Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 01:38:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203542 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 23, 2008, 09:24:10 »

Днес ги доставиха на една колежка, и ще започне да ги пие, така че ще ви информирам за резултата, аз ще започна да ги пия от 28 април нататък, че не е хубаво да се пият от бременни, пък до тогава няма да знам, да не би случайно да съм  smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 23, 2008, 09:51:57 »

Аз четох доста притеснителни неща за страничните ефекти от тази добавка  nea

Безсъние, изпотяване, сърцебиене ....не се препоръчва за хора със сърдечни проблеми ....

А също и , че съдържа Сибутрамин ..... а никъде в съставките не пише ..... scratch one-s head

Но звучи много примамливо откъм резултати .....

Някой, който го е пил може да каже дали има наистина такива странични въздействия  pardon
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #347 -: април 23, 2008, 11:22:59 »

Ами страничните ефекти може да не се усетят веднага а и вероятно са различни за всеки. Според мен здравето на тялото ни, сърцето и мозъка са много по-важни от няколкото излишни килограми. Ако някой е пропуснал гледайте "Реквием за съня" много тежък филм но показва крайността на вземане на такива лекарства... както и наркотици.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 23, 2008, 14:40:34 »

Аз преди година,две,  съм опитвала с китайски капсули, в розова опаковка, дневна и нощна капсула но страничните ефекти наистина бяха много, при мен се отрази  най-много безсилие и сърцебиене. По-късно разбрах че са ги спрели заради забранени съставки .Сега ги имало същите  huhhuh.gif ? но в зелена опаковка. За съжаление незная име, защото тези които пих бяха просто китайски капсули. Иначе успях да си сваля 3-4 кг за около месец, трайно, но  НИКОГА не бих повторила.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 23, 2008, 14:45:04 »

Да тия са в зелена опаковка
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 23, 2008, 14:49:02 »

 Goldi, тогава просто наблюдавай добре колежката си. Наистина резултатите блазнят, но бъди внимателна!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 23, 2008, 15:10:33 »

Може би са същите ..... аз знам за тези, че са забранени в Германия, заради Сибутрамина ....

От друта страна знам, че при медицински контролирана редукция на теглото в медикаментите, които се приемат се съдържа въпросният Сибутрамин ....

Ще чакаме отзиви скоро от тези, които са се престрашили да го пият  pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 23, 2008, 15:14:44 »

Ами тя го пи към 11 часа, и започна да и пресъхва устата, да и се вие свят и да я обливат топли вълни. Тогава се обадих на този, който ни ги препоръча и той каза, че това е само първия ден и после ще и мине. Но поне при него ефекта е поразителен, а и после нямало йо-йо ефект
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 23, 2008, 15:15:29 »

Сладурки, аз съм на мнение, че ако имаме малко воля и се ограничаваме от сладките изкушения  Torte, т.е. не прекаляваме с количествата, ако спортуваме и не ни мързи - може и да има добър резултата. Защото с тия боклуци дето употребяваме - като било то хранителни добавки, амино киселини и какви ли не още гадости само се тровим. Та то на половината неща има указание: яще в умерени количества, спортувайте. Та то дори и без да пием тия  nea неща пак ще постигнем същия ефект.  girl_wink  danceg
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 23, 2008, 17:13:41 »

Ощеповече при него е имало такъв ефект , но не се знае при теб дали ще действа, а след това? Като спреш да го пиеш , нали пак ще си възвърнеш килограмите , даже двойно. Най-сигурно е бавното отслабване.  на мен ми се иска да съм свалила тези 15 кг за един месец , но съм се въоражила с търпение и за 2 месеца съм отслабнала с 5кг. По-добре е по-бавно но трайно отслабване.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 23, 2008, 17:19:44 »

Аз чекем да минат празниците и почвам стабилно диета и спортуване когато може.Просто ежедневието ни е такова че рядко остава време за спорт а и работата ми е на бюро.
решила съм да почна пак дюкан.ама първо ще пробвам тази със плодовете и зеленчуците.че после като ми е писнало от тях да мина на месото и другите такива.
Решила съм сутрин упражнения вечер да ходя да тичам на едно игрище тук наблизо.Дано има резултат.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 23, 2008, 17:52:32 »

 gucci, с повече воля, вяра, постоянство и оптимизъм ще има резултати. Само не гладувай, че тогава става още по-лошо. Успех! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 23, 2008, 18:08:07 »

Ами Пламик аз цял живот съм на диети и цял живот съм си дебела.Ама вече съм свикнала имаше един момент дето бях пила всякакви глупости дето бяха пуснати на пазара и съм пробвала хиляди диети вече книга мога да напиша за диетите.Но какво да се прави като ми е зле обмяната на веществата това ми е в наследство а и разните хормонални проблеми дето ги имам също пречат а и малко ли хормонални препарати съм пила.Но дори понякога да се отчайвам не губя кураж.
Стискам палци на всички борещи се с килограмите.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #358 -: април 23, 2008, 18:58:29 »

Чета и си мълча в повечето случаи, но малко се ядосвам хората като дават съвети от рода воля, вяра и не знам какво, това е малко като в темата за бебеправене да се пишат неща като имайте вяра, ами не зависи само от това, има хора които имат проблеми със здравето и затова им е по-трудно забременяването, както и има хора които имат друг вид метаболизъм и не е толкова лесно слабеенето. Не става въпрос за воля и оптимизъм става въпрос да се намери най-добрата диета/режим на хранене който пасва на този организъм.

Гери, от всичките написани идеи и диети, искам да ти кажа че на Дюкан е най-добрата според мен, ти свали толкова много, не знам дали си ги качила, но единственото което мога да ти кажа, дай си почивка малко и продължавай.

Аз свалих за 10 дни 5 кг, после се спуках от ядене на глупости... месец и половина яко ядене на всички вкусотии качих обратно 4кг но искам да кажа че аз така съм яла че и без да бях свалила пак щях да кача тия 4 отгоре. Диетата си е супер, жалко че не позволява, сандвичи, сладкиши, плодове, шоколад  pardon
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 23, 2008, 19:25:19 »

Rou мился, че единствения съвет, който съм си позволила да дам е да не се гладува. А за вярата и оптимизма, ами дори и за 
хора които имат проблеми със здравето
смятам че тези две неща не са излишни. Всеки си познава организма най-добре и може да прецени, кое му влияе добре или не. Успех на момичета с диетите!  good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines