Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:57:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 197413 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 04, 2008, 09:40:22 »

Вероника, аз имам кростренажор и ти препоръчвам и ти да си вземеш.С него движиш цялото тяло,докато с велоергометъра само краката.
Благодаря ти мила, днес май ще ходим и ще помислим по въпроса -права си  good
Аз сега надничам тук да видя и бягме с мъжо до магазина. Ще си купя и захарин че не мога кафе без захар да пия  nea иначе хапнах едно сварено яйце  funnytooth за закуска.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 04, 2008, 09:53:16 »

Добре ами ако се хапва да речем само пилешко и риба които не са тежки, това няма ли да предотврати токсичността?

Иначе ми звучи добре, само че не знам как ще се справя без зеленчуци и плодове...  sad
мила във втората фаза могат да се ядат зеленчуци.само първата която е максимум 10 дена не може.на мен днес ми е първи ден.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #32 -: февруари 04, 2008, 11:45:49 »

Момичета аз не съм сигурна ч мога  blush много ме е срам от себе си, но не съм готова за диета, ще опитам първо с малко хранене и спорт и после ще се включа при вас... но ще следя тази темичка. Успехи на смелчаните!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 04, 2008, 11:54:39 »

и аз почнах от днес blush сега на обед ще си приготвя пилешко месо с доматки и може и малко синъо сирене да сложа и салатка,следобед ще изям едно яйде,а за вечеря само салата съм решила,като на обед и довечера ще пия л-карнитин tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 04, 2008, 14:12:01 »

Takaaa  danceg ние започнахме и двамата усиленоооо  yahoo yahoo yahoo много се радвам, че и Дими се нави. Ходихме на пазар и си купихме подаръците за Св.Валентин - той на мен велоаргуметър (Наде нямам място вкъщи за по-голям уред  sad но той ми обеща като се преместим ще си купим други) аз на него два дъмбела 2 х 15кг, освен това в хранителният магазин си купихме обезмаслено сирене и обезмалено кисело мляко, риба консерва и не консерва и пилешко филе.
Закусихме яйца варени  funnytooth funnytooth - за 1-ви път ни се случва, за обад пилешки филенца на скарата с много вода  funnytooth и така...
Момичета аз не съм сигурна ч мога  blush много ме е срам от себе си, но не съм готова за диета, ще опитам първо с малко хранене и спорт и после ще се включа при вас... но ще следя тази темичка. Успехи на смелчаните!
Мила щом не можеш недей, мисля, че при теб е за малко кг така че ще успееш и по-лесно - Успех!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 04, 2008, 14:20:57 »

И ние с милото ужасно напълняхме. Аз съм качила 10кг тази зима, той също. Напро срам. Много се радвам че има такава темичка  Bravo

В предните страници видях какви диети е написала Надето. Аз съм правила тази, при която закуската всеки ден е чай с грейпфрут и наистина има ефект. Препоръчвам я! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 04, 2008, 14:25:10 »

Браво Вероника,сега трябва да си стриктна след този подарък,аз на обяд защото не ми се готвеше и от друг форум взех идеята-хапнах едно детско пюре,то няма много в него,но засища глада<който чудно ,но нямам>и изпих един л-карнитин,а за вечеря се чудя или салатка или салатка с пилешко месце,че не е хубаво от първият ден да стресирам толкова организма си blush
да тази с чая,има голям ефект на една приятелка майка й ,свали 8 кг за месец,без да гладува,защото диетата е такава,че хем се храниш,хем отслабваш,а и се научаваш да ядеш разделно good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 04, 2008, 14:33:43 »

За какво се пие Л-карнитин?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 04, 2008, 14:34:36 »

За какво се пие Л-карнитин?
комбиниран със спорт - разгражда мазнините направо ги топи  good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #39 -: февруари 04, 2008, 14:37:06 »

Доколкото знам л-карнитин се пие само ако спортуваш иначе  не е хубаво да го пиеш.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 04, 2008, 14:38:16 »

Доколкото знам л-карнитин се пие само ако спортуваш иначе  не е хубаво да го пиеш.
Не че не е хубаво но просто няма полза от него, няма да има резултат -така казват.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 04, 2008, 14:39:16 »

о да задължително л-карнитин със спорт и ефекта е поразяващ good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 04, 2008, 14:41:43 »

на моята опаковка пише,че може да се пие и ако не спортуваш кой знае колко,а и от приятелки знам,че те не са спортували и са пили в началото на диетата и им е помогнало,сега не знам на моят пише,че може и преди спорт и преди храна да се приема blush
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #43 -: февруари 04, 2008, 14:42:53 »

ако някой има вразки може да пробва с хапчета мазиндол
гарантиран ефект яко подтиска апетита
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 04, 2008, 14:43:34 »

Абе явно на такива по-тлъсти като мен  funnytooth в началото разгражда нещо но до някъде, а за поразяващ ефект както казва Маслинка си трябва спорт  Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines