Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 123766 пъти)
 
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #285 -: юли 28, 2009, 13:34:49 »

Аз да си призная дори идея си нямам. Тепърва започвам да събирам инфо. Сега съм в София при родителите ми и тук съм при позната лекарка. Но прибера ли се в Бургас тръгвам да си търся наблюдаващ лекар. Не мога непрекъснато да пътувам толкова за прегледите. Можете ли да ми препоръчате лекар в Бургас? Казаха ми за една рускиня възрастна, но сега не си спомням името точно. Честно да ви кажа много съм си патила от бургаски лекари и малко ме е страх да раждам там. Моля помогнете ми с някакъв съвет?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 28, 2009, 21:39:13 »

Сърчице, аз ако съм на твое място, при положение, че родителите ти живеят в София, въобще няма да се замисля да раждам там - отиваш в 9-тия месец при тях и си чакаш smile Имах възможност да сравня компетентността на лекарите в Майчин дом - София и тези в Бургас.
Аз се чудя още, ама ще видим.
 Offtopic Тази възрастната лекарка - да не е д-р Корсунская. Може и да е добра, но аз съм повече за младите лекари, възрастните не се интересуват от новите неща в медицината и по не са в час. Но специално за нея не мога да говоря. Понеже не е тук подходящата тема, ти писах в темата за "Нашия лекар акушер-гинеколог".
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #287 -: ноември 04, 2009, 21:39:25 »

Живот и здраве аз смятам да съм в Шейново.В момента там съм регистрирана,при д-р Гагова.От нея съм много доволна.Има ли някои впечатления от там или от нея?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: ноември 05, 2009, 12:54:54 »

Рубин, аз раждах в Шейново, но при д-р Велев. Останах изключително доволна и от момичетата в предродила зала (бяха 3-4 все много млади акушерки) както и от персонала по-късно. Относно условията аз бях във вип стая и мисля че си заслужаваше парите - бях спокойна и все още си спомням с толкова умиление дните след като се роди Сашето, нещо което не мога да кажа за първото ми раждане, но то беше преди доста години и на друго място. Ако имаш други въпроси пиши.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 05, 2009, 13:17:55 »

 crazy Така ми се искаше да мога да отговоря точно на този въпрос  blum
За сега плановете са в Плевен, пък ще поживеем и ще видим  girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: ноември 06, 2009, 10:13:29 »

Абе девойките от Бургас ще могат ли да ми кажат нещо повече за тея 2 болници във Ветрен?Света Ана и Дева Мария,че една моя приятелка й предстои раждане март месец  huhhuh.gif>Работят ли с НЗОК ?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #291 -: ноември 06, 2009, 10:18:27 »

Аз понеже имам дружка от Бургас и е бременна,та тя смята да ражда в новата към Света София-Дева Мария!За сега си било доста скъпичко,но разбрах че след нова година ще работят със здравната каса!
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #292 -: ноември 11, 2009, 11:54:13 »

аз пък мисля да раждам в окръжна във ВАРНА!някакви отзиви да има някой за там.
Активен
albena_003
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #293 -: януари 27, 2011, 23:51:16 »

Най-добрият избор е 1АГ Св.София и д-р Константин Петров.Голям професионалист.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 05, 2011, 12:45:50 »

Не съм се и колебала -твърдо бях решена да е АГ Селена гр Пловдив и след като минах курса за бременни имах възможност да се запозная с условията им и екипите им и съм сигурна че всичко ще е ОК  smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines