Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 05:37:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203603 пъти)
 
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 07, 2008, 10:59:20 »

Момичета, да се отчета още 1 кг. надолу :bravo:Днес продължавам и съм на пушено пуешко бяло месо, а за вечерта едно кисело млекце!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 07, 2008, 11:00:43 »

Сладураниии, май и аз ще се вклуча, но не знам как crazy. Искам да се отърва от 3-5кг, за момента и аз като ani4ka1710 внимавам и ползвам моя кростренажор, но ми се иска нещо по-сериозно. Осжен да започна с диетата на Даниелка girl_wink
май нямам много воля sad


Мисля че за толкова кг. с малко ограничения отнякой ястия и щом тренираш по малко ще се справиш, но при всички случаи ограничението му е майката, не напълно да се лишиш от всичко но все от нещо за малко ще трябва.
Успех
Аз вече свалих 2кг, от 04,01,2008 съм започнала и чак сега видях някакъв резултат, надявам се да продължа в същия дух, т.е да съм сериозна, защото по принцип и аз воля хич нямам.
Ама сега сватбата ме амбицира, поне за сега.
То толковаработи покрай нея излизат че май ще сваля някой кг. и от притеснения заглупости, голяма съм шматка.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 07, 2008, 15:40:44 »

момичета и аз продължавам диетката.нямам прегрешения.ама от нерви как ми се яде.не че днес съм яла де.но сега след малко ще хапна.аз вече съм 2 кг надолу за 4 дена
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #108 -: февруари 07, 2008, 16:22:35 »

gucci браво  Bravo

Аз все още съм в подготвителната фаза, макар че гледам да спазвам твоя режим, само обяд ми е труден че в работата рядко има само месо, и хапвам салата, но в нея има и въглехидрати и мазнини понякога.

Снощи хапнах няколко рачешки пръчки, те много помагат като ти се хапва сладко. И също ядох сурова риба тон с лимон. Не знам в България дари продават но това е прясна сурова риба като стек, от нея се прави суши и т.н. Адски е вкусно, слага се малко подправки и лимон и е фантастична...

Искам също да ви кажа момичета че форума адкси много ми помага да се мобилизирам и да спазвам режим... и макар и да не спазвам точно, апетита ми е намалял и корема ми се е посвил  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 07, 2008, 18:17:08 »

Оффффффф  sad аз май нищо не съм свалила за тия 4 дни  blush
Иначе днес бях на едно кисело мляко, варени яйца и малко шунка както и мнооого вода.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 07, 2008, 20:44:51 »

Не се притеснявай Вероника! Както и сама ми каза, резултатите идват по-късно и наведнъж.
Аз днес включих малко въхледрати и се чувствам като нормален човек. Хапнах малко суши. Rou зная за какво говориш. Аз лично обожавам суши и само рибата също. И от сушите не ми става тежко и не качвам кг. И знаете ли, реших да мина на по-лек режим за да не се тормозя допълнително. Просто ще огранича сладкото и тестеното и някои високомаслени млечни продукти, повече спорт и сауна и бавничко бавничко трябва да стане.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 07, 2008, 21:04:29 »

darling, мила - мисля, че така ще успееш!
За теб не е наложително от драстични мерки.
Не е нужно да се ограничаваш много, за да не си ги възвърнеш, че той си трупа запаси ако е много ощетяван от към храна  blum
Успех мила!!!
А иначе аз си знам, и 10 дни да е няма да мръдна, ако продължа обаче , изведнъж ще усетя разликата -не за 1-ви път слабея  good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #112 -: февруари 08, 2008, 09:02:03 »

 Offtopic Да питам момичетата от София от къде си взимате суши - от ресторант или от някой магазин?

Аз яденето много не съм го ограничила,но пък съм наблегнала на спорт.Всяка вечер по 20мин на кростренажора и гледам да не вечерям.Чувствам се много добре така.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 08, 2008, 09:05:24 »

 Аз хапвам суши в едно заведение зад Плиска. Не съм яла другаде, но чувам че там било най-добро. Правят и доставка за вкъщи, ако искаш ще ти дам координати на лични.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 08, 2008, 09:12:32 »

gucci браво  Bravo

Аз все още съм в подготвителната фаза, макар че гледам да спазвам твоя режим, само обяд ми е труден че в работата рядко има само месо, и хапвам салата, но в нея има и въглехидрати и мазнини понякога.

Снощи хапнах няколко рачешки пръчки, те много помагат като ти се хапва сладко. И също ядох сурова риба тон с лимон. Не знам в България дари продават но това е прясна сурова риба като стек, от нея се прави суши и т.н. Адски е вкусно, слага се малко подправки и лимон и е фантастична...

Искам също да ви кажа момичета че форума адкси много ми помага да се мобилизирам и да спазвам режим... и макар и да не спазвам точно, апетита ми е намалял и корема ми се е посвил  give_rose

Мила и на мен ми е много трудно да намеря какво да ям на обяд и почнах вкъщи да си ги приготвям и по бабешката да си нося обяд.Много ти завиждам за рибата аз незнам откъде да намеря тук такава риба а и сигурно няма да мога да си позволя цената
Вероника понякога няма резултата в килограми а в сантиметри.Не чувстваш ли дрехите си по свободни.Няма да се отказваш момиче.Понякога различния организъм сваля различно.
Надявам се след 5 дни да почна успешно да ям зеленчуци щото много ми липсват.Хляб и сладко не липсват щото аз по принцип не съм и почитател.Липсват ми само картофите и царевицата които няма да ям скоро.
mariana мила давай смело ние сме с теб.премахни калоричните неща от менюто и със спорт става

Искам да споделя с вас нещо което може да ви се стори смешно.Когато споделих с бившата ми треньорка че е кофти че зимата не мога да ходя да тичам тя ми каза че можело да се тича вкъщи пред телевизора като се тича минимум по 15 минути на място.Има ефект повече и от тичането навън.доста е изморяващо.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 08, 2008, 10:36:42 »

gucci няма да се отказвам -как ще се отказвам  nea аз знам че при мен е малко по-сложно  pardon ама до лятото време бол.
Искам да те питам Гучи, аз дали може ударния период да го "ударя" 15 дни, а не 10?
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #116 -: февруари 08, 2008, 11:54:35 »

Ох момичета днес е много труден ден, като си взимах кафе, така ми се прияде и бисквитка, и кроасан и разни други сладки... едвам се спрях, но да ви кажа вие ми бяхте в главата докато ги гледах тия вкусотии  Girl_hide Мноооого ви благодаря  heart... ако кажа на хората около мен (колеги) че съм на диета, най-вероятно ще ми кажат вземи си еди кое си сладко... няма да има никаква подкрепа  nea

А на всичкото отогоре съм в този женски период от месеца и така ми се яде сладко а съм и крива, и днес по необясними причини нямахме вода в къщи... ако днес издържа без да отида и се натъпча да знаете ще е само заради вас  give_rose

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 08, 2008, 13:30:37 »

Rou гордеем се с теб.мила нормалное да имаш такива периоди.
Вероника слънце няма смисъл да се мъчиш повече от десет дни.после нали пак се редуват такива дне със зеленчуци.Така че недей да си изтощаваш толкова много организма.

Мацки днес съм на пуешко месо с кисело млекце.Довечера на варени яйца с олекотена шунка малко извара  и малко кисело мляко.Правя го като салатка.Слагам черен и червен пипер и разни зелени подправчици.не е лошо за ядене.
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 08, 2008, 13:34:45 »

Rou, браво Bravo
На мен като ми се дояде много сладко пия Кола Лайт/gucci разреши yahoo/ и ми поминава кризата.А аз днес съм на едно кисело мляко сутринта, сега мисля да хапна едно печено пилешко бутче и за вечеря телешка наденичка!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 08, 2008, 14:59:31 »

момичета аз се опитвам да не ям разни наденици щото не се знае какво има вътре.колбасии шунки също.взимам си само пуешко месо и пилешсо месо.
мила колата е разрешена
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines