Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 30, 2024, 05:23:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До каква степен се интересуваше половиката ви от подготовката за сватбата
Никак-"Всичко направихме аз и мама(свекъра и свекървата...)
Единственото нещо,което правеше,бе да критикува!
Даваше някоя и друга идея... smile
Помогна доста,но не беше особено заинтригуван!
Не мога да се оплача,свърши сам доста неща!
Всичко свършихме заедно!
Понякога се чудя,коя сватба подред организираше!Справи се с всичко перфектно и с огромно желание!!! smile

Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как половинката се включва в сватбената подготовка?  (Прочетена 82616 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: април 03, 2006, 09:36:17 »

Как се включва половинката в сватбената подготовка?Помага ли ви,имтересува ли се и...Моята половинка все още не етолкова ентусиазиран о астават само 4м. и 15дни cray
При вас как стоят нещата?
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #1 -: април 04, 2006, 10:28:57 »

е ами 4 месеца са си много време, то и аз не бих се ентусиазирала ако имаше толкова много време до великата дата.....при нас в началото се разбрахме че аз ще организирам всичко и няма да го занимавам с нищо, но в последствие се оказа че повечето неща ги правим заедно.....така че аз не мога да се оплача от липса на помощ
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #2 -: април 04, 2006, 11:19:47 »

При нас е така:Гледаме разни неща за сватбата, а той само се O_Oпули и нищо не може да реши,за това сама се справям с повечето неща.На него му дай само коли да избира.
Активен
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #3 -: април 13, 2006, 11:52:52 »

mime 4 месаца са и много и малко, ако за последно оставите нещата, ще си имате ядове, все нещо излиза непредвидено...  pardon
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: април 13, 2006, 12:14:12 »

Малиииии .... а пък ние сме адски смешна картинка  biggrin
Той не обича да се мотае с мен да обикаляме и избираме;)
Просто няма нужното търпение  crazy
Аз мога цял ден да се мотая из града и пак да не избера нищо  pardon , но той полудява  beating
Иначе по организацията ходим заедно да уговаряме ритуали, оператори, Ди Джей  dance
Просто явно има неща, които могат да се свършат само от женската част  pleasantry
Активен
Ирина
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #5 -: април 13, 2006, 14:53:43 »

има нещо такова, затова се прави списъка и се отмята: това - ти, това - аз и това - заедно  Blush
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #6 -: април 13, 2006, 20:53:59 »

Ние пък се караме, кои какво да прави... тои иска да свърши всичко...
но аз не му давам  beating
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #7 -: април 14, 2006, 07:50:32 »

Цитат
Той не обича да се мотае с мен да обикаляме и избираме;)
Просто няма нужното търпение 
Аз мога цял ден да се мотая из града и пак да не избера нищо   , но той полудява 
DIVA разбирам те напълно и на мен ми дай да обикалям магазини  smile аз също ако не харесам нищо определено мога цял ден да разглеждам без да купя нищо....ама мъжете не са така....Моята половинка обикновено влиза в някой магазин харесва си нещо и веднага го купува...и винаги е нещо хубаво...почвам да се замислям дали ние жените не сме сбъркани ?!?
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #8 -: април 14, 2006, 08:07:16 »

Ani4ka, мисля, че си е до човека;)
Например майка ми и тя влиза в първия магазин и веднага и се набива на очи това, което търсим....
Аз не мога така ... двуомя се.... чудя се дали няма да има по-добро в някой следващ....  blush
Например обувките му, които взехме за сватбата.... харесахме едни в първия магазин, жестоки бяха, обаче аз -  stop НЕ ....
Обиколихме цяла Варна,  crazy останахме без крака и той -  beating , а аз -  pleasantry
И в крайна сметка се върнахме в първия магазин и взехме тези, които харесахме в началото  blush

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 08, 2006, 10:52:43 »

При нас е така:Гледаме разни неща за сватбата, а той само се O_Oпули и нищо не може да реши,за това сама се справям с повечето неща.На него му дай само коли да избира.

И при нас така.Като го питам :"Ти какво мислиш?" , той:"Каквото кажеш ти?".Е за някой неща се обади чак незнам как стана , но поне навсякъде беше с мен и поне имаше оред кого да недоволствам като се наложи или да се радвам от взетото решение! blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 08, 2006, 15:54:30 »

 yahoo Моето мило одобряваше всичко, само з ахалките, ресторанта и костюма му отидохме да избираме!!! girl_in_love
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #11 -: декември 08, 2006, 16:14:20 »

Моят съпруг взе много дейно участие, за което искам да му благодаря! Направи резервацията в ресторанта, купи си костюма, избра халките (с което ме изненада доста приятно!) - с  две думи помогна доста! Но това според мен си е до човека! Не всеки мъж обича да се занимава с такава дейност...Може би се притесняват да не объркат нещо за този специален ден! Влезте имв положението  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 08, 2006, 16:28:49 »

Яни, съгласна съм с теб!!! Аз затова не исках милото да обикаля с мен по магазините за това и онова, бях с мама! А с него само за най-важнте неща!! А той го оцени това, защото никак не обича да обикаля!!! pleasantry
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #13 -: декември 08, 2006, 22:20:00 »

Ама че смях? Как така как? Ами, обявил ме е за всемогъща и не се интересува изобщо! Ами как да избера халките сама? И за ресторант не иска да обикаляме. Изнервяло го! Той си разбирал от жици и от техника и както аз не му се мешам в работата, така и той не искал да ми пречи на мен! diablo beating Ще го убия! ....Но първо ще му надена халката.  ROFL diablo beating
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 10, 2006, 14:15:03 »

ами как? купи си само костюма,и май само това nea
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines