза, че той повече нямало да се занимава. Ми то и аз казах ,че няма да се занимавам, ама пуста му приказка, дето ние жените искаме да си изжеивеем!  blush
Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #213 -: август 24, 2011, 13:59:21 »

На мен ще ми е втори брак и сега разбирам и преживявам магията всичко да правите заедно и да решавате и двамата. Обикалянето по магазините, обсъждането на идеи, изработката на нещата - иситнска приказка  heart Не,че на моменти не се дърпа от посотянно новите ми идеи, но след няколко часа вече е съгласен  girl_wink

Не е хубаво да се сравнява, но предишния път направих всичко абсолютно всичко сама и бях безкрайно изнервена на самия ден.

Сега вече нямам търпение да дойде за да се порадват и нашите роднини и приятели на всичко, което сме направили заедно  smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 14, 2011, 16:51:21 »

Ако го попитам и помоля, се включва със съвети и ако се затруднявам да избера, ми помага да пресея излишните варианти. Но сам по себе си нищо не похваща. Тоест полезен е, но само при повикване  pleasantry  LAUGHTER
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 05, 2012, 10:05:37 »

Хайде и аз да споделя smile с половинката решаваме всичко заедно, като разбира се аз съм се разровила предварително в нета  и съм отсяла идеите smile след това правя презентация на издраното smile и накрая взимаме решението заедно smile 
Като цяло имаме голям ентусиазъм  и двамата, което много ми харесва, защото ако само аз организирам направо щях да се побъркам  crazy

Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #216 -: февруари 08, 2012, 18:10:31 »

Пфуу как помага-никък!Чак испадам в истерии ,толкова му е все едно за украси,подаръчета и т.н.Та чак гадно ми става,завиждам благородно на булките с помагащи половинки cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 08, 2012, 19:56:11 »

Миме и моят е така, не си сама  funnytooth funnytooth
ма аз го взимам на подбив и малко се засрамва. Уморен е и не помни доста от нещата, които казвам, после ги обърква. ма какво да се прави - важното е че поне мнение има, когато избирам . smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #218 -: февруари 08, 2012, 21:15:54 »

Моят годеник за някои неща проявява интерес, за други изобщо не...А понякога като мине малко време и осъзнае, че дадено нещо тъй или иначе трябва да се свърши, започва и той да мисли...С него свършихме основните неща- избор на ресторант и на ди джей, списък с гости, избор на първа песен...Иначе за дреболиите и аз го питам след много търсене, одобри най-класическите покани, за украсата няма да го питам, за него това е вече супер прекалено...Като цяло почти всяко нещо му разказвам, той се опитва да ме слуша с интерес, разбира се не винаги успява lol
И него ще го хване страх, още от сега казва, че му е едно такова притеснено като помисли за този ден smile той не обича например да е център на внимание, не обича олелията, много снимки...Ама заедно ще издържим, аз ще гледам да поема по-голямага част от досадните неща lol

Като цяло не мога да се оплача,помага горе долу според очакванията ми- не за всичко, но за всичко голямо или свързано с него или като му поискам помощ...

е, цупила съм се 2-3 пъти на липсата на интерес (а и то се знае, че се женим основно заради мен, той иска в тесен кръг без огромен купон, а аз си мечтая за истинска сватба и той се съгласи)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 25, 2012, 17:58:34 »

Аз също очаквах да няма мн. интерес от негова страна, но напротив - включва се активно и помага, уговаря срещи и избира нещата с мен, разбира се не като мен се вълнува от всичко и от разни фринтифлюшки, но пък харесвам това че и той избира и съчетаваме нещата. А не да каже, каквото решиш  smile smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 25, 2012, 23:55:31 »

Направо ме избива чак на  funnytooth.Ние сме на принципа - аз да предлагам варианти,а той да казва кое му харесва и кое не и евентуално да стигнем до консенсус  tease.Надявам се,че като започнем същинската подготовка да се включи малко по-активно  blush
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 29, 2012, 09:30:43 »

По принцип имахме идея да правим всичко заедно, но понякога нещата ни се получават трудно, понеже ту единия е ангажиран, ту другия. Идеите и решенията ги взимаме заедно. Решаваме кой вариант е най - разумен и уместен и действаме. Все още сме в началото на подготовката, но той е малко по деен от мен, понеже сам запази датите на ресторанта, обредния дом и църквата, без аз да знам. В смисъл, че няколко дни се лутахме по ресторанти и имахме проблеми с избирането на дата, ресторант и т.н., но се оказа, че един ден той излезнал и свършил всичката тази работа сам като напаснал обредния дом, който искахме с църквата, която искахме, с ресторанта, който искахме в удобни часове без големи промеждутъци между тях. След което дойде, целуна ме и ми даде касовите бележки, за да видя, че е направил всичко, както го мечтаехме. Сега ми е малко гузно, че направи тези неща сам и аз ще се позанимая с поканите и другите дреболии, за да го отменя.  blush  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 29, 2012, 09:35:17 »

По принцип имахме идея да правим всичко заедно, но понякога нещата ни се получават трудно, понеже ту единия е ангажиран, ту другия. Идеите и решенията ги взимаме заедно. Решаваме кой вариант е най - разумен и уместен и действаме. Все още сме в началото на подготовката, но той е малко по деен от мен, понеже сам запази датите на ресторанта, обредния дом и църквата, без аз да знам. В смисъл, че няколко дни се лутахме по ресторанти и имахме проблеми с избирането на дата, ресторант и т.н., но се оказа, че един ден той излезнал и свършил всичката тази работа сам като напаснал обредния дом, който искахме с църквата, която искахме, с ресторанта, който искахме в удобни часове без големи промеждутъци между тях. След което дойде, целуна ме и ми даде касовите бележки, за да видя, че е направил всичко, както го мечтаехме. Сега ми е малко гузно, че направи тези неща сам и аз ще се позанимая с поканите и другите дреболии, за да го отменя.  blush  give_rose

Браво на него. За първи път чувам мъж да направи тези неща сам. Ние обикаляхме и запазвахме всичко заедно, но сега, след като основните неща са готови, ми е по- спокойно, когато съм сама за останалото.
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 09:45:31 от sunset » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 29, 2012, 09:40:46 »

Mystique браво за дейния мъж....при нас всичко се стараем да го правим заедно...ако аз харесам нещо го викам за мнение и обратното...но определено от нас двамата аз съм по дейната smile
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 29, 2012, 09:47:13 »

Благодаря, sunset и cveta_d86  give_rose
На мен ми е малко гузно, но пък то се получи и като изненада. Сега ще гледам да се реванширам, въпреки, че ако трябва да призная той има повече опит от мен в почти всичко и е по - деен от мен. Надявам се да се стегна и да подхвана нещата както трябва.
А вашите варианти са просто чудесни, няма нищо по - хубаво от това да правиш нещата заедно с половинката си!  good
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines