Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:16:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128835 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 24, 2008, 15:27:24 »

Мдаа той ми каза че за него е най-лесно да ме среже и да си пие кафето след 30 минутки!!Но ми се струва че не е привърженик на секциото!!Така говори за него сякаш отдалече му идва!!Още в началото го агитирах но си личеше че не го обича този вариант!!Иначе наскоро не сме говорили за раждането!!Но е време да поговорим да видим дали няма да има нещо медицинско!Аз съм много очудена защото имах страхотно течение придружено с болки и парене и сърбеж а микробиологията ми даже гъби не показа!Това ме озадачи страхотно...все пак ми изписа едни глобули!!Но е много пестелив на обяснения-по принцип явно е такъв човек!!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 24, 2008, 17:47:43 »

В Тина Киркова наистина от 01.07 има ново увеличение beating На 01 когато отидох да раждам докторката ми беше платила предния ден таксата за избор на лекар която беше 500лв. за да не ме хване увеличението give_rose до колкото разбрах  е станал избора на лекар 700лв. angry за другите цени не зная pardon
Аз лично съм много доволна от всички лекари в тази болница много са добри, но престоя не мога да похваля nea На втория етаж има също ВИП-ове и там са и обикновените стаи. Така като идват на посещение на ВИП стаите понеже това им е екстра хората преминават по коридора където са останалите родилки crazy е къде е стерилното на това отделение вече?! Единствената разлика при ВИП и обикновенната стая беше , че жената от ВИП-а си носи нейна нощница а на другите не се разрешава , защото не е стерилно Oh my ... crazy ,едва когато аз лежах там им слагаха климатиците на ВИП стаите и се чудя как ще си гледаш детето на климатик shok при това делиш банята с още една стая, то така беше и в обикновената стая pardon но там са 4 легла а не две или едно като във ВИП стаята.
Последните ми дни там стана толкова  пренаселено от родилки, че имаше жени в коридора на колички спяха и дори нощниците не стигаха diablo бебетата които бяха добре ги даваха да си ги държат в стаите , че в детското имаше последния ден 100 бебета!
Жените от ромски произход имат една стая за тях, но като се напълни ги слагаха да спят и стоят в коридора girl_impossible просто ужасно, но нали им е кварталната болница nea
За съжаление не мога да кажа , че си заслужава да ни взимат парите за да ни запишат при такива условия, единствено могат да ти вземат пари за лекар само това си заслужава lacnl8
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 25, 2008, 10:12:08 »

Моята етърва ражда в Тина Киркова октомври месец с избор на екип и престой във ВИП стая. Незнам колко е платила, но някои неща ми направиха лошо впечатление.  pardon
Първо, лекарката, която е избрала е закъсняла и без малко да не присъства въобще на раждането. Второ - сложили са й упойка чак на 7 см. разкритие, защото се замотали нещо  Oh my ... crazy, а всички знаем, че на такова разкритие, тя вече не е необходима, но нали трябва да вземем парите на хората!  diablo Трето - Точно това влизане за посещения до ВИП стаите, минавайки през другите стаи е много тъпо, защото едно, че дразни, второ, че няма абсолютно никаква стерилност.  nea Плюс това единия път като ходихме да я видим, нямаше чисти калцуни и чакахме около 5-10 минути някой от отделението да мине, за да си поискаме, иначе можеше да си влезнем с обувките директно без някой да ни види (а и не съм сигурна дали някой не го беше направил вече  pardon) Уж не пускат повече от двама души в една стая за посещение, а един път са отишли трима възрастни и 2 деца без някой да им каже нещо, както и аз съм се засичала с други и бяхме станали 4 човека в стаята й!  crazy И това става октомври месц, когато има и простуди и грипове и т.н.  crazy Имаше още нещо - нали по принцип не дават да има цветя в близост до бебето, защото предизвикват алергии - ами пред повечето стаи в коридора имаше вази с цветя, ама нали оттам минават бебетата как ще допуснат внасянето на цветя въобще в родилно отделение?  diablo (в Шейново не даваха да се внасят миналата година).
Единственото хубаво на ВИП стаята, където беше етърва ми, беше, че си има самостоятелна баня.  pardon
Общо взето това са ми страничните наблюдения и от нейни разкази, но все пак съм била вътре и съм видяла нещата как са, да не говорим, че малкия доста време имаше обривче по лицето от някаква вътрешноболнична инфекция и не можеха да го изчистят!  diablo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 25, 2008, 10:31:31 »

Мария, а ти къде си се ориентирала да раждаш?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 25, 2008, 10:39:33 »

Мария, а ти къде си се ориентирала да раждаш?
Във Втора градска болница на Ботев.  good
Бях там на отворени врати (писала съм по-напред) и останах доволна от това, което видях. Там не се допускат абсолютно никакви свиждания и внасяне на собствени дрехи и нощници, заради стерилността и колкото и да ми се иска да се видя с милото след раждането, мисля, че това е по-добрия вариант, отколкото всеки да може да влиза!  pardon
Скоро ще мога да разказвам от личен опит и за отношението на персонала към родилките и бебетата.  tease
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 25, 2008, 10:51:36 »

Мария във втора могат да пуснат мъжа ти да те види само ако си в реанимацията(моя го пуснаха)а после в отделението наистина няма свиждане ,аколкото до отношението и там има много готин персонал които се държи добре но има и много гаден  P-(така че зависи на кого попаднеш,аз попаднах и на двата tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 31, 2008, 18:51:08 »

Роси провери ли за цените в Тина Киркова мила???? give_rose
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 12, 2008, 06:06:23 »

Аз ще раждам в АГ Селена(пловдив).С добри впечатления съм,  а и за цената която плащаш мисля,че отношението е оправдано good
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 12, 2008, 11:44:15 »

Аз съм много доволна от раждането си в клиника Щерев,заслужаваше си парите,получих и перфектно отношение от всички,особено когато ми се втвърдиха гърдите като ми дойде кърмата,нощната смяна акушерки ме спасиха и помогнаха да не се откажа завинаги от кърменето!!!
Изписването също ми направи много добро впечатление,предоставиха цяла зала за гостите ни,докторката официално ни връчи подарък сребърна богородица от клиниката,а бебка получи и цял плик подаръци с козметика и други неща
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 13, 2008, 08:33:44 »

ani_perla аз раждах там в Селена много съм доволна от всичко отношение на персонала,хигиената,храната наистина парите си заслужават  good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 06, 2008, 18:21:09 »

Някой има ли отзиви за раждане в правителствена болница?
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 08, 2008, 13:38:13 »

ani_perla аз раждах там в Селена много съм доволна от всичко отношение на персонала,хигиената,храната наистина парите си заслужават  good

С две ръце и два крака съм ЗА Селена! И аз раждах там! good
Активен
krem4o
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #177 -: септември 09, 2008, 15:43:31 »

Здравейте,момичета и аз вече се замислям къде да раждам и имам въпрос.Аз съм от Варна и искам да разбера кога има отворени врати на АГ-болница и на ОКРЪЖНА болница,но незнам от кого и как се получава такава информация.Ако някой знае нещо повече за тези двете болници във Варна и коя е по добре ще бъда много благодарна за информацията.И каква е разликата в цената ако си на ВИП етажа и ако си на нормалния и в двете болници.Много писах ама нямям идея за нищо и ме притесняват много тези въпроси.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 14, 2008, 11:48:03 »

Незнам на това къде точно му е мястото така че ако не е за тук моля модераторите да го преместят .
За болница ТОКУДА :

Безплатни профилактични прегледи на новородени деца
септември 8th, 2008 ·

Безплатни профилактични прегледи на новородени деца до 6-месечна възраст организира МБАЛ „Токуда Болница София”. Консултациите ще се правят безвъзмездно всяка последна събота на месеца между 10,00 и 14,00 часа в кабинета по неонатология. От родителите няма да се изискват никакви документи, само предварително записан час на телефон:               02/403 4000       . Прегледите на бебетата са част от скрининговата програма на МБАЛ „Токуда Болница София” за ранно проследяване на здрави, рискови и недоносени бебета. По време на консултацията неонатолозите ще изследват физическото и нервно-психичното развитие на децата. „Ранното диагностициране на вродените заболявания и отклоненията в адаптацията на бебетата позволява да се вземат навременни мерки и да се предотвратят късните усложнения”. Това съобщи д-р Радка Масларска – началник на отделението по „Неонатология”.

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 15, 2008, 09:25:10 »

В "Токуда" системно правят безплатни профилактични прегледи в много насоки, лошото е че всеки път като съм звъняла, всеки път са ми казвали, че часовете вече са изчерпани, което ме навежда на мисълта, че може просто да си правят реклама, а реално такива прегледи да няма.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines