Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:05:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за ревността  (Прочетена 75137 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 11, 2009, 10:44:38 »

Е, и ние се ревнуваме...може би поравно. Закачаме се по темата, дразним се чат пат, ама чак до скандали и изблици на ревност не сме стигали....Все пак си вярваме  blum
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 11, 2009, 11:14:15 »

и ние се ревнуваме ,но като че ли аз повечко си го показвам , което на моменти много ме дразни
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 11, 2009, 22:16:17 »

От нас двамата милото ревнува. Много си говорим по темата и за сега подхождам с такт и разбиране, защото той съди по бившите си. Ама понякога ми е много обидно. Имаме си доверие, но страхът му надделява понякога. А той съвсем спокойно си споделя всичко с мен. Искам и аз някой ден да мога така, без да се притеснявам, че пак ще си вкара някой филм в главата.
Знам,че ще отнеме време преди нещо да се промени. Ама не се отказвам. Friend
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #138 -: ноември 16, 2010, 19:31:37 »

Аз пък съм "оперирана" от чувството ревност, според мен "за щастие". Но и той по никакъв начин не се старае да предизвика такава реакция в мен. В един момент у него се появиха такива чувства, но беше закратко и инцидентно, но осъзна, че смисъл няма... Wink
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #139 -: декември 17, 2010, 12:14:13 »

Аз го ревнувам(незнам дали точната дума е ревност), имам му доверие и то голямо но на един тип ,,жени,, - (мъжеловки) - нямам... diablo
На такива неща съм се нагледала,точно от такъв тип жени за които правила няма щом искат някой.. че ми се повдига чак... bad
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #140 -: декември 17, 2010, 16:12:20 »

Аз го ревнувам(незнам дали точната дума е ревност), имам му доверие и то голямо но на един тип ,,жени,, - (мъжеловки) - нямам... diablo
На такива неща съм се нагледала,точно от такъв тип жени за които правила няма щом искат някой.. че ми се повдига чак... bad

Съгласна съм с теб, че има такива жени, но според мен ако ние имаме самочувствие и доверие на половинката, както и ако му даваме известна свобода, в смисъл той да си мисли, че му даваш свобода и не му навлизаш в личното пространство, но всъщност да го държиш под око, според мен това е тънкото майсторство, на което всяка жена трябва да се научи... Не казвам, че е лесно ако не ти идва отвътре, на мен например не ми идва отвътре, но пък се уча и се опитвам да действам хитро, деликатно и хладнокръвно. Не винаги ми се получава де Wink, но знаеш ли той пък как се кефи, когато ме хване, че хитрувам или че се опитвам да го метна, даже се кефи, и ми вика лисичка... Според мен този тип взаимоотношения са едни от най-трудните, защото на днешно време има много изкушения и провокации и е трудно да запазиш връзката си ...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #141 -: декември 17, 2010, 16:21:05 »

На мен винаги ми е било странно пък, че при изневяра от страна на мъжа винаги го отнася "жената".  crazy Била еди каква си, била го изкушила, дрън-дрън! За това нещо трябват двама и за мен вината в такива случаи е 70% на мъжа, 30% на жената! На такива неща се нагледах скоро отстрани заради болезнена и ненормална ревност, та смело мога да кажа, че това е порок! 
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #142 -: декември 17, 2010, 16:29:37 »

,,70% на мъжа, 30% на жената,, не винаги вината е на мъжа... Аз бях свидетел как жена си хареса обвързан мъж ,който нещеше и да я погледне...Но тя с помощта на интриги,лъжи....много лъжи... успя да ги раздели ....shok беше промила главата на всичките му приятели и познати... ,които спомогнаха за раздялата им... много тъжно..
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #143 -: декември 17, 2010, 16:38:55 »

Да, тъжно е това, коетоказваш! Разбира се, че има и изключения , затова казвам "не винаги". Просто в средностатистическите случаи за мен е така!  beating
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 18, 2010, 01:28:05 »

,,70% на мъжа, 30% на жената,, не винаги вината е на мъжа... Аз бях свидетел как жена си хареса обвързан мъж ,който нещеше и да я погледне...Но тя с помощта на интриги,лъжи....много лъжи... успя да ги раздели ....shok беше промила главата на всичките му приятели и познати... ,които спомогнаха за раздялата им... много тъжно..

Някакси тази ситуация не ми е читава. Да, това може да е версията за приятелката, която да съчувства на изоставената жена, обаче не ми се връзва. Идва една от дългогодишните познати на мъжа ми (за да не е случайна и да има влияние над него и над приятелите му) и започва да му говори как аз съм такава и такава и той вярва на нея, не говори с мен girl_impossible. И после, аз като приятелка никога не съм си позволявала да разделям хора, без значение какво ми е мнението за единия от тях. Как пък един от приятелите и познатите му не се падна такъв. И тезата ми не е, че ако не беше въпросната тези двама не биха си живяли заедно и до сега. Ама за да се счупи нещо трябва да има пукнатина. И мъжът В НИКОЙ СЛУЧАЙ не е бял и добър!!!

P.S. просто мразя когато българи говорят колко сме смотани и лоши българите и жени говорят голко сме подли и недостойни жените. Хайде малко самочувствие girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #145 -: декември 18, 2010, 21:18:55 »

 goodpost
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #146 -: януари 27, 2011, 18:06:06 »

Ревнуваме се в рамките на нормалното, имаме си много голямо доверие и връзката помежду ни е силна, затова нямаме проблеми по този въпрос  smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 01, 2011, 21:46:09 »

На моменти съм ужасно ревнина,не знам защо?
Може би ме е страх да не остана сама с дете съм ,
ами ако той реши да избяга с друга ще се побъркам
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #148 -: март 01, 2011, 21:51:19 »

Той ако реши да бяга не знам ревността ти с какво ще го спре...  pardon Само на себе си вредиш с тези филми, по-спокойно го карай!  give_rose
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #149 -: март 04, 2011, 22:13:36 »

Момичета има една приказка "Нека да не се следим ,че да не се хванем "
Мъжа или жената искат ли да вкусят от чуждия плод винаги ше намерят място и начин така че ревноста според мен трябва не помага особено много
Лично ние с моето мило се стремим и дори смея да кажя че успяваме да не показваме кой кога се е подразнил от нечие присъствие..Все пак  нали сме с половинките си за да си вярваме ? Наистина има жени така наречените мъжеловки ... които ... дай боже да не ми се пада такава шот ше има някой пребит!!

На моменти съм ужасно ревнина,не знам защо?
Може би ме е страх да не остана сама с дете съм ,
ами ако той реши да избяга с друга ще се побъркам

Както каза Mariaid нищо няма да го спре... просто вярвай в човека до себе си давай му и невъзможното ,ревноста понякога има обратен ефект...замисли се разчитай на него ,бъди благодарна че има прекрасно дете и човек до себе си ... радвай се на всеки ден с тях двамата и забарви това "Ами ако избяга с някоя друга" .... Успех !!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines