Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128882 пъти)
 
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #135 -: май 07, 2008, 22:50:57 »

Чесно казано аз нямам право да се изказвам щото съм далече ама не са стърпях.....2 бона за раждане?!?!?!? Онемях  shok shok явно финансовите екипи на часните клиники са решили че парите растат по дърветата.Вярно от другата страна пише ако искаш...но чак толкоз...Напълно подкрепям Мира.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 08, 2008, 22:00:45 »

Picolina исках да те питам ти в Бг ли ще раждаш или в Лондон? питам те защото пред мен стои дилемата за 2 болници в Лондон, е така просто събирам инфо, ще се радвам ако споделиш къде си избрала ти good
« Последна редакция: юни 08, 2008, 22:03:40 от ками » Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #137 -: юни 23, 2008, 13:35:16 »

Момичета,за тези дни на отворените врати да знаете - какво точно ви показват?Ако някой е ходил да ми каже?Извинявам се за глупавия въпрос,но....  blush ...
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 24, 2008, 13:09:47 »

аз съм ходила на отворени врати в тина киркова и 2ра градска.
общо взето е едно и също .изнасят ти една лекция какви са изискванията на тяхната болница какво трябва да се носи,какъв е правилника за свиждания.след това ви развеждат из родилно отделение и предродилна зала и това е.
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #139 -: юни 24, 2008, 16:26:08 »

Благодаря ти аничка give_rose ,и аз мисля да отида до края на този месец,че после няма смисъл  Wink
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 24, 2008, 17:29:33 »

Точно това и на нас ни показваха и разказваха и отговарят на всичките Ви въпроси когато ходихме в Тина Киркова. Не е задължително, но не е и излишно да се отиде pardon
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 25, 2008, 12:38:00 »

според мен е добре да се отиде на отворени врати в болницата в която сте решили да раждате защото като се запознаеш с обстановката и ти е някакси малко по спокойно(поне при мен беше така)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 25, 2008, 12:51:42 »

В Тина Киркова има отворени врати сега на 1ви!!Но мен  ме е страх мисля че няма да се чувствам по-спокойно че познавам обстановката а най-много да се уплаша още повече като видя къде ще ме вкарват като кажат какво ще ми правят cray
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 25, 2008, 14:50:29 »

Aбе, сладур, никои няма да ти каже какво ще те правят....те говорят повечето за това какви грижи се полагат за децата след раждането и по-точно какви ваксини и изследвания им се правят, какви услуги предлагат - като стаи...аз така и не отидох на отворените врати на Тина Киркова, че до последно не знаех дали там ще раждам, но съм ходила на отворените врати в Токуда, определено останах доволна, а и информацията която ти дават макар и оскъдна е доста полезна! pardon
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 25, 2008, 14:52:37 »

Мира , няма страшно  Wink аз отидох от любопитство и не беше страшно при това за секциото нищо не видяхме защото там не пускат pardon обаче в коридора засякохме малки бебчовци heart Тя старшата много набързо ни разведе не знам дали винаги е така nea
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 25, 2008, 15:16:08 »

А колко парички се заплащат за тези отворени врати  give_rose
Може и да се осмеля да ида!!
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 25, 2008, 15:21:13 »

Безплатни са...това е вид реклама на болницата, само май е нужно да се запишеш предварително, за да опеделят броя на желаещите за съответния ден, поне така беше в Токуда. blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 28, 2008, 17:20:56 »

А, какво забравих за Т.Киркова - вече не показват ни бебетата, ни майките. Има камера и ХЕИ стриктно следи(пак заради онзи случай). Ако се разберете нещо с доктора си, това вече е друга работа. Има друг изход, не искам да пиша тук, а и лекаря си знае...

Това е цитат от един друг форум!Ако можете да ми кажете дали и вие сте чули подобно нещо и дали е истина!! @}->--Аз лично много са притесних ако е така
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 29, 2008, 11:06:53 »

Аз за бебетата не знам huhhuh.gif но лично съм виждала как майките излизат пред вратата на родилното отделение и се виждат с близките good Като отида ще видя дали може да излизаш и в градинката girl_wink и кога
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 29, 2008, 11:47:06 »

И аз съм виждала!!Но нали сега имало нов случай на инфекция и мерките били строго завишени!! *THUMBS*Дано да не е така че не мога да си представя да не се видя с мъжа си най-малкото!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines