Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:54:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организация на сватбата от чужбина!!!  (Прочетена 228804 пъти)
 
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #420 -: август 05, 2014, 09:29:00 »

Как сте момичета, при мен времето лети, до 31ви почти не остана... Уж с избирането на подизпълнителите всичко беше по план и почти готово... Декораторката ми обаче е много заета, още си нямам детайли относно декорацията на масата и сватбения ми букет... покрай тях сега нямам и окончателен дизайн за тортата (искам цветята да са същите) и на сладките (пак искам съгласуване с декорацията)... И то какво излезе... нямам си почти нищо и ми е нервно... Писах и преди 6 дни, каза че е много заета... ама това преди 6 дни да му се не види cray cray cray
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #421 -: август 05, 2014, 11:48:14 »

Да, това всеки би изнервило. Коя ти е декораторката? Моята (Милена Николаева) още отдавна отговори, винаги е много бърза като дискутираме. Но аз почвам много да се чудя...роклята ми е слонова кост, букета ще е в розовата гама, гримьорката ме иска с кафяв грим...малеее, май ще стане едно огромно мазало! Нищо с нищо не си отива.  nea
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #422 -: август 05, 2014, 11:52:25 »

Да, това всеки би изнервило. Коя ти е декораторката? Моята (Милена Николаева) още отдавна отговори, винаги е много бърза като дискутираме. Но аз почвам много да се чудя...роклята ми е слонова кост, букета ще е в розовата гама, гримьорката ме иска с кафяв грим...малеее, май ще стане едно огромно мазало! Нищо с нищо не си отива.  nea
Не ми говори за цветове.... Ние щяхме да сме с тъмно сини акценти, докато не осъзнах, че тоя цвят грам не отива на ресторанта...........
Иначе бях избрала дизайн на тортата и букета и само исках някои да ми го направи... а сега...

Моята е Мила от Мили Флауърс, много бързо и любезно отговаряше в началото, даже по няколко пъти на ден, но й изскочи някакъв проект и сега никаква я няма  cray Разбирам, че не съм голям клиент с моята една маса, но независимо от това и аз съм булка й си се вълнувам cray cray А времето си тече...
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 05, 2014, 15:35:59 »

Radiant, разбирам те напълно! Понякога и аз се чудя на отношението на подъзпълнителите... В смисъл, опитвам се да им влизам в положение, наясно съм че в момента всички са много заети, но все пак и ние сме им клиенти и сватба с 20 или с 200 човека си е все сватба и всяка от нас организира този ден с много желание и надежди, че втори такъв ден няма да има. Аз на твое място бих й се обадила, за да й напомня. Така направих с нашия dj - около 10 дни не ми отговаряше на мейла и накрая му звъннах. Отговори ми още същия ден и ми се извини, че не ми е отговорил веднага щом е прочел писмото още като съм го изпратила. Знам, че телефонните разговори от чужбина не са евтини за това си инсталирах една програма на телефона - MobileVOIP. Купуваш си салдо и звъниш. Ако не се лъжа аз от тук до мобилен телефон в България плащам около 0.04 цента на минута Wink
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 05, 2014, 21:50:34 »

Radiant, разбирам те напълно! Понякога и аз се чудя на отношението на подъзпълнителите... В смисъл, опитвам се да им влизам в положение, наясно съм че в момента всички са много заети, но все пак и ние сме им клиенти и сватба с 20 или с 200 човека си е все сватба и всяка от нас организира този ден с много желание и надежди, че втори такъв ден няма да има. Аз на твое място бих й се обадила, за да й напомня. Така направих с нашия dj - около 10 дни не ми отговаряше на мейла и накрая му звъннах. Отговори ми още същия ден и ми се извини, че не ми е отговорил веднага щом е прочел писмото още като съм го изпратила. Знам, че телефонните разговори от чужбина не са евтини за това си инсталирах една програма на телефона - MobileVOIP. Купуваш си салдо и звъниш. Ако не се лъжа аз от тук до мобилен телефон в България плащам около 0.04 цента на минута Wink
Здравейте момичета,
В предвид ,че сте далеч от визуалният контакт с вашата агенция или декораторка е логично да сте притеснени. Преди да изберете на кого да се доверите , проверете агенциите във вашият град с какъв опит са, какво предлагат като авторско изпълнение във сайта им, препоръки от близки ваши познати в БГ, винаги може да възложите на доверен човек. В предвид форумите - бихте били подведени с много от лъжливите профили като булки, а в същност са хора без работа, търсещи си поредния излъгал се. Разбира се, всички ние го знаем това и въпреки всичко има доста разочаровали се след сватбата си. Желаем ви - успешна подготовка от далеч и късмет.
Активен
Puma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #425 -: август 20, 2014, 14:05:59 »

Здравейте smile

Преди няколко дена се регистрирах в сайта. Предстои ми да си организирам сватбата в България от чужбина и се интересувам от добри сватбени агенции или агенти. Вече съм си набелязала две-три, но главно по мнения в интернет и преценка на сайта им. Определено би ми било полезно някой с опит да ми препоръча нещо. За да не се счита за реклама, най-добре на лични съобщения. Мерси предварително smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: август 20, 2014, 14:18:35 »

Puma, добре дошла! Мисля, че за да можем да ти помогнем е добре да уточниш за кой град в България търсиш информация Wink
Успех в подготовката!
Активен
Puma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #427 -: август 20, 2014, 14:25:19 »

Упс smile Съжалявам, не се сетих smile За София става въпрос.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 20, 2014, 15:24:36 »

Пълна ти е кутията smile
Активен
Vili23
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #429 -: август 21, 2014, 00:53:20 »

Здравейте момичета, аз съм нова във форума току що се записах!
Аз съм от София, но от доста време живея във Франция.
Иска ни се да направим сватбата в България в Павел Баня или в Казанлък. Не знам дали от сега да почвам да звъня... Решихме за дата края на август 2015, но на различните места има противоречива информация и това много ме обърква някои казват,че за резервация на ресторант, зала и църква 2-3 месеца предварително са достатъчни други казват,че 9 месеца преди сватбата не могли да резервират.
Намерих един стар пост сватба в Казанлък и мисля, че ще ми е от полза, но ако имате съвети много ще се радвам. Истината е, че не очаквам почти никаква помощ от страна на родителите ми. А и приятелки не ми останаха много в България...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #430 -: август 21, 2014, 03:36:46 »

За най-важните неща като рестоарнт, ДЖ, видео, фото и т. н. резервацията за сезон 2015 вече започна. През Октомври вече ще е с пълна сила. 2-3 месеца преди сватбата с дата август няма да намериш нищо свободно.Особено в такива малки населени места, в който има по 2 ресторанта на кръст.
Активен
Vili23
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #431 -: август 21, 2014, 06:25:09 »

Благодаря, ще проверя и опитам да резервирам! Ще Ви държа в течение!  girl_wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #432 -: август 21, 2014, 08:36:12 »

Вили, здравей! Всичко, е възможно да си организираш по Интернет, ако си в чужбина, и нямаш възможност да си дойдеш за малко. Може да пишеш мейли за повече инфо, да звъниш по телефона и т.н. Капаро също може да изпратиш, ако ти е харесала дадена услуга.
Успех в организацията на твоята сватба!  good
Активен
Puma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #433 -: август 21, 2014, 09:02:25 »

Едва ли може, ако нямаш конкретната дата sad Ние също планираме юли/август 2015, но ще можем да запазим дата едва декември, когато се приберем. И сега се чудя има ли смисъл да търся агенции и да пиша до хотели като нямам точна дата sad
Всъщност може ли друг човек - майка, баща, брат да запази дата или е нужно пълномощно?
« Последна редакция: август 21, 2014, 09:48:12 от Puma » Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: август 21, 2014, 19:30:27 »

Едва ли може, ако нямаш конкретната дата sad Ние също планираме юли/август 2015, но ще можем да запазим дата едва декември, когато се приберем. И сега се чудя има ли смисъл да търся агенции и да пиша до хотели като нямам точна дата sad
Всъщност може ли друг човек - майка, баща, брат да запази дата или е нужно пълномощно?
Здравейте,
За запазване на час и резервация с капаро в ресторант, не е нужно пълномощно. Агенцията , която си харесате - може да и възложите да направи всичко това.Успех
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines