Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:49:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 196776 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 01, 2008, 19:00:10 »

Rou всяка диета си има някакви лишения  sad Хайде включвай се снас от понеделник и да обменяме идеи за храненията и свалянето на кг  good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 01, 2008, 19:05:36 »

Момичета, и аз от другата седмица мисля да почвам диета...Притеснявам се от мъжа ми, че като почне "ама само това си хапни" и мога и да не успея да се въздържа  diablo.
Иначе диета, която ще правя е много приятна и има ефект. Ще се повторя с една друга тема, но две колежки много отслабнаха с нея.

Диета, от която ще се промениш!
Диетата е разработена от американски спортни лекари. Не е опасна, препоръчва се и от природните лечители. За 90 дни резултатът е 15-20кг, като се регулира дори високото налягане. Наред със свалянето на излишното тегло, диетата променя действието на организма, с което гарантира, че свалените килограми няма да се върнат. Диетата продължава  90 дни, през което време се отслаба с горните килограми (възможни са 18-25кг.). Ако има нужда от сваляне на по-малък брой килограми, диетата може да се прекъсне и по рано, но в организма няма да настъпи гореспоменатата промяна.
По време на диетата се редуват дни на протеини, нишесте, въглехидрати и плодове. Не бива да се променя последователността на дните!

ЗАКУСКАТА всеки ден е една и съща: няколко плода (2 ябълки, или круши, или праскови, или шепа дребни плодове).

1 ДЕН: Протеини
ОБЯД: Варено или печено месо – 3 парчета – около 200г. Вместо месо може три варени или пържени яйца, или някакъв вид сирене.
1 филия хляб, неограничено количество салата без олио.
След обяда се изпиват 200мл бульон.
Мляко и сирене се позволяват само в този ден.
ВЕЧЕРЯ: Същото като на обяд, но без бульон. Да се внимава вечерята да бъде същата като обяда.

2 ДЕН: Нишесте
ОБЯД: Всякакъв вид зеленчук (боб, леща, зелен боб, картофи…) задължително варени! Може да се употребява вегета, сол, кетчуп, варени домати! 1 филия хляб, салата без ограничение.
ВЕЧЕРЯ: Същото като на обяд, но в по-малко количество.

3 ДЕН: Въглехидрати
ОБЯД: Варено тесто с подправки. Може пица с кетчуп, спагети със сос или каквото и да е солено тесто (съответстващо на парче пица)
ВЕЧЕРЯ: Две по-малки парчета торта или козунак, или 3топки сладолед и задължително блокче натурален шоколод.

4 ДЕН: Плодове
ОБЯД: Всякакви плодове в неограничено количество.
ВЕЧЕРЯ: Всякакви плодове в неограничено количество.

ДРУГИ ВАЖНИ НЕЩА:
По време на диетата веднъж месечно се прави воден ден, който следва плодовия и предшества протеиновия.
Кафе и чай без захар и мляко могат да се пият в неограничено количество.
След приключване на диетата се минава на нормално хранене, като още 90 дни закуската се състои само от плодове. Ако през вторите 90 дни се отслабне с още 3 кг., значи в организма е настъпила желаната промяна.
Не бива да се прескача нищо от определените хранителни продукти, тъй като всеки от тях си има своята задача и организмът не може без тях.
Плодовете за закуска за необходими, тъй като от тях се извличат интегрирани захари, които подхранват нервната система.
Страдащите от високо кръвно налягане след няколко седмици биха могли да престанат да вземат лекарствата си, разбира се, под лекарски контрол.


Ще бъде забавно да слабеем заедно smile.
« Последна редакция: февруари 01, 2008, 19:24:33 от danieIa » Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #17 -: февруари 01, 2008, 19:34:45 »

Вероника ще провбам на Gucci, иначе на Даниела диетата изглежда много добре, но ще ми е малко трудна да я изпълня докато съм на работа, особено когато трябва да се яде едно и също обед и вечер...

Смятам да си купя кантар през почивните дни  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 01, 2008, 19:40:37 »

Rou чудесно, ние имаме някакъв кантар но той нещо не е в ред дава с по 3кг отгоре, но смятам, че ще мога с него да отчета разликата поне.
И аз ще пробвам на Гучи, но и на Даниела е добра и нека да я имаме  good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 01, 2008, 19:46:43 »

Вероника ще провбам на Gucci, иначе на Даниела диетата изглежда много добре, но ще ми е малко трудна да я изпълня докато съм на работа, особено когато трябва да се яде едно и също обед и вечер...

Смятам да си купя кантар през почивните дни  good
На мен пък точно това ми е удобното, защото на работа имаме доста богат стол. Може всякакви чисти неща да си поръчаш и няма да ми е нужно да си нося буца сирене или пържола от вкъщи smile
И моят кантар е нещо ку-ку. През пет минути да се тегля и все различно показва.

Успех мацки!!!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #20 -: февруари 01, 2008, 19:48:14 »

И аз ще пробвам на Гучи, но и на Даниела е добра и нека да я имаме  good

На Даниела диетата смятам да я "наложа"  pardon на съпруга ми, той взе че има по-високо кръвно... уж без причина... а и все пак и той направи едно шкембенце  tease
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 01, 2008, 19:52:36 »

За мъжете трябва да се измисли някаква невидима диета - ние да им я прилагаме, ама те да не знаят. Моя по никакъв начин не бих могла да го накарам, макар че яко се е подул.
А едно старо гадже прилагаше една много лесна диета - Ананасова. По цял ден си ядеш всичко, по колкото и каквото искаш. Единственото, което не бива да ядеш е ананас smile. Познайте дали имаше резултат...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 01, 2008, 19:55:31 »

аз от понеделник съм на диета blush ето тази ще спазвам ,защото знам че има ефект
Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си. По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни. Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност.

Следват разрешените храни:

Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.

Забранените храни са:

Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!

ВНИМАНИЕ! Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.

Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.

сп.Пудриера

а по време на почивката:
!закуската е една и съща: топъл чай, половин грейпфрут <или друг плод> и препечена филия пълно зърнест хляб задължително топъл чай
!топлият чай може да се замести с кафе
Хляба е пълнозърнест
!задължително е да пиете топъл чай без захар <може с мед> на трите хранения
!и поне 1.5 лв. вода на ден
!ако много ви се яде сладко може една лъжица мед или един плод но не се препоръчва
Месото трябва да е пилешко или риба АКО НЕ Е ПОСОЧЕНО В ДИЕТАТА

1-ви ден
Обяд: студено месо, домати, топъл чай
Вечеря: риба <варена, печена или консерва в собствен сос>, смесена салата, 1 филия, плод и пак чай
2-ри ден
Обяд: 1-2 кюфтета, зелена салата с домати и маслини, чай
Вечеря: плодова салата и чай
3-ти ден
Обяд: риба с лимон, плод и чай
Вечеря: агнешко печено <може и пилешко>, зелена салата с краставица и домати, чай
4-ти ден
Обяд: 2 варени яйца, сирене, варени домати <тиквички> 1 филия, чай
Вечеря: пиле на скара, варен зелен фасул <спанак, зелена чушка> и чай
5-ти ден
Обяд: различни видове сирена, 1 филия, чай
Вечеря: риба, салата, запарени зеленчуци
6-ти ден
Обяд: плодова салата, чай
Вечеря: печено пиле, зелена салата с домати, плод, чай
7-ми ден
Обяд: пуйка/ пиле, домати, моркови и запарено зеле, чай
Вечеря: риба на скара зелена салата краставица и домат, чай
Хубаво е да я съчетаете с някакъв спорт от 3-4 ден нататък не от първият, доказана диета и поне при приятелки и техните майки ефекта беше много добър и не качиха свалените килограми
Хубаво е да се направи 14 дни

за първата диета се доверявам на това как много хора покрай мен се стопиха,втората съм я правила и резултата се запазва дълго и свикваш с разделното хранене,така че от понеделник съм на диета yahoo yahoo yahoo
даже втората съм я пращала на едно списание и е била побликувана blush и спечелих книга,само че там не я бях обяснила толкова подробно колкото тук,а и към нея понеже ме няма много по тичане и спорт си пусках Планета и си танцувах pardon
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 01, 2008, 19:57:36 »

И моя бая напълня ако ви пусна наши снимки сега и когато се запознахме ще видите огромната разлика  tease - ама имам впредвид и на двамцата, добре че едновременно напълняхме че да си отиваме  Wink
И той не е добре с кръвното поради това.Давайте да им мислим диетка, че то това не е хубаво  Bravo
« Последна редакция: февруари 01, 2008, 20:00:13 от Вероника » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 01, 2008, 20:04:32 »

и милото напълня<е не му личи,ама не е и фиданка>качил е 5-6 кг и само се бъзика,че откакто ме е намерил и се е успокоил ,че са го харесали и затова е напълнял blush blush blushама не ,че ме е намерил,а тогава и двамата заживяхме отделно от мамчетата и се тъпчем с бързи закуски..
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #25 -: февруари 01, 2008, 20:13:00 »

Преди време бяха подложила моя любим на зелевата супа - диета, милия много го измъчих, беше много нещастен, мисля че се благодареше че се разболях и трябваше да я спра че и той с мен, тогава ми каза че повече няма...

На gucci ми харесва диетата че най-трудната и първа част е кратка... иначе 24 дни, не виждам как ще успея без сладко/тесто.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 02, 2008, 21:55:51 »

аз освен диета,ще пия и ел-карнитин,който спомага за по-бързото топене на мазнините,особено при спорт,но и по принцип blush
« Последна редакция: февруари 02, 2008, 22:02:43 от наденцето » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 02, 2008, 22:00:00 »

Наде и аз мисля да пия L-carnetin , и освен това си изпросих за Св. Валентин -велоаргометър  yahoo не е за подарък за такъв ден но аз това искам и мъжа ми ми обеща  blum така че.... страхувайте се килограмииииииииии diablo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 02, 2008, 22:04:46 »

страхотен подарък,аз ще видя какво ще измисля със спорта,на Бл-град е добре там живея в училищният двор и има къде да тичам,че хич не ме блазни фитнеса,там ми е скучно nea и  май когато съм в София ще си пускам музикалните канали и ще си танцувам,че парка не е далеч,но сама не ми се тича blushно си купих продуктите за диета и от понеделник почвам pardon
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #29 -: февруари 04, 2008, 09:16:45 »

И аз от днес съм на нещо като диета Girl_hide Нямам специален режим,просто ще внимавам какво ям,ще избягвам хляба и сладкото.Сега съм си взела за закуска активиа и мандаринки,с които ще залъгвам глада през деня girl_wink
Вероника, аз имам кростренажор и ти препоръчвам и ти да си вземеш.С него движиш цялото тяло,докато с велоергометъра само краката.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines