Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:48:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организация на сватбата от чужбина!!!  (Прочетена 230501 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 29, 2014, 14:02:52 »

vileto_971, не мога да бъда по-съгласна с теб! И на мен този форум адски много ми помогна при избора на професионалистите, на които да се доверим.
Както и при мен, и на теб са ти останали предимно "дребните" неща, които трябва да се свършат на място, буквално дни преди сватбата. Ние планираме да се приберем точно седмица преди сватбата и много се притеснявам точно от тези последни дни на приготовления, но... да видим. Иска ми се да вярвам, че тъй като започнахме организацията сравнително рано сме имали време да свършим всичко на време.  smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #376 -: юни 29, 2014, 14:17:02 »

Mina, имам чувството, че сватбите ни са по едно и също време. хаха  danceg И до моята остават 2 месеца и мъничко.
Дами, абсолютно, и аз без този форум бях изгубена. Всичко от него гледах, ровенето в интернет беше нон-стоп, и се прибрах съвсем за малко да конкретизирам нещата.
Вече и роклята е почти готова...умрях си от яд, но се разделих със 'скромната' сума от 220 паунда за корекции на роклята, ужас...Не посмях да оставя за последната минута в София. Миналата сряда бях на проба, наврях се успешно в нея, слава Богу!  Bravo Но едвам дишах, признавам си, ще трябва до септември още малко да стопя сланинки.  girl_impossible
Момичета, много ми е любопитно да видя вашите рокли! Пратете по някоя снимка на лично съобщение, няма на никой друг да показвам, обещавам.  smile good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 29, 2014, 15:31:34 »

ivanjelina, кога и къде е вашата сватба? Нашата е на 07.09. в Русе  smile
Ето линк към моята рокля: http://airebarcelona.es/es/vestido/2014/402-ORNELA-280.html
След две седмици съм на първа проба и вече нямам търпение!!!  lol
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #378 -: юни 29, 2014, 16:55:17 »

ivanjelina, кога и къде е вашата сватба? Нашата е на 07.09. в Русе  smile
Ето линк към моята рокля: http://airebarcelona.es/es/vestido/2014/402-ORNELA-280.html
След две седмици съм на първа проба и вече нямам търпение!!!  lol

Прекрасна е! Много изчистена и елегантна. Харесва ми гърба и особено якичката, тя си е направо като бижу. Благодаря, че ми я показа. Aire Barcelona е страхотна марка, хем класически елегантни, хем различни и нетипични модели.
А за датата познах! И ние сме на 07.09!  yahoo Само че в София.  danceg
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 30, 2014, 13:14:42 »

Сериозно?!? Хахаха Какво съвпадение!!! lol
Имаш ли снимка на роклята ти? Би ли ми изпратила на лс ако ти е удобно? Ох, не знам защо, но много се зарадвах, като разбрах, че сме на един и същи ден!!!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 30, 2014, 13:20:10 »

Сега обърнах внимание на текста на поканата! Изображението е малък формат и не се вижда много добре, но успях да разчета, че ще се венчаете в църквата Св. София! Поздравления!!! Обожавам я - това е една от най-красивите църкви, в които съм влизала! При вас ритуала е доста по-рано, отколко при нас. Ние сме с вечерна сватба - в църквата от 15:30 и в ресторанта от 18:30.  smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юли 15, 2014, 10:05:51 »

Момичета, доста ни е изостанала темичката... Как напредвате с подготовката?
Аз вече започнах да се поизнервам - сякаш като мина бариерата "остават 2 месеца до сватбата" и взе да ми става доста напрегнато...
Да ви питам, вие как сте спрявате с контрагентите от България, които не ви отговарят на мейлите? Аз мисля да изчакам и днес и след това да звъня по телефоните...  beating
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #382 -: юли 15, 2014, 10:38:06 »

Ами как.... чакам да отговорят, което не е най-добрата тактика, но нямам време за телефони... но то и не е имало нещо спешно и важно досега, за такива неща бих намерила време да звънна...

На мен ми остават по-малко от 7 седмици и също взе да ми пуши главата от задачи и детайли... И то като се има предвид, че е сватба в тесен семеен кръг, нищо дори приблизително пищно...

Имам фотографка, гримьор и фризьор, ресторант, торта, сладки и май вече имам и флористка/декораторка... Всички отговарят бързо на мейли/фб съобщения, или поне сравнително бързо.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #383 -: юли 15, 2014, 11:35:18 »

И на мен ми остава много малко и постоянно изникват нови неща, стреса определено е голям, но да се надяваме, че няма да има неприятни изненади. Относно хората от БГ, които не ми отговарят, ами какво да кажа, няма начин да го направят, ако не искат. Аз им пиша по няколко пъти и чакам отговор когато могат, макар да е много изнервящо. Например с управителя на ресторанта не можах да се чуя аз, писах им е-майл, никакъв отговор, звъннах и го нямаше, оставих си номера и казах, че звня от чужбина и може би е по-удачно да звънна аз, но не можаха да ми кажат по кое време и накрая ме търсил на номера на леля ми, която се занимава с една голяма част от организацията. Стана ми странно, все пак и на мен ми струва пари да звънна но след като няма друг начин да се комуникира човек с тях.... Ей такива исторйи , ама какво да се прави.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 16, 2014, 12:44:39 »

Ами, явно ще почакам още малко... И аз нямам нещо супер спешно, но реално ми остава един месец, в който мога да свърша нещо и ми става вече напрегнато, че всичко ще ми се струпа в последните 2 дни... smile И все пак, ако до края на седмицата нямам отговори ще звъня по телефоните, опитвайки се да съм мноооого спокойна и мила lol
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 16, 2014, 12:58:56 »

Аз имах агентка и я ръчках тя дя звъни, а пък тя яко не ми отговаря смс и звънене.  Най-добре е да делегирате каквото можете.  Някои дреболийки може да се поемат от лели, майки, шаферки,  агентки и т.н.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #386 -: юли 16, 2014, 13:20:58 »

Ами някои дреболийки се поемат от който може, но аз нито един път не можах да говороя с управителя на ресторанта и се получават едни несъответствия, мира не ми дават, нямам търпение да отида на място и дано да не е голяма обърквация, че няма да имам време да реагирам.
Относно агентката, тя ми е само за украсата, комуникираме се по скайп или ФБ, ама пак бавно, но славно.
Както казва мина, не трябва да си изпускаме нервите, ноооо, когато всичко върви на опаки или никой не отговаря на човек му идва до всичок друго, но не и да е възпитан... beating
Малко остава! Кураж!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 16, 2014, 13:34:16 »

И при нас агенцията е само за декорацията на ресторанта, но те са ми най-малката грижа в момента. С тях още при първата ни среща се уточнихме какво и как да бъде, сега трябва само да им дадем бройката на гостите. Родителите ми се занимават с всичко останало, но понякога чак ми става неудобно да им давам още задачки... А и на мейл, в който съм задала десетина въпроса очаквам отговор на въпросите ми... Успех на всички ни! smile
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #388 -: юли 16, 2014, 13:53:32 »

Мислех, че само аз имам хиляда въпроса без отговори и понякога ми се струва, че съм капризна, но май е от липсата на информация. Аз имам само леля ми, която се опитва да направи всичко както си трябва, но винаги излизат пречки и ми се иска да отида аз на място да видя кое как е...Май малко съм  Offtopic, извинения за което.
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #389 -: юли 17, 2014, 07:57:43 »

Аз изобще не се занимавам с агенции. Всичко си организирах сама. Ресторанта е достатъчно натруфен и не ми трябва украса, само малко цветя по масите. Аз за сега съм в застой. Свърших всичко, което можах да организирам от разстояние. Сега ми остават нещата, които са за на място. И чакам...Мина, относно тези, които не отговарят. Пиша им втори и трети и-мейл. Ако няма отговор ги сменям  tease tease tease
Не харесвам несериозни хора  angry
Следя с нтерес подготовката на всички ви  good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines