Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:26:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трагедията в гр. Бяла...  (Прочетена 14157 пъти)
 
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #15 -: декември 16, 2006, 22:30:04 »

Извинявам се за това мое включване, ама кво се е случило край Бяла?Само чух че са загинали много хора при катастрофа.. ама подробности не знам.
BTW там най-редовно се случват такива "касапници". Спомнете си автобуса по линията София -Русе където след катастрофа изгоря. Загинали 4 бр. Също така и автобуса където се хвърли в река Янтра.
Тъй че това е нещо нормално за там. Просто като пътувам по тази дестинация, си чета "Отче наш, Ти който си на небесата..... "
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #16 -: декември 18, 2006, 00:06:27 »

Абсолютно така, там редовно се "меляли". Аман от състезатели. Жалко само за невинните живи, които осиротяха така грубо! Mad girl
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 18, 2006, 00:15:57 »

Това е резултата от това кой с книжка,кой с купена книжка,кой с претупана книжка,кой със самочувствие,кой без ..............карат си хората и си мислят:"К'ъв е тоя бе и аз мога бързо!" star
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #18 -: декември 18, 2006, 00:28:22 »

Точно така, за сравнение моята е купена след като забих полицая във вратата на един ляв завой с около 60км в кв. Иван Вазов на изпита! Знаете колко са тесни уличките там! Струваше ми 50 лв. 97 година + бутилка от домашната скоросмъртница на бащата, който вече беше договорил закупуването на въпросната. Обаче никой не ме попита искам ли да си я купя или ще хода повторно на изпит. По моя преценка си бях скъсана още тогава. Просто трябваше да я взема бързо, за да мога да почна да работя с колата.... bad

Тогава имаше 8 човека за книжка... скъсани нямаше! Без коментар. Понаучих се да карам, но след две години системно шофиране. Туй-то! Изводите са за вас!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 18, 2006, 00:33:38 »

Всички знаем че шофьор се става с каране,но и с ум.Ама някои като само  to pick ones nose
Абе Господ да ни пази!Оправия няма!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 18, 2006, 10:40:30 »

Така е!!!  good
НАЙ-вече с УМ!!!
« Последна редакция: декември 18, 2006, 12:41:04 от Bulechka_TS » Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #21 -: декември 18, 2006, 11:14:13 »

Основната причина за касапниците край гр. Бяла не е "рейсърското" поведението на участниците в движението, а самото платно. Дълги прави отсечки с леки завои, натоварено движение. Особенно Русе-Бяла, турските тирове, умора. Пътувал съм доста до Русе и съм виждал какви ли не катастрофи.
Тъй че, и да се пазиш, нама никаква гаранция че някой заспал турчин зад волана на 40 тонно чудовище няма да те отнесе.
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #22 -: декември 19, 2006, 16:17:28 »

Основната причина за касапниците край гр. Бяла не е "рейсърското" поведението на участниците в движението, а самото платно. Дълги прави отсечки с леки завои, натоварено движение. Особенно Русе-Бяла, турските тирове, умора. Пътувал съм доста до Русе и съм виждал какви ли не катастрофи.
Тъй че, и да се пазиш, нама никаква гаранция че някой заспал турчин зад волана на 40 тонно чудовище няма да те отнесе.
Абсолютно си прав. Според мен всичко е въпрос на взаимно разбиране между шофьорите. Има случаи когато спазването на закона за движение е невъзможно. В такива случаи е редно да се съобразиш/съобразят с другите участници в движението. А какво става у нас? Всеки си кара както си знае и "предимство" или "изчакване" просто са забранени думи ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 19, 2006, 19:01:22 »

Цитат
Тъй че, и да се пазиш, нама никаква гаранция че някой заспал турчин зад волана на 40 тонно чудовище няма да те отнесе

А ако случайно не е заспал пък с колегата се състезават кой първи ще стигне до следващият тир паркинг.Аз редовно пътувам през прохода на Републиката Ст.Загора- В.Търново и е 24те часа на Льо Ман ряпа да яде! crazy
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #24 -: декември 19, 2006, 20:58:53 »

А ако случайно не е заспал пък с колегата се състезават кой първи ще стигне до следващият тир паркинг.Аз редовно пътувам през прохода на Републиката Ст.Загора- В.Търново и е 24те часа на Льо Ман ряпа да яде! crazy

там не се съзтезават до следващият тир паркинг, а гонят или Турция или гледат да натрупат аванс от време преди да влязат в Европа. Нали се досещате че колкото по-рано пристигнеш, толкова по-голям бонус ще хванеш. На мен ми се е случвало близо до Бяла, на изкачване на байр аз да карам със 160 км. и ТИР с полу ремарке да ме задминава. Чувството никак не е приятно.
Докато не направят една магистрала от Кап. Андреево до Русе, до тогава този път ще взима жертви.
И както каза Яни, " ...всичко е въпрос на взаимно разбиране между шофьорите....". Ама аз ако съм яхнал мощни 40 тона и гоня график. Нали се сещате какво разбиране ще проявя? "Газ до ламарината да й е леко на машината". затова просто избягвам да пътувам до там. Пътувам само в краен случай.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines