Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:07:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да организираме сватбата,когато сме от различни гр  (Прочетена 19201 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 17, 2009, 13:54:05 »

нищо, че темата е малко старичка - това не пречи да си споделим въпросите и решенията, нали?
Милото е от Сърбия, Ниш, аз от Пловдив. Двамата живеем в София.
По чисто субективни причини обаче избрахме Пловдив - защото е най-удобният за всички нас (и предимно гостите ни от БГ), гостите от Сърбия не са го посещавали (ще им бъде интересно), градът е уникално красив и има прекрасни места за сватба smile
Та ние така  yahoo
Активен
morrisongirl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Когато сгрешиш - признай, когато си прав - замълчи


« Отговор #16 -: февруари 17, 2009, 14:51:06 »

Наистина е старичка smile Не съм обърнала внимание на годината smile Но какво пък - това си е доста сериозен въпрос. Поздравления за избранника - сърбите са страхотни мъже и ужасно темпераментни, късметйка  good Wink
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 17, 2009, 17:53:22 »

Благодаря, morissongirl give_rose
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 17, 2009, 23:49:24 »

И аз  да кажа-нас ни делят 250км.Още от вечерта отиваме в моя град,на сутринта ме взимат от дома ми,тръгваме за неговия,венчаем се и сядаме да ЯДЕМ.Гостите ще ги настаним в хотел,даже отстъпка ни направиха.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 18, 2009, 21:13:21 »

нищо, че темата е малко старичка - това не пречи да си споделим въпросите и решенията, нали?
Милото е от Сърбия, Ниш, аз от Пловдив. Двамата живеем в София.
По чисто субективни причини обаче избрахме Пловдив - защото е най-удобният за всички нас (и предимно гостите ни от БГ), гостите от Сърбия не са го посещавали (ще им бъде интересно), градът е уникално красив и има прекрасни места за сватба smile
Та ние така  yahoo

  Страхотен избор браво !  Bravo Bravo Bravo Аз съм ходила доста пъти в Ниш и страшно много ми харесва просто е върха там щеше да е много готино да можеше сватбата да ви е там ! Още по голяма екскурзия за вашите гости ! Успех в всичко !  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 12, 2009, 14:21:07 »

Нашите са малко - само 40км ни делят. Венчавката и подписването са в моя град , а ресторанта е в града на младоженека. Аз не виждах много смисъл да дойдат, да ме вземат и пак да се върнем там, но те много ностояват ресторанта да е поне там. а и моите гости маже да са повече. Но в крайна сметка, това е ден в който трябва да се забавлявам. За това свекървата помага и е поела организацията по ресторанта, музика и видеото.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 29, 2009, 15:25:58 »

Ох и аз да споделя.Аз съм от Казанлък, бъдещият ми съпруг е от Пловдив.Аз избрах за място на сватбата комплеск "Яев"който е по средата на двата града.Това добре.Ами от там нататък ще е зор с организацията.На всичкото отгоре не може да има изнесен църковен ритуал там, само граждански.При който трябва да дойде длъжностно лице от Карлово.А пък църковния брак да е в църква в Карлово.Абе общо взето в чудо съм се видяла да го мисля.
Активен
krasi_to
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #22 -: април 02, 2009, 15:55:45 »

Здравейте момичета! И ние организираме от разстояние.Сватбата ще е в Плевен, а сега ние живеем в Пловдив.Надявам се,че ще се справим.Ресторанта е запазен, намерихме агентка, която ще ни направи всички ритуали и окрасата, тя ще ни свърже с видеото и DJ. Покупките ще са от Пловдив. Всичко за сега е под контрол  Bravo
Успех и на вас  good
Активен
verjii
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 17, 2009, 11:16:24 »

Здравейте момичета, да споделя и аз как се опитваме да организираме сватба от разстояние. Ние и двамата сме от Варна, но решихме да сключим брак в Самоков, заради една мечта на бъдещият ми съпруг  yahoo.  По - късно ще споделя идеята, за сега все още я пазим в тайна  smile. Та решихме за сватбата да тръгнем ден преди това, ще запазим хотел за гостите там и в деня без взимания, давания, ( не искам да имаме такива неща) направо в ритуалната зала.По късно ще разкажа как сме го измислили от там на татък, но никак няма да ни е лесно, определено  Wink
Успех на всички и знайте, че няма невъзможни неща, стига много да желаеш нещо, всичко е възможно.
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 31, 2009, 14:03:03 »

Ние живеем във Варна, милото е от Добрич, аз от Битоля (Македония) разтоянието м/у двата града е 1000 км , и затова решихме да има 2 сватби  yahoo
първата ще е в Битоля и ще има само църковен брак и ресторант, а втората в Добрич - граждански брак и ресторант. danceg
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 13, 2009, 00:04:08 »

Здравейте и от мен. Аз съм от Стара Загора, милото от Плевен а живеем в Бургас.Тъй като повечето гости ще са от Стара Загора решихме, че и сватбата ще е там та да мислим за хотел само за гостите от Плевен, пък и в моя град всичко ми е познато и знам къде какво да търся.Двамата с милото ще спим в къщи.Сутринта ще пристигнат и кумовете от Плевен той ще ги вземе и ще ги доведе у нас.Няма да има оркестър , криене на обувки и такива неща ( и двамата не си падаме по това).Ще си подбера един хубав диск с музика каквато на нас ни харесва за фон и това ще е при вземането ми.Ще се почерпим с кумовете и който от гостите иска да е вкъщи и в 5 часа в съвета.За сега такива са плановете пък ще видим smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines