Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:48:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организация на сватбата от чужбина!!!  (Прочетена 230484 пъти)
 
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #150 -: март 02, 2010, 14:47:15 »

Здравейте моми4ета smile и аз живея ж 4ужбина и си организираме сватбата от тук. Ве4е си имаме вси4ко капариран ресторант, царква, DJ,  фото, видео. От самото на4ало се обарнахме кам агенция и сам стра6но доволна за сега изклу4ително коректно моми4е. Става вапрос за Пловдив ако някой иска координати да ми пи6е на ли4ни. Майка ми и ба6та ми се сре6тнаха с нея докато бяха в Балгария. Ресторанта го уредиха родителите ми, но сас жси4ко останало се занимава тя. Роклята е пора4ана о6те Декемжри  Bravo но тук е така ако няма6 6 месеца до датата на сватбата дори не ти правят 4ас  Oh my ... и сега на4алото на май сам на проба  yahoo нямам тарпение. Остава само да измисля как 6те я ка4а на самолета  crazy сас новите изисквания, но 6те го измисля  crazy
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #151 -: март 02, 2010, 18:25:53 »

Остава само да измисля как 6те я ка4а на самолета  crazy сас новите изисквания, но 6те го измисля  crazy

За какви точно нови изисквания става дума? crazy
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #152 -: март 02, 2010, 18:33:25 »

VeniNY може да я носиш като ръчен багаж. Свързах се с авиокомпаниите, с които ще летим и ми казаха, че е честа практика. Даже искренно ми се зарадваха на въпроса smile
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 02, 2010, 18:42:44 »

Здравейте мили дами, аз като минала по този път да ви кажа... yahoo
аз мойта рокля я пренасях два пъти в двете посоки защото имахме 2 сватби и единия път сменях дори  два самолета защото за късмет точно тогава с роклята ми анулираха полета и трябваше да слизам от единия и да се прекачвам на друг самолет , друга компания, пак check in , автобус и тн... crazy
 но и на двете места нямаше никакъв проблем , всички бяха много мили и ми се радваха и мисля че е все едно и колко ти е дълъг полета, те я зякачат в гардероба отпред и на слизане си я взимаш...така че всичко ще е окр вообще не го мислете...
Според мен единственото което могат да кажат е,че имаш много ръчен багаж..аз имах само дамска чанта (досто голяма   girl_wink) и роклята, защото тя не беше много лека...
Дано съм ви била полезна!  give_rose  good
Успех!
Активен
Adriana
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #154 -: март 02, 2010, 19:34:33 »

И аз мога да се похваля с някаква готовност вече. Общо взето въпроса е да попаднеш на правилните хора. Заеха се със всичко и мога да си тръгна по-спокойна - добре, че попаднах на този форум Wink Доста сверявах цени и оферти. Нямат допълнителни такси за каквото и да било, дори и за присъствието на сватбен координатор, първо реших че цената ще е висока, обаче ме изненадаха адски приятно. Точно както са офертите и в Мадрид и не си измислят разни допълнителни неща. Даже нямаха против договор, какъвто аз им предложих. Само дето трябва да се переведе, исках да опишат здълженията си зощото ми омръзна от разправии. Надявам се нещата наистина да са наред и да нямам проблеми повече. Сега чакам да ми направят сватбения сюжет и точна сума за всичко +/- 10% сме се разбрали. Общо взето намалиха от 12 000 на малко над 9 000 лв бюджета ми за сватбата.   yahoo Обаче, който не е ходил на среща с агенция да има предвид, че 4 часа са нищо, ако започне да се уговаря в детайли  crazy Благодаря ви много за помощта!

Ася, можеш ли да ми изпратиш контактитите на агенцията, на която си се спряла. Интересно ми е че са ти намалили бюджета,  Bravo

Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #155 -: март 03, 2010, 05:33:25 »

Здравеите моми4ета, брагодаря за барзия отговор. И аз си мисля да си я нося като ра4ен багаж, но по новите изисквания до колкото разбрах тои не може да надвишава 12 lb., което е около 6 кг.  shok shok , а моята " рокли4ка" е доста пове4е . Но ще попитам като си купувам билета, дано да нямам проблем  smile . А ина4е роклята ми е ще е готва за парва проба на4алото на май  danceg danceg danceg нямам тарпение  Bravo yahoo yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 03, 2010, 08:45:51 »

VeniNY, никой няма да ти направи проблем. За всеки случай се обади в авиокомпанията, с която пътуваш. Но аз също съм разнасяла роклята си през океана към България и обратно и нямах никакъв проблем. Даже служителите ми се радваха. На всичкото отгоре с цялата си наглост носих дамска чанта, лаптоп и чанта за камера.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 03, 2010, 10:57:25 »

чдравейте момичета и от мен. Аз имах повечко време да подготвям моята сватба, затова рашихме да не наемаме никого, сами да си правим всичко smile. Оказа се че засега никак не е трудно - вече имаме ресторант и дата за църквата, поканите са на път. За щастие имам много приятели в Бг които са правили сватба и могат да ми намерят фотограф (много съм трудна да си харесам някого). За още по-голямо щастие  открих този сайт и много от момичетата ми помогнаха  yahoo- благодаря за което give_rose- -за ДЖ. Декорацията ще я прави декоратор (дано се съгласи да работи с мои материали и идеи - имам много точна представа как трябва да изглежда а и част от нея сама я правя). Моите кумове също правиха сватба миналата година и я организираха сами от чужбина yahoo - беше перфекна, което ми дава надежда че и нашата сватба ще мине така добре Girl_sing.........
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #158 -: март 04, 2010, 22:25:53 »

Здравейте момичета, радвам се, че подготовките на сватбите ви върви успешно и с моята е така. Много съм доволна от агенцията си. Вече всичко е резервирано. Имам тема на събитието и всичко по-него е почти готово. Сега съм в процес на търсене на рокля.
Включвам се да ви показа нещо, на което случайно се натъкнах. Не знам как такива хора имат работа и кой изобщо ги търси!!

http://sheila-bg.com/02_svatbeni_stoiki_za_cvetia.php

Погледнете последната снимка, с табела за цаца, обедно меню и зеленчукова супа!!
Настина съм възмутена! Дано не попадате на подобни агенции!

Започвам настоящия пост с едно пожелание: нека поне веднъж в живота си имате възможността да намерите човека на мечтите и въпреки, че нямате почти никакви средства все пак  да направите сватба преди да се роди бебчето ви. Да имате прекрасна бяла рокля, щастливо момче до себе си и родителите ви да се насълзяват гледайки ви пред олтара! И въпреки че имате възможност да направите сватбата си единствено в Световрачане, в пицарията на площада, където куверта е 14 лв, да отделите 180 лв за украса, за да можете да се гледате на старини под сватбена арка и на красива младоженска маса, за което сте мечтали и двамата. Досещате ли се? Говоря ви за сватбеното тържество на хората, организирали въпросната сватба. Момчето работеше за 400 лв в магазин за строителни материали, а булката му - безработна. Той я покани дори в Море от Любов, за да я зарадва, знаейки че тя обожава предаването. Какво значение имаше за тях факта, че на таблото до бара в ресторанта им пише обедното меню?

Въпроса ми е: смятате ли, че весели и мечтани сватби се случват само в петзвездните хотели? И що за агенция ще бъдем ние, ако не изпълняваме всички желания на нашите клиенти. Факта е обаче, че нямаме седмица с под три тържества. Незнам точно каква агенция ни прави това  pardon

За нас е чест да имаме такива истински хора за клиенти!

С уважение,
Анелия Алексова
Маркетинг мениджър
агенция за декорация "Шейла"
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #159 -: март 04, 2010, 22:57:34 »

Това, което сте направили е невероятно трогателно и мило  good
И що за агенция ще бъдем ние, ако не изпълняваме всички желания на нашите клиенти.
Така може да говори само един истински професионалист. Заслужавате възхищение  smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 04, 2010, 23:10:04 »

Sheila, точно, ясно, перфектно казано!  good
Активен
Asia_Lukova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #161 -: март 05, 2010, 11:39:38 »

Поздравления Sheila, много добре казано наистина! Агенцията, на която се спрях ми грабна вниманието по същия повод - човечност! Толкова рядко я има вече. Първите агенти,с които се видях едва ли не ме караха да се чуствам виновна за това че няма да отделя 20 000 за сватба и се наслушах кой и на коя знаменитост е правил букета... Редно е като си поверяваш организацията на сватбата на някого да се опитва да направи най-доброто за теб, а не най-скъпото. Поне така си мисля. Всички работим, за да си изкарваме парите и в крайна сметка на никой не му ги подаряват ... или поне на повечето от нас  good
Активен
Aneta86
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #162 -: март 09, 2010, 17:35:13 »

Започвам настоящия пост с едно пожелание: нека поне веднъж в живота си имате възможността да намерите човека на мечтите и въпреки, че нямате почти никакви средства все пак  да направите сватба преди да се роди бебчето ви. Да имате прекрасна бяла рокля, щастливо момче до себе си и родителите ви да се насълзяват гледайки ви пред олтара! И въпреки че имате възможност да направите сватбата си единствено в Световрачане, в пицарията на площада, където куверта е 14 лв, да отделите 180 лв за украса, за да можете да се гледате на старини под сватбена арка и на красива младоженска маса, за което сте мечтали и двамата. Досещате ли се? Говоря ви за сватбеното тържество на хората, организирали въпросната сватба. Момчето работеше за 400 лв в магазин за строителни материали, а булката му - безработна. Той я покани дори в Море от Любов, за да я зарадва, знаейки че тя обожава предаването. Какво значение имаше за тях факта, че на таблото до бара в ресторанта им пише обедното меню?

Въпроса ми е: смятате ли, че весели и мечтани сватби се случват само в петзвездните хотели? И що за агенция ще бъдем ние, ако не изпълняваме всички желания на нашите клиенти. Факта е обаче, че нямаме седмица с под три тържества. Незнам точно каква агенция ни прави това  pardon

За нас е чест да имаме такива истински хора за клиенти!

С уважение,
Анелия Алексова
Маркетинг мениджър
агенция за декорация "Шейла"

Много се радвам, че помагате на хората да сбъдват мечтите си, много трогателен пост!
Всичко от снимката изглежда добре украсено и подредено.
Но съгласете се, премахването на табелата с надпис "Обедно меню" не е въпрос на финансови средства, а на професионализъм . Едва ли щяха да качат куверта!!!
Нищо, че имате поне по 3 сватби на седмица, правете ги какво трябва, а не "през пръсти". Отделяйте еднакво внимание на всеки клиент, без значение дали ще ви донесе 180 лв или 2000 лв.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #163 -: март 10, 2010, 15:00:49 »

Очевидно е, че Вие отдавна не живеете в България. Но когато дойдете тук, пробвайте да обясните на собственика на ресторант ... (категория до 2 звезди), че трябва да махне нещо.от ресторанта си.. било то и табелка, картина и т.н.. Очевидно е, че не правите и разлика между сватбена агенция и агенция за декорация. Извода ми е че поста Ви направо е безумен!

Пожелавам Ви много "по-големи професионалисти" от нас за Вашия ден! Това е последния ми пост тук, нека не разводняваме темата... Късмет на всички във форума!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 10, 2010, 16:31:10 »

Не искам да се намесвам в спорове ,но колежката от Шейла има право . Аз лично махнах една голяма картина  ,която се падаше точно зад младоженската маса и булката излишно каза ,че не иска да я вижда . Естествено ние работим за младоженците в този ден.  Те са нашите работодатели и затова просто я махнахме . И ядовете ни започнаха от там . Един голям скандал с мениджъра на хотела като искаше да платим картината, защото била повредена . Това естествено си беше една голяма лъжа ,защото дори не я видяхме след като сервитьорите я изнесоха и прибраха . Само след няколко часа /на другия ден, когато прибирахме украсата / картината си беше пак там цяла целиничка ,без никакви повреди . Дори след скандала ни беше забранено да работим в този р-т което не се случи ,защото никой не може да налага на младоженците кой да ползват . Но като се замисли човек ,ако всяка сватба има такива скандали с управители на р-ти това ще е един голям кошмар, кактто за нас така и за младоженците . Аз съм на мнение ,че собствениците на р-ти ,които правят сватби трябва да са малко по толерантни към своите клиенти ! Първо ,защото, ако не са тези въпросни сватби р-тите едва ли ще са пълни със   150 човека за една вечер на куверт 40-50лв. и второ ,защото сватбата е един много специален ден за младоженците и е нормално да са малко по взискателни ! Но да не забравяме ,че сме в БГ и освен задължения потребителите нямат никакви права .  good
« Последна редакция: март 10, 2010, 16:38:27 от NINA STYLE » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines