Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:28:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Photoshop за начинаещи!  (Прочетена 110472 пъти)
 
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 29, 2008, 11:57:46 »

Здравейте така ме зарибихте с тази програмка.ето първото нещо което направих благодарение на вас


* aaaa.jpg (30.41 KB, 340x228 - видяно 3118 пъти.)
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 29, 2008, 11:59:21 »

естествено иска игра още по нея но за съвсем начинаеща става  blush.Може да ми кажете как да направя фона покрай нас в същия цвят като рамката.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #92 -: февруари 29, 2008, 12:51:26 »

Като за начало е супер!

А фонът-за да стане същия- използвай Clone Stamp Tool- едно като печатче. С натискане на алт и щракане в зоната на рамката избираш какво "да печаташ"-тоест ти ще щракаш в синия фон. И после щракаш около вас, докато се запълни. good
Да не забравиш да направиш Layer--> Duplicate Layer преди това.  girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 05, 2008, 19:58:34 »

Aз отдавна не съм се занимавала но много исках да спретна нещо за престояшия женски празник 8-ми март  smile
Ето нещо, което опитах, но може далече по-добро да стане и като идея и като качество, ама нали съм си новичка в програмката  blum

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 05, 2008, 20:17:53 »

Браво :bravo:ето ви няколко рамки,които съм събирала от сайтовете<не съм ги правила аз blush>


* 297638_orig.jpg (19.97 KB, 400x300 - видяно 3092 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 05, 2008, 20:20:36 »

Е Наде, пусни просто линк на сайта - няма ли да е по удобно, тъй като в такъв размер в който ги публикуваш не вършат на никому работа  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 05, 2008, 20:33:17 »

Лошото е,че вече не го помня,ще го потърся blush,а нещо си изтрих албума и не мога да ги кача,утре ще си направя албум и така ще ви ги дам smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 06, 2008, 07:33:43 »

Ето ви албум с рамки
http://www.album.bg/honey/albums/21438
пак казвам не съм ги правила аз blush
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 06, 2008, 14:44:51 »

Момичета кажете ми как да върна първоначалните настройки,защото незнам какво направих но сега като отворя една снимка цялата излиза разграфена на малки квадратчета  blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #99 -: март 06, 2008, 15:48:38 »

Ехххх Вероника ........ колко е хубаво това, което си ни направила като "подарък" за хубавия женски празник  girl_in_love Ще си изкарам кулажа ти като снимка за спомен .... Благодаря ти  heart heart  give_rose give_rose give_rose

Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #100 -: март 11, 2008, 10:43:50 »

Привет на всички give_rose
Опитвам се да правя разни неща,но имам затруднение pardon Искам да ви попитам, и ако някои знае да ми помогне,....значи искам да напиша текст с по интересен шрифт върху една снимка, която съм я сложила в рамка, но уви аз нещо не мога да се справя sad Някои може ли да ми обясни как става blush Благодаря предварително smile
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 12, 2008, 22:07:42 »

кликни върху Т, после върху снимката разтегни като правоъгълник, където искаш да позиционираш текста и започни да пишеш текста в правоъгълника. След като си го написала - маркирай самия текст и  отиди "горе в ляво", където пише да кажем Times New Roman (вида на шрифта)- и започни да си избираш от там. Аз лично го правя като кликна върху самото име на шрифта и със стрелките на клавиатурата карам наляво, надясно и така "прехождам" всички шрифтове.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 13, 2008, 21:26:02 »

моля  give_rose
някой да знае как да направя подобна извивка и после да добавя изсветляването като воал, което следва след нея

« Последна редакция: март 13, 2008, 21:29:18 от Anichka » Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #103 -: март 28, 2008, 15:39:56 »

Имам едно питане към Вас :)може ли някой да ми обясни как мога да завътря снимка???идея си нямам как става pardon
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 02, 2008, 19:01:09 »

Ех, каква хубава темичка за любимия ми Фотошоп. Как не съм я видяла до сега..... Обожавам да се занимавам, но определено имам още много да уча. Интересно ми е да коригирам снимки, цветове, контрасти, дефекти и какво ли още не, но напоследък повечко рисувам. Така че идвам да помагам с каквото мога girl_wink И такам:
desolina, снимка може да се завърти от Image-Rotate canvas и после избираш опцията, която ти трябва, зависи на къде въртиш good

Anichka, това което си харесала е малко трудно за изработка. Направих набързо един пример, малко е смотан, но става. Направих основен лейър за първото вляво синьо и го покрих с петърн, за да не е гладко синьо и после копирах лейъра 3 пъти, намалих на всеки лейър Opacity с по 30% по-малко от предния и ги трансформирах на местата където са сега. Посла по малко сянка на всеки лейър и се получи това:



май не ти помогнах много, но не се сещам за по-лесен начин girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines