Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:37:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128829 пъти)
 
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 16, 2009, 10:47:37 »

Диди и аз така...  tease Но най-вероятно ще си раждам тук, ще пробвам с познати, акушерки , каквото стане , че и на мен ми се вижда луда работа да се юрна в Сливен и т.н.angry
« Последна редакция: януари 16, 2009, 15:14:32 от Luv4e » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 16, 2009, 15:11:38 »

Luv4e,аз мислех да ходя във Варна ,но нещо ме хваща шубето по тея пътища и реших да си раждам в Бургас.Ти в Окръжна ли ще раждаш?
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 16, 2009, 15:13:46 »

jasmine ами да , то в Бургас няма друг избор... angry Жалко , че няма да мога да сваря новата болница във Ветрен, пише , че май месец трябва да е готова , но аз и двама + още 1-2 месеца , все пак сме БГ crazy
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 16, 2009, 15:55:47 »

Да, и аз много се надявах за тази новата болница във ветрен, ноо ...
Но пък, доколкото чувам, строежът напредвал доста бързо. Собственикът ми е познат, така че смятам да взема да му звънна да го питам, може и да я отворят за нас  DANCE
В противен случай и аз си оставам в Бургас - в прочутата МБАЛ  tease.
Нямам никакви познати - лекари или акушерки обаче и това ме притеснява.  nea
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 16, 2009, 16:23:33 »

Ами и аз нямам никакви връзки,но лекуващият ми лекар е в родилно отделение и затова съм малко по-спокойна,поне няма да съм напълно като  *db*гърмян заек  *db*като дойде време да се ражда blush
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 19, 2009, 07:59:40 »

Добре де милички и аз все чета,че условията в Бургас са ужасни и всичкоо...
Е няма ли частна клиника  crazy Все си мисля,че за такъв голям град няма как да няма  pardon
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 19, 2009, 10:33:15 »

Добре де милички и аз все чета,че условията в Бургас са ужасни и всичкоо...
Е няма ли частна клиника  crazy Все си мисля,че за такъв голям град няма как да няма  pardon


Няма  sad Просто е трагедия sad
Тепърва започнаха да строят частна модерна болница , за която говорим , но не се знае кога ще е готова!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 19, 2009, 10:57:34 »

Оф ужас  diablo diablo
Е бива ли такава работа ...строят хотели,мотели и тем подобни под път и над път,а болница не могат ...абе българска работа ..... Offtopic
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 19, 2009, 11:48:59 »

В черния списък на здравния справочник в бг-мамма фигурират най-много лекари от Бургас включително и лекари причинили смърт. ТОва наистина е безобразно. Няма ли някаква опция да се ражда във Варна? Знам, че там Майчин дом е на много по-високо ниво.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 19, 2009, 11:59:02 »

И аз се очудих като разбрах че много мами от Бургас раждат в Сливен  O_Oпри полужение че е малкък града а за сметка на това има около 6 7 часни болници и доста добри лекари
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #205 -: януари 19, 2009, 14:30:38 »

Дидето, напълно подкрепям good
Всичките ми приятелки и роднини от Ямбол ходят да раждат в частната АГ в Сливен. И за разлика от частните тук (София), където си плащаш като поп и то доста сериозни суми, там е само по ЗК с направление. И това ако не е Европейско здравеопазване  Bravo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 19, 2009, 14:34:27 »

Да бе така е тукв ямбол в болницата си плащаш акоискаш вип стая и то каква стая +телевизор само и си сама това а плащаш
а хората там ти дават супер лукс за без пари и най вече профисионализъм е кое биизбрала
Ама и аз се учудва за Бургас голям град пък една боницица нямат 1асна
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 19, 2009, 15:22:22 »

В черния списък на здравния справочник в бг-мамма фигурират най-много лекари от Бургас включително и лекари причинили смърт. ТОва наистина е безобразно. Няма ли някаква опция да се ражда във Варна? Знам, че там Майчин дом е на много по-високо ниво.

да на по-високо ниво е, но не дай боже да стане нещо сериозно по време на раждане трябва да карат родилката в АГ болницата /поне до преди 1-2 месеца беше така/
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 22, 2009, 13:20:40 »

Аз раждах в Мбал "Хаджи Димитър" в сливен при д-р Кънева и съм страшно много доволна, просто останах без думи...
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #209 -: януари 22, 2009, 13:40:08 »

да на по-високо ниво е, но не дай боже да стане нещо сериозно по време на раждане трябва да карат родилката в АГ болницата /поне до преди 1-2 месеца беше така/

И сега  е така!

В черния списък на здравния справочник в бг-мамма фигурират най-много лекари от Бургас включително и лекари причинили смърт. ТОва наистина е безобразно. Няма ли някаква опция да се ражда във Варна? Знам, че там Майчин дом е на много по-високо ниво.


Всяка майка която иска може да роди във варна...и не е задължително да е в Майчин дом..
Жалко наистина за Бургас huhhuh.gif

А защо толкова си мислите че е хубаво в МАйчин дом! Верно отношение на ниво, обстановка също...Но родиш ли - на бързо те изписват. МОята позната роди там и на 2рия ден бяха у дома....а бебка беше с бактерия която откриха едва след 30 дена...
Аз родих в окръжна  и изслевания на детето бяха направени веднага ....че и ние поседяхме малко в болница...но поне всичко беше хванато на време..
Так че не винаги когато плащаш получаваш заплатеното Wink
« Последна редакция: януари 22, 2009, 13:45:37 от Мая » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines