Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:40:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 83359 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 10, 2006, 14:34:24 »

ами как? купи си само костюма,и май само това nea

Е и това е нещо! :girl_wink:А моя - даже костюм не искаше да си купи без мое съгласие.Той обича да се доверява на продавачките , а те нали знаете какви са - само гледат да ти пробутат колкото се може по-скъпо и повече дрънкулки! Но при мен тия номера не минават  beating pleasantry
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 10, 2006, 14:37:02 »

а да това ми е познато,и май номера им минава само при нашите мъжлета а? beating
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #17 -: декември 16, 2006, 18:23:04 »

ами как? купи си само костюма,и май само това nea
...типично в мъжки стил, но какво да ги правим!
Затова сме ние-да им помагаме, да ги подкрепяме и насърчаваме, и много много да ги обичаме!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 17, 2006, 23:07:16 »

...типично в мъжки стил, но какво да ги правим!
Затова сме ние-да им помагаме, да ги подкрепяме и насърчаваме, и много много да ги обичаме!

Така си е!!! Зад всеки успял мъж, стои една умна жена!!!  blush  pardon Blush Нали така!!! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 17, 2006, 23:12:02 »

Цитат
и насърчаваме
]

в правилната посока............. pleasantry scratch one-s head
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 18, 2006, 23:40:30 »

може би ако имаше повече време щеше да ми помогне,но той се върна само 2 дена преди сватбата,за да може да си купи костюм pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 18, 2006, 23:42:53 »

може би ако имаше повече време щеше да ми помогне,но той се върна само 2 дена преди сватбата,за да може да си купи костюм pardon
И това е достатъчно!Важно е желанието и да чувстваш подкрепата му във всеки един момент,останалото са подробности! pleasantry
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 18, 2006, 23:44:37 »

оооооооооо за друго няма проблем винаги е насреща когато може,не мога да се оплача.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: декември 19, 2006, 19:45:41 »

Засега не мога да се оплача- за всички решения се включва. Само дето онзи ден не беше много на кеф, че трябваше да ходи да избира лимузина. Wink И естествено за моята рокля не съм му искала мнението- ще трябва да изчака и да ме види пред олтара в деня на сватбата. danceg
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 19, 2006, 21:41:22 »

а мойто сланчице взема участие само в едно-като му покавам снимка на прастени,украса и други подобни тои казва "да мило какво искаш всичко е хубаво".и така ме вбесява с тези си изказвания направо ми иде да го beating.даже костюм ще си купува с мен:(няма да ме изненада в деня на сватбата както аз него с роклята!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 20, 2006, 21:26:21 »

а мойто сланчице взема участие само в едно-като му покавам снимка на прастени,украса и други подобни тои казва "да мило какво искаш всичко е хубаво".и така ме вбесява с тези си изказвания направо ми иде да го beating.даже костюм ще си купува с мен:(няма да ме изненада в деня на сватбата както аз него с роклята!

Ха-ха-хахааа, колко позната картинка!!! И моя така, беше!! Всичко избираше с мен или с майка ми и баща ми, само на нас имаше доверие за ПРАВИЛНИЯ избор!!!
Активен
nevidimo dete
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #26 -: декември 22, 2006, 10:25:09 »

Ние още не сме започнали да подготвяме нещата, но аз съм сигурна, че няма да срещна подкрепа  cray Не знам дали, защото е зодия везни, или просто си е такав, но когато трябва да се взима някакво решение (дори за това, какво иска да ядем) се започва едно мислене, че накрая си оставаме гладни. Ако разчитам да ми помага в избора на каквото и да е, сигурно няма да има и сватба, защото 10 мин. преди ритуала още ще седи вкащи и ще се чуди дали да си обуе сиви или черни чорапи  ROFL
Явно ще правя всичко сама, а той само ще се усмихва и ще  Blush  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 22, 2006, 12:21:28 »

 Bravo те май всички маже са така или поне 99% от тях!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 26, 2007, 20:36:57 »

МАй няма да кажа нищо различно.И моята половинка е като вашите,ама мъже какво да ги правиш :sarcastic:Иначе пита за всичко,какво съм избрала как,но всичко аз да го избирам  :danceg:А на мен само това ми трябва и гледайте как съм се развихрила.Малко остава до края на сесията и после се отдавам на подготовката и ще ви държа в течение yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 26, 2007, 21:07:00 »

МАй няма да кажа нищо различно.И моята половинка е като вашите,ама мъже какво да ги правиш :sarcastic:Иначе пита за всичко,какво съм избрала как,но всичко аз да го избирам  :danceg:А на мен само това ми трябва и гледайте как съм се развихрила.Малко остава до края на сесията и после се отдавам на подготовката и ще ви държа в течение yahoo

Казвай, и ако имаш нужда ще помагаме!!! girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines