Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 01:27:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203539 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 06, 2008, 13:49:22 »

Хехе, милата на мен не ми минават такива мисли ама аз трябва да валям много - цели 15 кг  sad докато смятам ти че искаш малко , нали?
 Offtopic Страхотно око бе мила със синьо -много ми харесва  Bravo Offtopic
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 06, 2008, 13:55:05 »

 Аз искам 2 кг, максимум 3 - ама като рекло да не става не става.
 Offtopic Мерси, попаднах случайно на него в нета и нали съм синеока си го взех smile Много ми напомня на Мария, и се надявам тя да не то приеме като плагиатство  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 06, 2008, 13:57:25 »

Имай търпение, то изведнъж става хоп и  отслабваш, още къде сме ние в началото, питаш ли ме мене 100 месеца глад, ама вече твърдо че толкова дрешки стоят в гаредероба и стареят  blum
 Offtopic Мария вече бебчовци ще слага  yahoo
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #93 -: февруари 06, 2008, 14:40:40 »

Аз започнах с т.нар. диета още след нова година, казва т.нар., защото нямам някаква определана схема, просто поограничих някой яденета, като сладкото, тестените изделия и яденето вечер, в смисъл в късните часове, гледам до 19,30 максимум да съм яла. Освен това си купих степер и почти всяка вечер съм на него. Абе не ми е лесно, но се опитвам, имам много време до лятото, за това реших да не се подлагам на драстични работи, а и за да няма така нар. йо йо ефект.
Успех на всички които се опитваме да свалим някое друго килце.
И аз така реших ,не мога да се мъча с някакви диети спазване на калорий и следене на меню
просто спрях хляб и тестени изделия ,захарни и всякъкви слакиши и сладоледи.Карам по 2-3 км колело и до лятото без да подлагам организма си на стрес от диети 6е съм във формата която искам мисля ,че това е по удачно хем не съм постоянно гладна и не мисля за ядене ,хем се чувствам добре, а и месото го ям само със свежа салата.Момичета съветвам ви това е по добрия вариянт за сваляне на кг.И малко спорт или просто 1-2 часа ходене
А и кафето си пия със мед защото не мога да го пия горчиво,и диетоложката с която съм говорила ми каза ,че това е приемлив вариант когато искаш да свалииш килограми и спираш сладките неща и захарта
« Последна редакция: февруари 06, 2008, 14:46:31 от YYY » Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #94 -: февруари 06, 2008, 14:49:27 »

От опит знам ,че ефекта от диетата си проличава едва след 3-ят месец ,така че за всички като мен които искат да свалят повече кг .....дерзаийте и споко...спорт и разумно хранене.Межудругото моята диетоложка ми каза да внимавам с драстичните диети оказват влияние на цикъла
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 06, 2008, 15:08:50 »

От опит знам ,че ефекта от диетата си проличава едва след 3-ят месец ,така че за всички като мен които искат да свалят повече кг .....дерзайте и споко...спорт и разумно хранене.Между другото моята диетоложка ми каза да внимавам с драстичните диети оказват влияние на цикъла
е ти щом ходиш на диетолог,за какво са ти нашите диети nea щом имаш изготвена специално за теб blushсподели твоята диета каква е blush
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #96 -: февруари 06, 2008, 15:12:05 »

Нeee   aз не ходя просто сме близки и си говорим по темата.Получавам професионални отговори.а относно моята диета прочети по горе и ще я разбереш  :)вече съм написала
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #97 -: февруари 06, 2008, 15:16:21 »

От опит знам ,че ефекта от диетата си проличава едва след 3-ят месец ,така че за всички като мен които искат да свалят повече кг .....дерзайте и споко...спорт и разумно хранене.Между другото моята диетоложка ми каза да внимавам с драстичните диети оказват влияние на цикъла
е ти щом ходиш на диетолог,за какво са ти нашите диети nea щом имаш изготвена специално за теб blushсподели твоята диета каква е blush
И определено мога да ти кажа ,че диета която е полезна за теб на друг може въобще да не подейства.
нещата са доста по сложни от спазване на калорий и др. подобни но не бих искала да ви оттегчавам.Всеки да си слабее както реши  smile :)А и никъде не съм казала че се интересувам от "вашите диети" просто темата ми беше интересна...а и гледам ,че всеки споделя и за това го написах този пост,Наде
« Последна редакция: февруари 06, 2008, 15:19:15 от YYY » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 06, 2008, 15:16:48 »

Да опделено това е по добрия вариант, и аз мисля че ефекта явния от моя труд ще е еедва след месеци, въпреки че вече усещам, но определено не гладувам, когато ми престърже, хапвам някакъв плод или зеленчук, или пия чайчето, и не усещам глад. Така съм пробвала преди години и имаше ефект разбирасе, сега се надявам да съм сериозна и пак да успея
Но спорта наистина е важен, аз освен на степера, правя и упражненията на Синди, редувам ги, ще видим до кога ще съм така интусиазирана, сега покрай сватбата доста съм се амбицирала, всъщност не ми трябват много кг. за сваляне мах 3-4кг. е може и 5кг. но просто ми се иска да е не просто отпуснато месо а малко стегнатко да има все пак.
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #99 -: февруари 06, 2008, 15:24:07 »

[Но спорта наистина е важен, аз освен на степера, правя и упражненията на Синди, редувам ги, ще видим до кога ще съм така интусиазирана, сега покрай сватбата доста съм се амбицирала, всъщност не ми трябват много кг. за сваляне мах 3-4кг. е може и 5кг. но просто ми се иска да е не просто отпуснато месо а малко стегнатко да има все пак.
[/quote]

Имай в предвид ,че при правилно изпълнение на упражненията на Синди ефекта е невероятен сестра ми извая точно като нея фигурата си,но тя беше много упорита и правеше с невероятна точност упражненията - в това е тайната на упражненията на Синди .Успех ти желая
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 06, 2008, 15:33:15 »

ох Вероника и аз съм от твоя клуб с поне 15 килограма.darling яма да се предаваш.просто щом ти трябват два три килограма може и с движение и леко ограничение да ги свалиш.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 06, 2008, 16:16:30 »

Сладураниии, май и аз ще се вклуча, но не знам как crazy. Искам да се отърва от 3-5кг, за момента и аз като ani4ka1710 внимавам и ползвам моя кростренажор, но ми се иска нещо по-сериозно. Осжен да започна с диетата на Даниелка girl_wink
май нямам много воля sad
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 06, 2008, 16:18:54 »

 Welcome Валентинка в групата на диетичните  sarcastic
Ние нали затова сме събрали да си даваме курж една на друга, аз от една година почвам диета и все нямам воля, а и на всичкото отгоре качих още кг от канене.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 06, 2008, 16:24:44 »

Ами добре blum
От утре започвам диетата на Даниелка. Ей сега ще направя един списък.
А кростренажора ми е много нелубим след работа angry angry, с 300 зора се навивам
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 06, 2008, 23:53:58 »

Аз днес малко прегреших,но от утре ще съм по-стриктна с НВД blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines