Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:08:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кола маската :)  (Прочетена 84745 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 26, 2010, 18:27:59 »

А момичета тези кола маски от тези дето се белят самите те ли са или трябва с лентички?

С лентички  girl_wink Другите мисля че ги забраниха от хигиенична гледна точка!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 26, 2010, 19:39:23 »

С лентички  girl_wink Другите мисля че ги забраниха от хигиенична гледна точка!
[/quote]
Какво им е нехигиенично на другите  girl_impossible аз си ги харесвах повече, а и ми е по лесно, особено като трябва сама  sad sad
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 27, 2010, 09:16:53 »

Ако говорим за едно и също, т.е. тези за многократна употреба, те са нехигиенични заради това, че задържат космите и може да се получат обриви.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 27, 2010, 12:57:42 »

Нем, аз говоря за една която също си я мажеш, но когато ти изстине върху кожата става като восък, твърда smile Много ми е удобна защото се бели самата тя, няма лентички и парцали, но много лесно ми изстива и за едно правене трябва да се притопля 3-4 пъти.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 27, 2010, 16:07:13 »

Нем, аз говоря за една която също си я мажеш, но когато ти изстине върху кожата става като восък, твърда smile Много ми е удобна защото се бели самата тя, няма лентички и парцали, но много лесно ми изстива и за едно правене трябва да се притопля 3-4 пъти.

Да сетих се! Мисля, че точно нея я забраниха, защото космите остават вътре! Ако си я правиш само ти, може би намя проблем, но за козметичните салони....май не е много редно!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #65 -: август 27, 2010, 18:54:07 »

Козметичните салони я прецеждат през фино сито и космите се елиминират. А пьк бактериите умират при затоплянето от високата температура.
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #66 -: март 04, 2014, 21:49:01 »

Привет момичета прочетох последните коментари относно кола маската и искам само да ви кажа че ако видите някъде да претопяват кола маската и да  прецеждат изобщо недейте да стъпвате на това място!  diablo Аз съм козметик и съм завършила и гимназията по козметика и ако работех в ХеИ с  удоволствие бих затворила всички такива салони! Преди да почна да се занимавам с това майками беше попаднала на такова място след което получи гъбички и едвам се излекува естествено че козметичката и беше казала че няма шанс да е от нейната кола маска (която в поледствие разбрахме че наистина се претопява и космите се прецеждат с марли  Oh my ... ........ ето и отговора на въпроса ви  над 74 градуса – около 15 минути (организмите умират за няколко минути)
- над 85 градуса – около 7 минути (организмите умират за минута-две)
- над 93 градуса – 2 минути (бонус, екстремна температура, патогените не могат да я преживеят) това се получава при КИПЕНЕ апаратите за кола маска изобщо не загряват до тези градуси и кола маската няма как да закипи  good  nea
« Последна редакция: март 04, 2014, 21:50:47 от Magi_Angelova » Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #67 -: януари 19, 2016, 12:27:33 »

Не трябва ли някаква машинка или само с рол она?!  crazy

Аз да кажа тъй като тази година за пръв път се престраших.... Наистина идва малко скъпо, по тази причина за сега само ръце и подмишници чистя по този начин  blush И нещо хич не съм доволна, не знам къде е проблема, но подмишниците спрециално на втория ден вече са избили и то толкова че да не ми е конфортно да изляза  girl_impossible Та пак им теглих бръснача, налагаше се да изляза, а нямаше как да отида до козметичката  Wink

Нинка може ли информация с какъв епилатор си, моя ужасно къса космите  angry

http://kolamaska.com/index.php?route=journal2/blog/post&journal_blog_post_id=8

Тук видях в този сайт, които по-горе е споделен.. съвети, мисля, че ще помогнат Wink
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #68 -: август 07, 2016, 18:26:48 »

Здравейте, момичета! Искам да питам някоя от вас използва ли колата маска като средство за премахване на космите в интимната зона? Какви са ви наблюденията, болезнено ли е, заслужава ли си?
Активен
mihaelanedyalkova
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #69 -: февруари 14, 2018, 19:39:51 »

С настъпването на лятото започвам да търся по ефективни методи за махане на космите и мисля че кола маската е един от тях, но честно да си кажа цените които са напраскали по салоните не ми се струват реални. Момичета какво ви е мнението за кола маската, използвате ли този метод за обезкосмяване и влияе ли на месечният бюджет?! Колко често ви се налага да посешавате салона?

Редовното посещение на козметик си е наистина едно скъпо удоволствие, особено ако бюджетът ти е ограничен. За мен лично, страхотна алтернатива е кола маската на Veet. За разлика от другите марки, които съм изпробвала, смея да твърдя, че тези лентички са истинско чудо! Премахват космите напълно и оставят кожата ви гладка. Цената не е скъпа и ако ти се занимава и най-вече имаш свободно време, което да отделиш, няма да съжаляваш. Друго нещо, което съм изпробвала е епилатор. Преди време имах един, който обаче не беше особено хубав, та така наскоро реших да инвестирам в по-скъп епилатор, като главната причина беше, че пести време и можеш да го използваш докато се къпиш. Това което не ми допадна особено обаче е, че космите започват да излизат сравнително по-рано, отколкото с кола маската.



SEO оптимизация
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #70 -: февруари 21, 2018, 20:03:17 »

Аз използвам самобръсначка. Знам, че не е най-добрата алтернатива, но съм пробвала всеки друг метод и кожата ми много се зачервява
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines