Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:02:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организация на сватбата от чужбина!!!  (Прочетена 230186 пъти)
 
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #165 -: март 10, 2010, 20:49:55 »

Да не говорим,че в Пловдив има и ресторанти които не допускат външен видеооператор,фотограф и дж smile
 А пък за украса да не говорим !
   
Успех на всички бъдещи булки!

 P.S  И отстоявайте своето  good
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 11, 2010, 15:09:39 »

Да не говорим,че в Пловдив има и ресторанти които не допускат външен видеооператор,фотограф и дж smile
 А пък за украса да не говорим !
   
Успех на всички бъдещи булки!

 P.S  И отстоявайте своето  good
В "Джия Бийч" не разрешават! Една булка, ще си прави сватбата там и държеше много аз да им водя тържеството, но не пускали друг диджей, защо ли? Защото от мен примерно ресторанта няма да вземе никакво комисионно  Wink И с украсата сигурно е същата работа...
« Последна редакция: март 11, 2010, 15:23:23 от Алекси Маронов » Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #167 -: март 11, 2010, 16:44:42 »

Аз се връщам обратно към темата  smile и да попитам докъде стигнахте с организацията на сватбата....  Party time
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 11, 2010, 16:49:28 »

Аз докладвам - приблизително до под кривата круша.  pardon
Пратиха ни мостра за поканите и до края на седмицата трябва да се разберем относно цветовете.
Не сме си намерили оператор обаче, халки сме търсили само в интернет, а младоженецът още хал-хабер си няма какво ще облича на сватбата. Условия каза да не му поставям, щото все пак най-важното било да дойде...  sarcastic
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #169 -: март 17, 2010, 16:52:35 »

Asseto така се смях на отговора ти  funnytooth Да те успокоя и при нас младоженеца не е решил какво ще облича още  smile В замяна на това аз вече имам рокля и за гражданския и за църковния брак  danceg
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 17, 2010, 23:23:59 »

Dinna, на мен също на моменти ми е смешно, но от време на време почвам да си скубя косата...
Време нямаме хич, мразя да оставяме такива неща за последния момент, все имам чувството, че ще трябва да се примирим с каквото намерим, само защото не сме си отделили достатъчно време за търсене. Това ми става полека-лека фикс-идея, май ми е време за отпуска, че скоро съвсем ще изкукуригам.  crazy
Вашата сватба кога е, че нещо съм пропуснала?
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #171 -: март 18, 2010, 03:38:58 »

Asseto това 4е най важното било да дойде голям смях падна . Не се притеснявай не си единствената. И моя хубавец още не е започнал дори да разглежда, а моята роля е пора4ана още декември. Ако скоро не започне ще яхна метлата  witch . Между другото някои да знае каде в БГ може да се купи кутия за масата с подараците, в която са слагат пликовете от гостите  crazy, защотото не ми се носи и това от тук достатачно е роклята, костюма и другите подробности.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 18, 2010, 03:42:10 »

VeniNY, кутия можеш да си поръчаш каквато искаш във всеки магазин за опаковки за подаръци. Имат и готови, а имат и такива, които могат те да ти украсят по твоя идея.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #173 -: март 18, 2010, 19:44:00 »

Asseto голямата сватба е в България на 24 юли, но предварително ще сключим граждански брак през май във Франция само със семействата си.  Другата седмица обаче пътуваме за Франция, за да организираме сватбата и там, тъй като ние имаме две сватби в две държави, а живеем в трета funnytooth Въобще емоции не ни липсавт bouncinggirl Но в замяна на това снощи получих обещание, че ще почнем да търсим костюм и вече съм доволна smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 18, 2010, 22:15:07 »

Asseto голямата сватба е в България на 24 юли, но предварително ще сключим граждански брак през май във Франция само със семействата си.  Другата седмица обаче пътуваме за Франция, за да организираме сватбата и там, тъй като ние имаме две сватби в две държави, а живеем в трета funnytooth Въобще емоции не ни липсавт bouncinggirl Но в замяна на това снощи получих обещание, че ще почнем да търсим костюм и вече съм доволна smile

Леле, Dinna, аз си мислех, че на мен ми е трудно.  laugh Следващият път като реша да се оплаквам ще си помисля два пъти преди това.  Wink Евала, че успявате да се оправите, въпреки логистичните трудности.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 19, 2010, 10:47:53 »

Олеле майко, вашето си е направо логистично предизвикателство...
Ние поне организираме само една сватба...  pardon
Но ти поне си получила обещание за костюмите. Аз снощи казах на моя човек, че след Великден ще уговоря час в един голям сватбен магазин тук близо до Мюнхен, където уж имало всичко. И ще пробва костюми.
Отговорът гласеше "Аз ще се оправя с това", питам аз кога и как, щото до момента не съм забелязала дори да се оглежда за костюм. Отговор с подхилкване: "ми някъде началото на август"...
Ухилих му се и аз и му казах, че тая няма да я бъде и ще го уведомя за кога съм запазила час. То бива, бива, ама трябва ли всичко аз върша и все да ръчкам... angry
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #176 -: март 19, 2010, 11:02:20 »

леле dinna  Oh my ... хич не ви е лесно, а аз се бях притеснила за нас. А то изглежда, че за сега се движим добре. Нашата сватба е септември, успях да се свържа с фото, видео и DJ през интернет от тука, и след което като си бяхме в Бг или нашите само се видяха с тях за капаро. И ресторант имаме запазен, с милото излизахме за костюм, не сме купили, но поне знаем какво му харесва и за колко време могат да му го направят. И аз нямам рокля и най-вероятно ще ми се шие 2 седмици преди сватбата. А другите дребните нещата се опитвам да ги поръчам по интернет и сама да си направя каквото мога.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #177 -: март 19, 2010, 21:27:45 »

Ariel благодаря  smile но ако ме питаш мрънкай си на воля една или две сватби все е трудно да се организира girl_impossible

Asseto  пак много се смях на поста ти laugh поздравления за подхода  Bravo

Bibilqna гледам от положителната страна  danceg вярно, че летището ни е станало втори дом, ама поне е весело  chee  А и доста напреднахме с организациата на сватбата в България и това ме успокоява засега   smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #178 -: април 23, 2010, 21:16:21 »

Не, че някои ме е питал  Girl_hide обаче съм толкова радостна, че ми се иска да споделя blum най-накрая след много забавяне успяхме да организираме и първата сватба във Франция на 29 Май yahoo  и утре купуваме костюма Sunshine

Да питам вие докъде стигнахте smile

 Offtopic Inaxastra разглеждах снимките от сватбата ви прекрасни сте.  Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #179 -: април 24, 2010, 10:58:35 »

Мерси  blush  give_rose give_rose give_rose

Къде във франция ше се жените?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines