Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:46:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 88457 пъти)
 
plushinka
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 29, 2010, 14:18:56 »

Здравейте и от мен! Макар и да не пиша още във форума, чета и прелиствам тема след тема...та и аз в началото бях сърдита на милото, че толкова спокоен и неентусиазиран, че го приемах лично едва ли, не като обида...но като гледам май повечето мъже са такива и се поуспокоих.Хубавото е, че ми е дал пълна свобода за действие, може да става каквото на мен ми харесва, но обикновено допада и на него, вземам го навсякъде със себе си и ми се струва, че все пак не му е скучно, защото преди всичко е заедно с мен, а ние никога не скучаем smile. Аз обаче съм движещата сила, жената с предложенията и мненията по всички въпроси, струва ми се, че и на луната да бях казала, че искам да се оженим, той щеше да ме подкрепи. За него е важно аз да съм доволна и щастлива, за да бъде щастлив и той smile та... така сега сме в трескава подготовка за нашата септемврийска сватбичка smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 29, 2010, 14:47:23 »

Аз не мога да се оплача от половинката.В началото като кажех "Сватба" и той ми обясняваше, че има много време и не е толкова спешно да се прави дадено нещо.От Януари като почнахме да обикаляме за ресторанти, си идва навсякъде с мен, дава мнение кое му харесва и кое не, прави предложения.Даже менюто за ресторанта той го предложи, а аз го одобрих.За дребните украси само го питам дали му харесват, но не го карам да помага, защото на мен ми е приятно да го правя, а него не го влече.В общо линии помага с каквото може.  yahoo
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 30, 2010, 09:31:58 »

Ние абсолютно всичко си правихме заедно, аз давах идеите, а после заедно ги осъществявахме, голям екип good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 07, 2010, 23:41:51 »

Ние също се справяме добре заедно. Относно по-големите неща като ресторант, какъв да е ритуала, фото, поканите, неговия костюм и прочее изцяло съгласувахме. Вече за дребните неща по-скоро само одобрява. Пък и както и да аранжирам някой букет, нали е мъж, все добре ще му се види  girl_wink. Важното е желание да има  good
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 12, 2010, 10:30:18 »

Моето мило в началото не се включваше много. Може би причината беше, че имаше доста време. Но като му казах веднъж, че ми се иска да участва по - активно и че искам нещата да ги правим по - отрано, за да не остава всичко за последния момент, и оттогава той също се включва доста в подготовката. Общо взето аз, тъй като имам повече свободно време, разглеждам разни сайтове за всевъзможни неща, небелязвам по няколко варианта от съответното нещо и после двамата мислим и избираме. Поканите ги правихме заедно, даже по - голямата част от работата той я свърши  blum Заедно ще правим и цветенцата за закичване на гостите. Много съм доволна от милото, че се включва толкова в подготовката  Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #200 -: май 12, 2010, 19:50:57 »

Ние сме още в началото на подготвката и практически не сме свършили все още нищо съществено, но аз по цял ден се ровя из нета и събирам информация, която вечерта обсъждаме и засега е доста въодушевен от идейките ми  Bravo Ще видим докога ще продължи този ентусиазъм  pardon
Активен
adrianaaleks
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #201 -: май 20, 2010, 10:56:54 »

Ако не бяха нашите майки, с които обикаляхме по магазините сигурно за три-четири часа всичко щяхме да напазаруваме.Но те не, тука разглеждат, там се мотаят все едно те ще се омъжват.Ние двамата всичко заедно правим.Аз съм просто изумена от еднаквите ни вкусове.Влизам в един магазин майка ми пита кои чаши ти харесаха-показвам.След малко влиза мъжа ми посочва същите.Само с поглед се разбрахме, че ги взимаме и точка.А майка ми нека гледаме още-ние не, това е.Общо взето на този принцип купувахме.  ;)И двамата сме много решителни, като харесаме нещо-купуваме, и после изобщо не гледаме други вариянти на това, което сме избрали.Относно организацията решихме, че два месеца преди сватбата са напълно достатъчни за цялата подготовка, вече остава месец до датата, а ние сме готови с всички основни неща.  yahoo
Активен
aleksandrina_l
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #202 -: юни 21, 2011, 14:10:37 »

Милото ми помага колкото може. На пример аз избрах 4-5 покани, а заедно от тези 4-5 избрахме Нашата. Само ме изхитриха с кума за сватбената торта, но  pardon
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 23, 2011, 20:29:23 »

Моят хубосник изобщо не се включваше кой знае колко ,само от време на време  beating На моменти полудявах ,защото се чувствах обидена ,защото него едва ли не не го интересуваше crazy.
Поне така се държеше на моменти .Постоянно за всяко нещо чувах ти реши ,не знам. diablo
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #204 -: юни 23, 2011, 22:56:12 »

И моя не се включва. Аз избрах халките, ресторанта, ритуалната зала, датата, поканите... Абе звънна един телефон на фотографа, който АЗ избрах и това беше. Ама той пише дипломна работа сега и е изпаднал в дива паника, та го разбирам и не му се ядосвам много. Единственото което трябва да направи е да намери време да си избере костюм, ама ще видим кога...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 23, 2011, 23:37:50 »

И моя не се включи в избирането на разните декорации и тинтири-минтири. Но на мен не ми пречи, защото аз си измислих цялата концепция и се радвам. Не сме спорили за нищо. Аз само му казвах между какво се колебая и той си казваше мнението. Настоя да участва в избора на фотографи, ресторанта и халките, например. Аз пък съм му харесала костюм и настоявам да е точно той!  sarcastic А пък чаши и други дреболии ми се наложи да купя сама, защото отсъства. Обаче това си има хубава страна, защото цяяяяялата сватба е по мой избор!  blum
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 28, 2011, 11:16:20 »

При нас всичко е оставено на мен. До някъде се радвам,защото така нямаме разногласия good. Не се сърдя,че той не взима участие,защото и без това е много зает и не е в негов стил да се занимава с такива неща.
Активен
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #207 -: юни 28, 2011, 11:24:12 »

Ние всичко правим заедно. Всяко едно малко детайлче избираме единодушно. Изживяваме всеки момент като едно цяло. Не бих се чувствала добре, ако бе оставил всичко на мен, или пък аз всичко на него. Това е нашата сватба все пак, няма по - хубаво усещане от това, да градиш нещо с някой.
Само за бельото ще си се оправя сама, понеже не искам да го види smile
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 28, 2011, 11:31:24 »

И ние правим всичко заедно, въпреки че този месец милото има доста работа и не остава време но той е доста ентусиазиран по подготовката и се включва с идеи и помага най-важното е че има голямо желание и обикаля с мен,което ме радва и успокоява,дано с наближаването на сватбата не си промени държанието само.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #209 -: юни 28, 2011, 11:59:54 »

Ние с милото пък си разделихме нещата не че сме се наговорили а така се получи-аз се занимавах с дреболийките (покани, чаши, украса, избрах украсата за ресторанта и т.н.) заедно решихме за халките все пак затова няма как само единия от нас да избере нали после ще има "не ми харесва как ми стои" и такаива глупости...за DJ-я и тортата заедно решихме, в деня на самата сватба отиде в ресторанта (понеже ние е близо и слава-богу) за да види как е станала украсата и е имало промени разбира се но основното което исках да има си беше както трябва...та така с 2 думи и двамата се включихме в подготовката smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines