Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:12:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трагедията в гр. Бяла...  (Прочетена 14205 пъти)
 
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« -: декември 11, 2006, 11:12:47 »

Едва ли има човек, който е безразличен към случилото се в град Бяла. Не искам да коментирам, кой е виновен и какво наказание да понесе...Просто искам да споделя с вас това, което научих-всички абонати на Mtel биха могли да дарят по левче с един SMS на кратък номер 1355. Аз вече го направих, надявам се и вие да се присъедините-това е най-малкото, с което бихме могли да помогнем...Идват празници-нека отворим сърцата си, защото в много български домове ще е тихо и тъжно в празничната нощ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 11, 2006, 15:06:51 »

Така е, Яни, съгласна съм с теб! За съжаление  sad тези празници за някои семейства ще са тъжни и може би... нечакани и нежелани... cray
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #2 -: декември 11, 2006, 16:14:58 »

Много ме радва факта, че на призивите на всички мобилни  оператори за такива SMS откликват голям брой хора. Надявам се, че и в този случай ще е същото положение. Все пак е по-добре един такъв SMS, отколкото да се изпращат безброй безсмислени такива по различните предавания (Big brother - например)...Ето например "Българската Коледа" помогна на много нуждаещи се! Ако имате желание помагайте и сега, защото в такава ситуация може да бъде всеки от нас...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 11, 2006, 16:30:28 »

Така е, Яни!!! Вече казах, съгласна съм с теб!!! Браво за темата!!! good hiphip hiphip
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: декември 11, 2006, 16:36:25 »

 sad Много зловеща история ... просто нямам думи  sad  cray
Няма да говоря много по въпроса защото адски започвам да се дразня ... само ще спомена, че явно за нашите управляващи е необходимо да стане подобен инцидент за да се задействат всякакъв вид дейности по въпроса (контрол върху тежкотоварните транспортни средства, на правоспособността на шофьорите на подобни превозни средства) ... на което се дава гласност в момента и което съответно ще отшуми след някоя друга седмица и пак ше се почне отначало !!!!
Сутринта в предаването Тази сутрин, Ники Бареков каза нещо много смислено: Държавата отпуска оп 10 хил. на всяко семейство, което е изгубило близък и по 5 000 на семействата на ранените ... Това означава ли, че такива помощи ще получат и други подобни жертви от други нещастни случаи !?!??!  nea
Когато се случи подобен инцидент се надпреварват да изразяват съчувствие и да показват загриженост и дейност по въпроса !!!!!! Ама разбира се, нали трябва да се изявят по най-добрия начин пред населението ..... Иначе са абсолютна НУЛА !!!!!!!!!!! Плачещо момиче
ВНИМАВАЙТЕ по тези пусти пътища.... друго не знам какво да ви кажа.... защото никой не е застрахован както за неговите грешки, така и за грешките на другите участници в трафика sad
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #5 -: декември 12, 2006, 02:14:39 »

Грозна история - докато  не започнат да ги съдят за щяло и нещяло като в Америка, няма да мирясат глупавите чичковци с лъскавите коли или камионджии дето "много" бързат за някъде. Ама, това трябва да стане, за да се научат те, а и някой други, че с резки маневри и незачитане на знаци, нарушения на предимство и тн застрашават други хора - всеки от който е нечии баща, син, сестра или жена.
Искам да стане като в Америка, пък нека после видим как се ходи в затвор и се плащат стотици хиляди за един човешки живот.
Само тогава ще настане мир по българските пътища. GROAN
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 12, 2006, 12:42:41 »

Грозна история - докато  не започнат да ги съдят за щяло и нещяло като в Америка, няма да мирясат глупавите чичковци с лъскавите коли или камионджии дето "много" бързат за някъде. Ама, това трябва да стане, за да се научат те, а и някой други, че с резки маневри и незачитане на знаци, нарушения на предимство и тн застрашават други хора - всеки от който е нечии баща, син, сестра или жена.
Искам да стане като в Америка, пък нека после видим как се ходи в затвор и се плащат стотици хиляди за един човешки живот.
Само тогава ще настане мир по българските пътища. GROAN

Наистина е така!!! И дано стане така, за да има спокойствие на пътя!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 12, 2006, 13:45:34 »

Да пазим живота си взаимно!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #8 -: декември 12, 2006, 13:55:18 »

Да пазим живота си взаимно!
Да го пазим, но вечно се намират мамини дечица със скъпи коли, които се вземат много насериозно и си мислят, че всичко им е позволено! Аз винаги се страхувам като карам от другите учасници в движението  sad...Каква полза ако аз съм стриктна, а оня срещу мен е пиян или разсеян...Трябва българинът да се научи да е по-отговорен в това отношение, а не да си мисли-"Това на мен не може да се случи!"
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 12, 2006, 15:06:12 »

Да пазим живота си взаимно!
Да го пазим, но вечно се намират мамини дечица със скъпи коли, които се вземат много насериозно и си мислят, че всичко им е позволено! Аз винаги се страхувам като карам от другите учасници в движението  sad...Каква полза ако аз съм стриктна, а оня срещу мен е пиян или разсеян...Трябва българинът да се научи да е по-отговорен в това отношение, а не да си мисли-"Това на мен не може да се случи!"

Така е, Яни, НИКОЙ не е застрахован!!! И на ВСЕКИ може да се случи!!! За съжаление... cray
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #10 -: декември 13, 2006, 10:32:58 »

Да ви кажа ли какво е станало според мен .... съдейки по името, което са си извоювали шофьорите на камиони, автобуси и такива всякакви тежкотоварни транспортни средства ... и въобще името "ШОФЬОР" ...
  Както обикновено става. Караш си ти напълно необезпокояван, докато изведнъж пред теб от улица без предимство изскача шофьор. Но българщината не е това да намалиш за да избегнеш сблъсък, ПТП ами НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ти трябва да се разсвириш на умряло, да вдигнеш патардия, да поздравиш всичките му роднини до 9то коляно и въпреки всичко да не намалиш, ами да изфучиш покрай него, за да му покажеш АДЖАБА кой е с предимство тук !!!!!!!!!!!!!!
  В България я няма тази принципност, това спокойно движение, тук не мислиш за другите в движението, а само за себе си !!!
  Та... какво според мен е станало. Шофьора на камиона се е впуснал в някаква неправилна маневра, но въпреки това автобуса не е намалил да му направи път ами 100% се е напрайл и той на важен !!!!!
Не е хубаво да се говори така, но в повечето случаи точно това е причината !!!!
  Абсолютни гамени са тези шофьори... а и не само те. Разни газета по улиците....  Оня ден пред терапията във Варна един младок с мръсна газ завъртя, направи обратен и запраши в обратна посока.... Що ли!?  crazy Ам'чи да си кажат хората: Бреййййй.... виж, виж, Шумахер !!!

  Писнало ми е от подобни изроди !!!!!!!!!!!!  hysteric Плачещо момиче
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #11 -: декември 13, 2006, 13:51:21 »

Кой крив, кой прав....но 18 души не са сред живите.....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 13, 2006, 18:47:17 »

Кой крив, кой прав....но 18 души не са сред живите.....

За съжаление е така!

И сега каквито и дела да се водят, каквито и присъди да се наложат, никой няма да си вземе бележка, ще остане само болката в сърцата на близките на загиналите...  cray
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #13 -: декември 14, 2006, 14:35:56 »

Аз всъщност неисках да се коментира, а просто да помогнем макар и символично:
Едва ли има човек, който е безразличен към случилото се в град Бяла. Не искам да коментирам, кой е виновен и какво наказание да понесе...Просто искам да споделя с вас това, което научих-всички абонати на Mtel биха могли да дарят по левче с един SMS на кратък номер 1355. Аз вече го направих, надявам се и вие да се присъедините-това е най-малкото, с което бихме могли да помогнем...Идват празници-нека отворим сърцата си, защото в много български домове ще е тихо и тъжно в празничната нощ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 14, 2006, 20:08:00 »

Така е, Яни! Но с помощта, неизбежно се започва и с коментарите!!! secret
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines