Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 04:34:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203562 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 08, 2008, 09:26:59 »

Да дам отчет за хапчетата Лида- моята колежка ги пие десет дена вече и резултата е очеваден, отслабна видимо, но тя не иска да се тегли на кантар затова не мога да кажа с колко килограма, но дрехи , които не е можела изобщо да облича вече няма проблем с това. За сега са ефикасни, тя ще ги пие един месец
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 08, 2008, 11:43:30 »

Голди мила от къде ги е поръчала по колко пъти на ден се пият как се пият и въобще всичко което знаеш за тях.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 08, 2008, 14:27:40 »

Ами поръча си ги по интернет, пият се по една на ден, 30 таблетки са 50 лв, но Гучи и аз мислех да ги пия, но се отказх, защото бебеправим, и не искам де експериментирам точно сега, така че ако искаш ще ти пратя мейла на жената от която ги купува, но си помисли дали ти е подходящо да ги пиеш сега, то се води хранителна добавка, ама все пак не се знае ......
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 08, 2008, 14:47:32 »

ами ние сега спираме с бебеправенето за два три месеца заради ремонат на жилището и други неща.така че мога спокойно да ги пия.прати ми мейла на тази жена от които ги поръчва.при твоята приятелка има ли страничен ефект и пази ли някаква друга диета.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 08, 2008, 15:16:24 »

Само първия ден и се виеше свят и и беше лошо, после се оправи, пие се страшно много вода и нищо не ти се яде, това е ще ти пратя мейла
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 08, 2008, 15:47:26 »

и на мен ако може blush
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 09, 2008, 10:14:36 »

Момичета, кажете от къде могат да се купят в София oвeceни трици? И аз мисля да я почвам тази пpoтеинова диета smile.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 09, 2008, 10:53:04 »

danieIa овесени трици може да намериш във всеки един магазин за диетични храни   good Има на Патриарх Евтимий такъв магазин има и на Екзарх Йосиф.  Wink
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #383 -: май 12, 2008, 11:20:34 »

goldi, можеш ли да ми пратиш и на мен имейла на жената с добавката Лида blush Отчаяна съм, имам нужда да смъкна 5-6 кг до сватбата, че с милото непрекъснато се караме (откакто живеем заедно от една година ги качих и по никакъв начин не мога да ги смъкна, какво ли не опитах  bad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 12, 2008, 14:21:13 »

Мила според мен покрай тичането и напражението за сватбата ще ги свалиш и без да пиеш нищо.Аз така за един месец преди сватбата свалих 4 см от талията само от напражение и тичане напред назад и ми коригираха роклята.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #385 -: май 12, 2008, 15:52:12 »

Мила, Гучи, дано си права, но аз в стресови ситуации ям като прасенце  blush и много се страхувам да не кача 4 кг, вместо да сваля, така че наистина много бих искала да пробвам това Лида. В интернет видях някаква обява, но незнам дали това е правилното място за закупуването му. Ако някой има повече опит моля да каже
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 12, 2008, 16:03:36 »

Мила, Гучи, дано си права, но аз в стресови ситуации ям като прасенце  blush и много се страхувам да не кача 4 кг, вместо да сваля, така че наистина много бих искала да пробвам това Лида. В интернет видях някаква обява, но незнам дали това е правилното място за закупуването му. Ако някой има повече опит моля да каже
Мила, защо не пробваш с малко диета, а не с тези добавки. Представи си, че след като си ги пила се получи Йо-Йо ефект  Oh my ... . Пробвай с месце и зеленчуци и дори като си нервна яж като "прасенце" пилешки пържоли от филе и няма как да качиш  good. То хапчетата са най-лесния вариант и аз понякога си мисля за тези добавки, но се стряскам да не стане след това миауууу  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 12, 2008, 16:26:38 »

И според мен за 4-5 кг няма нужда от това да пиеш Лида.Наложи си най малкто да не ядеш сладко и тестяно.Мила аз преди сватбата последния месец не съм се ограничавала а напротив и аз като теб когато съм под стрес се тъпча и въпреки това свалих.но ти си преценяваш.Според мена ако спреш тестяното и сладкото и ядките и картофите резултта ще е налице.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #388 -: май 12, 2008, 17:01:27 »

Милички, аз от години не ям тесто и хляб под никаква форма sad и въпреки това си седя с тия досадни 5 кг. отгоре. Но ще пробвам да не ям сладко, което също по принцип не консумирам много често. Явно метаболизмът ми е ужасен.  nea
Но сте прави, май се разколебах за тия таблетки, ще се запиша на тае бо и ще карам само на плодове и зеленчуци, пък дано има ефект smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 12, 2008, 17:22:06 »

Мила ето ти един съвет от мен.Създай си режим на хранене.Храни се под час.Забрави прилапването.Ако толкова ти се хапва нещо хапни ябълка.Обитай се да не вечеряш след 18-19 часа и да хапнеш салатка или плод.Но закусвай и обядвай нормално като избягваш картофи ориз грах царевица.Пробвай сутрин да пиеш по една чаша топла вода на гладно.Ако ти е гадна само топлата вода можеш да слагаш малко лимон вътре.И заедно с стреса от сватбата съм сигурна че ще ги смъкнеш тези килограми.Айде стискам палци и чакаме да споделяш резултати.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines