Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 05:22:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203584 пъти)
 
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 12, 2008, 20:40:14 »

момичета може ли да ми дадете инфо.за херба лайф blush маи така се пише  badgirl аз имам нужда да сваля 5-6 килограма за 2месеца.даваите ми идейки как good blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 12, 2008, 21:09:18 »

Ами пробвай с Дюканската диета и повече спорт good
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 12, 2008, 22:36:27 »

за спорт не мога да си помисля даже,защото сутрин става в 6 часа и чак в 7,30 8 се прибирам в кащи blushблагодаря ти за предложената диета ще се пробвам yahoo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 14, 2008, 15:14:09 »

Здравейте и от мен. Не бях влизала в темата, но сега изчетах всички постове и реших и аз да сподеяля пътя на моето отслабване:) Винаги съм била леко закръглена, в периоди дори повечко и винаги съм била на диети и сия вярно това, че човек си ходи гладен и дебел. Като разбрах, че ще съм булка през Август още Септември миналата година реших да взема мерки и отидох на диетолог. Той ме попита какво обичам да хапвам и ми направи диета. Трябваше през 3 седмици да ходя при него на проверка. Диетата ми се състоеше основно в хапване на плодове(сутрин и следобяд), кисело мляко(сутрин), салата или зеленчуци и сирене или пилешко на скара или варено яйце или риба, малко варени картофи(веднъж седмично) и пак веднъж черен хляб. Можеше да се приготвят някакви неща, но аз основно хапвах това. В събота ми беше разрешено всичко в неограничено количество. Каза, че 2 пъти седмично спорт е достатъчно и така... започнах с диетата, повярвайте ми като отидох след 3 седмици нямаше никакъв резултат, а съм била стриктна и ми се ревеше...Но после малко по малко отслабнах, свали 5 кг, но не през цялото време съм стриктна. Сега вече 8 месеца по-късно това е начин на живот. Винаги ям салата с нещо, но пък си позволявам и сладко доста често и това са си моите килограми, защото ги задържах. Остават ми още 3 кг, които ми се иска да сваля, но май няма така лежерно да стане, май ще се поозоря с някоя от вашите диетки. Колкото до спорта тичам по 2-3 пъти в седмицата, малко упражнения, ходя всеки ден по 1 час пеша(бързичко), общо взето това е. Определено има ефект човек да отиде на диетолог. Харесвам диетата си, защото където и да съм има какво да ям. Нищо не ме изкушава, защото обожавам салата и сирене, но сладкото винаги ме съблазнява...Успех на всички!
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 30, 2008, 15:13:42 »

момичета може ли да ми дадете инфо.за херба лайф blush маи така се пише  badgirl аз имам нужда да сваля 5-6 килограма за 2месеца.даваите ми идейки как good blum
Една моя приятелка се занимава с тези продукти. Гледа резултати на хора, които ги използват и също така тя ги ползва и казава, че са много хубави.
Тъй като аз пак напулниах, незнаино защо, се консултирах с нея и ми каза, че имало нещо което се пиело и всъщност то замествало храната. Не трябвало да се яде нищо пържено и незнам още какво там, но не е нещо фрапиращо. Ако искаш мога да ти дам нейни координати и тя ще ти обясни всичко с подробности.
Аз съм решила от 3 седмици да започна да ходя на Тае Бо, но все се случва нещо и не стигам до там. Но след като започна да ходя, мисля да го пробвам това, което тя ми предлага!!!
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юни 04, 2008, 11:45:47 »

Здравей те , аз ще споделя една диета , която направих преди два месеца и имаше перфектен резултат...отслабнах с 5 кг и все още не са ми се върнали.
  Води се протеинова диета и наистина има огромен ефект стига да я спазвате стриктно
Значи 5 дена се ядат само меса (Пилишко, телешко, пуешко, риба ) само печени , без мазнина или варени, като също можеш да ядеш варени яйца, сирене обезмаслено, мляко обезмаслено, може да си правиш супи, но без фиде( аз си правих от супите на маги) . След тези пет дена пребавяш и зеленчуци без картофи, и се редуват 5 дена само месо и пед дена месо и зеленчуци Така докато постигнеш желания ефект. Като след диетата постепенно започваш да се храниш нормално , но завинаги забравяш хляба, аз не ям хляб от доста време даже и преди диетата, но ако някой неможе без хляб може да си хапра една филийка на ден след диетата.
  Аз я направих 20 дена като един път в седмицата си хаправах и нещо сладко , защото ми падаше захарта. Свалих 5 кг. Мои приятели мъже са на същата диета и свалиха 10 кг и отгоре. Диетата не е сложна и не се чувстваш гладен, Стига да не ти става гадно от месото.
 Неможе да слагаш сол на месото , ама аз си слагах малко то иначе може да повърнеш. Пиеш само вода , ама аз пиех и малко алкохол и сок. Плодовее не се преповъчва , аз не обичам плодове и не съм яла.
А най добрия ефект - диета и фитнес отслабваш и стягаш
Надявам се да съм дала някакво решение и да помогна. Е не се вманиачавайте като видите ефекта да отслабвате много , все пак мъжете ви искат да пипат човешко месце blum
Успех на всички good
       
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юни 04, 2008, 12:15:27 »

искам да се похваля че и аз съм 6кг надолу, но аз не пазих определен тип диета, освен това  започнах веднага след нова година, за да може лятото да се види хубавия резултат, та аз основно спрях тестените изделия и сладките неща, и започнах активно да спортувам, естествено понякога много ми се хапват такив анеща и си позволявам, но след това увеличавам тренировката и така, чувствам се добре в кожата си и това е най важното за мен.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юни 04, 2008, 21:22:53 »

Ани така ти се кефя, че си толкова изпълнителна и си тренираш и си отслабна без проблеми  Bravo Bravo Bravo

Аз да ви кажа, сега съм се мобилизирала да сваля 10кг до сватбата. Знам че ще е много трудно предвид факта че имам само 2 месеца, но от миналата седмица съм ограничила яденето, без сладко и хляб. Гледам да ям само месо и салата, което вечер е почти невъзможно, но се опитвам. Миналата седмица степвах 3 дни, а тази седмица включих и гимнастика- нещо като аеробика е май, с много скачане и е доста натоварваща, нея съм решила да я правя през ден. А степването всеки ден smile

Докато си ровех из нета намерих тази таблица за разделното хранене: http://images13.snimka.bg/002114068.jpg и реших да я споделя с вас.  pardon
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 05, 2008, 06:37:58 »

Елинце стискам ти палци, то сега като почнат и приготовленията около сватбата като малко нерви има и отсамосебе си също ще има надолу някое килце. А инъче аз започнах от нова година за да стане постепенно че аз не мога да пазя драстични диети и за това. А за степването и аеробиката  Bravo, сигурна съм че ще успееш дори да не са всичките 10 кг.
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юни 09, 2008, 03:14:17 »

Здравейте, момичета! И аз съм една от многото, превърнали се в опитни мишки, само и само да сваля няколко килограма. Опитвала съм всички средтва за отслабване и нищо.Скоро чух за една диета, която била много ефикасна и разбира се раших да опитам. Тя е на принципа на разделнито хранене.
Ден 1: 4 бр. Активия
Ден 2: зеленчуци
Ден 3: Варени картофи
Ден 4: Белтъците на 8 бр. сварени яйца
Ден 5: 600 гр. пилешко
Необходимо е да се пие минимум по 2 литра вода на ден. Забранени са всякакви подправки, освен лимонов сок.
В момента съм на ден 3 и съм свалила 3 кг. yahoo yahoo yahoo
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юни 09, 2008, 08:21:52 »

На принципа на разделното хранене е, ама някой друг път.Освен ако не става дума за ОНОВА разделно, дето просто всичко е в отделна чиния  laugh laugh laugh Тази диета, мило гладуващо момиче, е просто някаква измислица на някой си и няма начин да не е ефективна, понеже е МОНО ДИЕТА,а всяка монодиета дава резултати, ако ще и само със шоколад да се прави. Този тип диети най-бързо и много изтощават организма, дават почти светкавични резултати а йо-йото после надхвърля и най- големите кошмари. Така че...... всеки си решава, но поне не се подлъгвайте, че е полезно, защото разделното хранене е здравословно в по-голямата си част, но не и диети от типа днес едно, утре друго и на края нищо.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юни 09, 2008, 08:43:50 »

Съгласна съм с Ина че това не е разделно хранене.Аз пробвах наистина с разделно хранене но да ви кажа в моето ежедневие е адски трудно да се храниш така.Аз напоследък да ви кажа какво правя.Вечер задължително ям възможно най рано.Хапвам само салатка или само плодове.През деня обядвам нещо което мога.Опитвам се максимум да се движа повече тъй като работатат ми е в доста от времето на бюро и това много обездвижва.Но не се лишавам от всичко тъй като организма много се изтощава.Просто съм спряла тестеното и сладкото а кот ми се дояде много сладко хапвам сладки плодове защото плодовата захар е доста по добра от рафинираната.Определено не гладувам.Е не свалям толова бързо като с дюкана ама пак леко полека свалям по малко.Сега като се преместим в новата къща след окло месец съм си обещала да ходя да тичам в парка който е на една улица разстояние и по плажа сутрин.И всяка вечер разходки след ядене а не стоене пред компа.
Аз също са пробвала хиляди диети щото винаги съм била дебеличка и вярвайте ми сваляш сваля ш и рано или късно пак ги качваш което е адски вредно момичета.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юни 09, 2008, 09:50:38 »

момичета може ли да ми дадете инфо.за херба лайф blush маи така се пише  badgirl аз имам нужда да сваля 5-6 килограма за 2месеца.даваите ми идейки как good blum

Пълна глупост. По-добре провбай с нисковъглехидратна - Дюкан или някоя от разновидностите.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юни 09, 2008, 19:20:27 »

И аз да се похваля, след 2 години упорита борба , мога да кажа че имам резултати. Май бях писала някъде ,че след 4 месечна прогестереонова терапия напълнях много. Та февруари месец след като се преместихме с милото, аз започнах да спортувам и да ограничавам някои храни. Изключих хляба , той тук и без това е отваратителен , сладките неща, както и картофите. Е понякога като ми се прияде силно шоколад си хапвам малко. Освен това веднъж в седмицата с моя съпруг излизаме на ресторант и там си позволям нещо по -калорично. Но всичко се балансира със спорт. 3 пъти в седмицата съм на кардио, 5 или 6 дни йога. Уикендите с мъжа ми ходим из планините. Решила съм да включа 2 пъти седмично и плувне. Като равносметака от февруари до сега съм свалила 10 см от ханша. Не си меря килограмите, защото това е много относително. Мускулната маса тежи повече от мазнините, а много важно да се изгради мускулна маса, защото именно тя ускорява метаболитните процеси. Та от ханш 105 см , стигнах на 95 ,остава още 5 см докато стигна заветните размери. Смятам ,е моно диетите са безсмислени. Най -доброто средство за отслабване е спорта.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юни 10, 2008, 09:54:49 »

Момичета, много сте прави, няма смисъл от диети...а от балансирано и здравословно хранене. Както бях писала по-горе, много съм доволна от диетата, която ми предписа диетолога и най-хубавото е ,че тя се превърна в начин на живот. Единственото, което ми изкушава е сладкото, но сега 10 седмици преди сватбата съм решила, че трябва да съм стриктна. А и ще тичма и правя гимнастика 3-4 пъти седмично. Лошото е,че суприн хич не ми се става, а вечер само до това ми е...Успех на всички!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines