Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:55:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организация на сватбата от чужбина!!!  (Прочетена 230103 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: февруари 01, 2015, 09:38:08 »

Включвайки се в темата - от професионалният си опит ,като организатор на сватбени събития съм имала доста булки, който са били бременни на сватбата си. Емоцията е много силна в деня на сватбата , деня минава за миг, били са винаги усмихнати, щастливи и празнуващи. Цялата организация и детайли по украси и ритуали са възлагали на екипа ми, а те само се забавляваха. Момичета, не е страшно - ако бебчето е на път, бъдете щастливи , че господ ви е дал този дар и се наслаждавайте на най- красивият heart и очакван ден с любимият ви човек. heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: февруари 01, 2015, 10:01:15 »

 Offtopic Всеки преценява, кога и какво да прави.. казах, че ако съм в 6тия месец сватба няма да има, ще бъде по-рано или след това... Но да не говорим за "нероден Петко", всеки си има глава на раменете, знае възможностите си и може да прецени.. Wink Успех на булките, които организират сватби от чужбина  good
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: февруари 01, 2015, 10:08:29 »

Cerise, ние нямаме нищо граждански, нито църковен та сега ще ги сключваме в БГ.. Ние от  както решихме датата, бързо ангажирахме  по важните неща.  Но друго си е да си там и да си говориш с човека очи в очи, защото имаше съмнение от страна на някой хора.. а и аз харесвам едно, хората които ми помагат друго и така.. Почти всичко си купих  по  интернет, някой неща си ги правя.
Отностно бебето, това е най- хубавото за една жена, но аз лично не искам да съм бременна, за да  съм по спокойна.. Ако стане просто ще внимавам повече. Моя приятелка беше бременна в 3 месец на сватбата, така се случи, но цял ден и  вечер не се  спря да танцува и  да се забавлява.. Бебото се развиваше добре и  се роди живо и здраво..
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: февруари 01, 2015, 13:34:33 »

Аз също разчитам на сватбена агенция ebay  pleasantry
Останалото ще си правя на ръка.
Иначе, аз ще имам едно прибиране този месец за две седмици и каквото видя и отхвърля като задачи - това ще ми е личния контакт. Живи и здрави, цял живот съм си мечтала да си организирам сватбата, сега за повечето неща си викам : "Е кво толкова". Далеч съм от притеснения и истерии и това аааадски ме радва.

Мужду другото, djosi, къде живеете вие и кои сайтове използваш?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #469 -: февруари 01, 2015, 14:14:01 »

Дай Боже нещата да се случат както ги мислиш и както желаеш.
Ще ми е интересно да ти прочета постовете след няколко месеца.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: февруари 01, 2015, 14:51:02 »

Ами използвам тези сайтове:
www.jjshouse.com  -  Китай ( доволна съм от дреболиите, поканите са от този сайт, плаща се мито )
 www.decorationsdemariage.com   -  френски , от тук поръчвах едни огромни сърца от изкуствени цветя..
www.mariage.fr   - френски , поръчвала съм  разни декорации и чашитея
www.oofete.com - френски, има най различни празнични артик
Тези са с нормални цени според мен, както се разбира ние сме в Франция.. разгледайте може нещо да ви хареса.. От българският сайт на  магазини слънчоглед си поръчах 3 различни по размер кутии в форма на сърце, които ще залепя и украся за финансовите пожелания.. така ще имам кутия за не повече от 25лв , а не както ми предлагат от 50лв и нагоре.
Активен
Vili23
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #471 -: февруари 01, 2015, 21:53:48 »

То в крайна сметка, наща сватба я отменихме. От една страна, мои роднини, на които разчитахме да обиколят и резервират нищо не направиха. От другата, на годеника, почнаха да ни рънкат да си сменим датата, че не можели да дойдат.... И преждевременно, макар и доста непредвидено забременях, и дай боже всичко да е наред, бебчето трявба да се роди горе-долу на датата, която си бяхме избрали... И засега оставяме на страна плановете за сватба, така или иначе, знам какво ме чака, а и не искам да раждам в църквата, както в разказа на Чудомир. blum
А след това, може и да ни е наистина по-лесно да организираме...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: февруари 01, 2015, 22:07:06 »

 good
Ето! Каквото има да става - става  smile
Лека бременност и си събирай идеи за сватбата.
  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: февруари 01, 2015, 22:58:27 »

vili23, Честитоо! Лека и спокойна бременност, случило се е каквото е трябвало  Bravo Пожелавам ти да родиш здраво и хубаво бебче, сватбата може и после. Тъкмо да ви е шафер/ка и да носи халките  yahoo
Активен
Vili23
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #474 -: февруари 02, 2015, 00:42:11 »

Благодаря ви от все сърце Cerise (Черешка) и на теб Александрова!

Всичко най-добро и на вас и успех с приготовленията!!!  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: февруари 02, 2015, 01:22:37 »

 Offtopic
yahoo Някой ми разпознава ника и не ми вика серВиз
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #476 -: юли 16, 2015, 11:02:20 »

Здравейте! Искам да попитам колко време предварително трябва да запазим дата за граждански брак? По какъв начин може да стане от чужбина,  с обаждане по телефона възможно ли е? Благодаря предварително  smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юли 16, 2015, 17:14:27 »

Зависи за кой град става на въпрос, но е по добре по рано ( аз запазих около 6 месеца преди датата )
Може да се обадиш в ритуалната зала, която искаш и да запазиш час и дата, те ще ти кажат колко време преди сватбата трябва да се занесат документите и да се плати таксата. Аз се прибрах месец преди сватбата и занесох всичко около 10 дни преди деня..
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #478 -: юли 16, 2015, 17:48:18 »

Благодаря много за отговора  smile
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #479 -: септември 23, 2015, 00:35:46 »

Ами използвам тези сайтове:
www.jjshouse.com  -  Китай ( доволна съм от дреболиите, поканите са от този сайт, плаща се мито )
 www.decorationsdemariage.com   -  френски , от тук поръчвах едни огромни сърца от изкуствени цветя..
www.mariage.fr   - френски , поръчвала съм  разни декорации и чашитея
www.oofete.com - френски, има най различни празнични артик
Тези са с нормални цени според мен, както се разбира ние сме в Франция.. разгледайте може нещо да ви хареса.. От българският сайт на  магазини слънчоглед си поръчах 3 различни по размер кутии в форма на сърце, които ще залепя и украся за финансовите пожелания.. така ще имам кутия за не повече от 25лв , а не както ми предлагат от 50лв и нагоре.
Искам да попитам , като поръчахте поканите от този сайт къде ги печатахте текста? Защото разгледах , че нямат български език , но ми харесаха някои от тях smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines