Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:21:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128853 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 22, 2009, 19:35:02 »

Само да допълня,че обстановката в Майчин дом Варна е на ниво и наистина си там като на хотел,но според мен най-добрите специалнисти не са там NO Аз също раждах в СВ"Анна"-окръжна и съм много доволна от всичко smile Защо да не може момиче от Бургас да роди във Варна?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 23, 2009, 16:57:51 »

Изинявайте че се намесвам,но не е ли Варна малко далече за Бургаските мами *crazy*По добре наистина в Сливен.И друго-като изтекът водите,контракциите тръгнат да биеш толкова път от Бургас/до където и да е/си е малко страшно начинание според мен =]Ина роди в Бургас.Можете да я попитате good
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 26, 2009, 11:54:02 »

Изинявайте че се намесвам,но не е ли Варна малко далече за Бургаските мами *crazy*По добре наистина в Сливен.И друго-като изтекът водите,контракциите тръгнат да биеш толкова път от Бургас/до където и да е/си е малко страшно начинание според мен =]Ина роди в Бургас.Можете да я попитате good

Точно заради това реших да си остана в Бургас. За Варна въобще не съм и помисляла , мразя този път с тея завои! bad bad
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 30, 2009, 10:48:33 »

Дай Боже всичко да върви добре до тогава....ще раждам в "Майчин дом"-София при д-р Манчев и неговия екип
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 04, 2009, 14:19:33 »

Момичета, някоя мама дето е раждала в Токуда и е била там на проследяване на бременността, може ли да сподели как стоят нещата с оплаквания и спешни случаи? Благодаря  give_rose
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 04, 2009, 14:51:38 »

No4ko24, не знам точно какво имаш предвид, но аз си следях бременността и раждах в Токуда. На два пъти - в 7ия и в 9ия месец и двата пъти беше събота, получих много сериозни болки - оказаха се бъбречни колики и ми се наложи да отида по спешност в болницата. В Спешното отделение се влиза отстрани има отделен вход и регистратура. От там се обаждат на дежурния лекар и той идва да те вземе. Цената си е по тарифа, няма оскъпяване. И тъй като картоните им са електронни, имат цялата информация за бременността ти, ако там си я следиш. Надявам се да съм ти била полезна, ако имаш питане съм насреща! Дано да питаш просто така, за всеки случай и всичко с теб и бебо да е ОК good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 04, 2009, 15:53:38 »

Благодаря ти, Хармония, точно това ме интересуваше. Те спешните случаи не знам защо винаги стават точно събота и неделя за съжаление  sad Засега нямам причини, питам информативно само. А скъпо ли е? Или както в другите болници, ако си осигурен?
Много ти благодаря пак smile
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 04, 2009, 16:22:53 »

 ... ами не знам как е в другите болници, просто не съм ходила на друго място скоро blush Тогава беше 15 лв. преглед, 20-25лв (не си спомням точно) ехограф... но това са цени от миналата година, тази още не съм ходила наконтролен и не знам дали има увеличение... Може да се обадиш по телефона за повече инфо!
Дано не ти се налагат спешни лекарски слуги в скоро време  good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 04, 2009, 22:25:53 »

Прегледът е 30лв., а ако се запишеш на ЖК е по 15 лв. на преглед. Аз имах предвид колко струва престоя в болницата, ако се наложи да лежиш за нещо, както и изследванията - знам, че по здравна каса се поемат няколко пъти кръв и урина например, ама Лазарова не работи по здравна каса и сигурно всеки път ще си плащам и излседванията, затова - да знам.  girl_wink
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 04, 2009, 23:00:51 »

и аз бях при Лазарова през цялото време, но тъй като родих 17 дни по-рано и то в деня на сватбата на сина й, ме изроди Диков blush
тя изследванията ми ги пускаше през ЗК (нищо че не работи със ЗК) и си платих само една цитонамазка в 7мия и едно изследване на кръв в 8ия, но не си спомням цените blush
слава богу не съм лежала там , освен за раждането и не съм запозната с другите им условия...
« Последна редакция: февруари 04, 2009, 23:02:31 от Harmonia » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 05, 2009, 08:57:21 »

Благодаря ти, ще си я питам нея как ще процедира с мен  blush Ти иначе доволна ли си от нея? Знам, че има противоречиви мнения, но на мен ми се вижда човек, който си разбира от работата.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 05, 2009, 10:04:50 »

зависи в какво настроение е, някой път е малко по-груба, но като цяло съм много доволна!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 09, 2009, 15:01:33 »

Здравейте! Искам да ви попитам дали някой е раждал в Окръжна болница и как стоят нещата там, какво трябва да си нося, в смисъл за нощниците дали са лични или задължително там го дават? Бебебто къде стои като се роди? Има ли зала, в която може и бащата да присъства?? Предварително ви благодаря!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #223 -: февруари 09, 2009, 16:26:06 »

no4ko24 аз ходя при д-р Колева в Токуда на ЖК по ЗК и не плащам нищо.
Една позната роди при Лазарова преди 5 мес и е много доволна.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 09, 2009, 16:51:38 »

Vanilly, мисля че Мария /maria_lakova/ роди там. Ако искаш пиши и на лични и я разпитай. Аз нямам много наблюдения по въпроса. А ти със сигурност ли там ще раждаш или още само проучваш?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines