Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 09:22:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203651 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #315 -: април 12, 2008, 08:17:22 »

Момичета да ви се похваля от двете кила които свалих през протеиновите дни не съм качила и грам yahoo Въпреки че вчера хапнах тортичка blush ама все пак на рождения си ден да не ядеш торта nea Но сутринта кантара не отчете покачване на килограми. Сега до Понеделник съм на протеини+зеленчуци,после правя още 3дни протеини и 7 дни протеини+зеленчуци и мисля да минавам на трети етап.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: април 21, 2008, 17:19:31 »

Ще споделя с вас как преди време отслабнах с 22кг.Задържах това тегло около 5-6 години, без никакво отклонение.Сега съм качила 6 кг, но ще се справя с тях, защото от вчера съм я започнала smile
На повечето от вас вероятно ще се стори доста драстична и това е вярно, НО аз успях именно с нея и не съжалявам.
И така....:
Първите 20дни (като дните може и да са 10 или 5 в зависимост от това колко кг искате да свалите)- само плодове, вода и чай. Всякакви плодове са разрешени, но не е препоръчително да се смесват т.е. 1 ден ябълки, на следващия праскови и т.н. или за закуска банани, на обяд круши и т.н.
Следващите 20 дни или 10 се продължава с плодовете, като вече се приемат и варени или сурови зеленчуци.
Постепенно се включва и месо.
Ами това е smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 21, 2008, 17:25:12 »

я разясни сега малко
има ли плодове които да не могат да се ядат има ли ограничение в количествата
ти колко дни я прави и какво ядеше.
има ли ограничение какви да са зеленчуците и по колко на ден зеленчуците.
аз днес съм яла едно парче шунка а довечера ще тичам.
« Последна редакция: април 21, 2008, 17:58:16 от gucci » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 21, 2008, 17:54:48 »

Веднага казвам smile
Пиша всичко така, както съм го правила аз smile
Първите 20 дни ядох само плодове, като не съм се лишавала от нито един плод т.е. без ограничения.
Единствено избягвайте портокалите и мандарините, защото те оцветяват зъбите и то трайно.Това не го знам от собствен опит, но мои приятелки (2) ядяха само портокали и след това се чудеха как да си избелват зъбите. Яла съм толкова, колкото ми се яде.Просто да се заситиш. Но не и прекалено.
Относно зеленчуците съм яла предимно домати, краставици, МНОГО моркови и магданоз; зеле.
Картофите, които така обичам съм ги яла единствено и само печени след 30-я ден т.е. 10 дни след започването на зеленчуците. (просто не ги обичам варени) pardon
Не съм смесвала месото с картофи или ориз.
Оризът се започва по същото време, когато и картофите. Приготвяла съм го само варен със зеленчуци или печен със същото.
Относно месото - само пилешко и телешко - варено, печено или на скара и НИКАКВИ колбаси или пушени меса.За хляба да не говорим - никакъв.
Месото съм го включила след 40 ден.
Общо взето диетата, която направих траеше 50-60 дни т.е.2 месеца, което ще рече, че съм сваляла по 11 кг на месец danceg
Не съм гледала от никъде, сама си съставих схемата и така резултатът беше на лице.
След като минат тези 2 месеца  продължаваш да се храниш нормално.
Наскоро разговарях с доктор по вътрешни болести и стана дума за храна и диети.Мнението му беше, че човек по принцип трябва да избягва пърженото и колбасите, както и свинското месо.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 21, 2008, 18:00:30 »

Аууууу..........забравих нещо много важно:
сиренето,млякото и кашкавалът се приемат след като приключат 20-те дни с плодовете, но само със зеленчуци или без нищо.Те са много важни!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 21, 2008, 18:02:43 »

Значи първите 20 дни на чай вода и зеленчуци като няма ограничение в количеството и вида.
След това още 20 дена добавям освен плодовете и зеленчуци варени или сурови като избягвам въглехидратните.Хапвам си и плодове.
Следващите дни прибавям разделно въглехидратни зеленчуци и месо-пилешко и телешко и пак варени лии печени.
И след това си хапвам нормално.
Правилно ли съм те разбрала.

Иска ли се физическа активност.
Може ли да се консумира мед с чая.
Може ли да се пие кафе
Може ли да се смесват плодове и зеленчуци.
По колко вода трябав да се пие.
Има ли странични ефекти някакви.
Може ли да се приема сол.

Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 21, 2008, 18:20:16 »

Да, правилно си ме разбрала, освен това, че първите 20дни ядеш само плодове, без зеленчуци.
Кафе съм пила, но само по 1 едно, защото организма ще е отпаднал и ако е повече, може да ти прилошее.
Аз отдавна вече пия безкофеиново кафе и ако и ти пиеш такова, може и повече.
Зеленчуците и плодовете не се смесват.
Не мога да кажа колко вода се пие, пила съм не повече от 2 литра.
Чая съм го пила с мед или със захарин.
Сол съм използвала.
За физическото натоварване съм правила само упражнения в къщи - коремни преси, упражнение с гирички и т.н. Но не съм спортувала усилено и не е много препоръчително да го правиш, докато ядеш плодовете т.е. първите 20 дни.След това - да.
 smile
Ако имаш и др.въпроси питай, ще се радвам да съм полезна smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 21, 2008, 18:33:15 »

аз ще се пробвам първите 20 дена са ми супер ясни а аз обожавам плодове.а после ще питам в движение.мисля и да се движа по малко
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 22, 2008, 09:28:09 »

Момичета, защо се натоварвате така  Girl_hide това е яко стрес за организма. Спаред мен най добрата диета е месо и зеленчуци и то в неопределени количества. 20 дни се ядат само месо и зеленчуци, без плодове, без захарни изделия и много вода. След това се почва постепенно да се захранва  Torte. Почваш да хапваш плодове, фрешчета и т.н.. Моето мило я прави тази диета и мога да кажа, че е супер. Поне не оставаш гладен. Давам пример: когато почна диетата, милото първите 3 дни ядеше само месо и зеленчуци и беше свалил 3 килограма (става въпрос за ядене в огромни количества). Месото е препоръчително на скара или ако някой иска мазнинка по-малко зехтин, на салатката по същия начин по-малко зехтин (не перекалявайте с мазнината). Ако някои не издържи и му се хапва сладичко - медец. Ако имате интерес, ще я намеря диетата и ще я пусна  Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 22, 2008, 09:34:31 »

fiamaa, диетката я има малко по-назад в темата. Наистина има ефект!  good Замислям се дали да не я почна и аз.  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 22, 2008, 16:11:17 »

Милички аз имам да свалям много а и при моя режим на хранене нормалния е този който казвате.последните няколко ди даже няма желание да ям.днес все още не съм яла вчера съм на парче шунка.вече толкова се подтискам с тези килограми а никакви резултати от диети.дюкан вече тотално ми омръзна заради това че е много еднообразна и страшно продължителна.вече незнам какво да правя толкова съм се отчаяла
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 22, 2008, 16:14:19 »

Милички аз имам да свалям много а и при моя режим на хранене нормалния е този който казвате.последните няколко ди даже няма желание да ям.днес все още не съм яла вчера съм на парче шунка.вече толкова се подтискам с тези килограми а никакви резултати от диети.дюкан вече тотално ми омръзна заради това че е много еднообразна и страшно продължителна.вече незнам какво да правя толкова съм се отчаяла


Мила имай търпение..... Но с този глад и едно парче шунка нищо няма да постигнеш. Това е възможно най-лошия вариант.  NO Малко повече движение - ходи пеша, качвай стълби, а не ползвай асансьор, ако може дори се запиши на спорт (2 пъти седмично), прави гимнастика сутрин - нещо от сорта...  pardon, но не гладувай  girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 22, 2008, 16:16:07 »

Милички аз имам да свалям много а и при моя режим на хранене нормалния е този който казвате.последните няколко ди даже няма желание да ям.днес все още не съм яла вчера съм на парче шунка.вече толкова се подтискам с тези килограми а никакви резултати от диети.дюкан вече тотално ми омръзна заради това че е много еднообразна и страшно продължителна.вече незнам какво да правя толкова съм се отчаяла

Мисля, че най-важното е здравето ти. Ще си позволя да ти дам един съвет - спри да мислиш за килограмите. Верно от страни много лесно се говори, но колкото повече мислиш за тях те толкова повече ще си седят там. Направи си хранителния режим така, че да не умираш глад и да не мислиш само за това. Започни физическо натоварване. На всеки свален килограм си прави подарък и се награждавай сама. Прави всичко така, че здравето ти да не се повлиява. Може и да са ми много общи приказките, но....."вдигни глава, виж този ден........и се усмихни"(последното е от една песен). smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 22, 2008, 16:35:42 »

Ако ми позволите да ви предложа нещо което е изпитано от толкова приятелки и познати и действа безотказно!Бокс!!!Вече в повечето фитнес клубове се предлага тази екстра!По 30 минути 3 пъти седмично гарантирано свалят килограми и то комплексно от всякъде където ги има излишни!А кожата се и стяга не увисва!Ако не във фитнеса на вилата или ако живеете в къща можете да си вземете от тези чували за бокса!!Действа по-бързо от тичането защото времето на тренировка е по кратко от тичането!! *THUMBS*Ако имате тази възможност можете да опитате!И мъжете се възползват от това!Едно приятелче свали 25кг за 4 месеца!!Но се и стегна и изобщо всичко си му е наред не може да го познае човек! give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 22, 2008, 16:37:17 »

Гери, душичке, и аз да покрепя вече споделените мнения, не се предавай. Аз малко по-профи ще говоря, защото трябва да имам някакво понятие от здравословния начин на живот  pardon, нали уж съм кинезитерапевт blush На първо място, ако имаш някакви хормонални проблеми, свалнято на килограми е доста по-трудно и отнема много повече време и търпение. Задължително е да тренираш и в твоя случай, поне 3 пъти седмично ( ако имаш възможност разбира се) и задължително аеробна тренировка и някаква форма на стречин. Мисля че в твоя случай фитнес упражненията няма да помогнат, освен пътекат за бягане, но тя много натоварва коленете, а ако имаш малко килограми в излишък, натоварва още повече. Може би най-добре е да караш колело, ако можеш. Сега и времето ще позволява навън  girl_wink Или друго което може да пробваш е класическата аеробика, тае-бо или не толкова популярния акваспининг. Друго, което може да добавиш е хранителните добавки. Има едни много симпатични фет бърнари, с които свалаш и без да тренираш много, но ефекта се засилва с тренировките, също и L-carnitin. И не на последно място разумно хранене! В никакъв случай глад. Организмът ни има особена способност да си трупа необходимото му дори да пиеш само вода. В смисъл, ако гладуваш, все ще свалиш килограми, но от мускули. На организма са му нужни белтъци (протеини) и ако не му ги доставяш грубо казано се "самоизяжда", но досадните мазнини си остават. А вече наличните такива се премахват с много спорт, спорт, спорт. Всъщност това е и проблемът след диетите. Човек сваля килограми с някаква драстична диета, организмът се изтощава и после като почне да се храни нормално, гладното организъмче започва да трупа в случай, че пак решите да погладувате. Ето затова човек не само връща килограми след диети, но и качва повече. Разумното хранене му е майката  good Просто трябва да си много упорита. НО моля те не гладувай, защото ще си докараш само проблеми с това и ефекта ще бъде обратен.
Изписах един роман, извинете  blush, но много бих искала да помогна с нещо, ако мога. give_rose

ПП: Идеята на Клео за бокса е много добра. Дори кикбокс е още по-добре. На женската фигура се отразява страхотно!!!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines