Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:20:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ръкавиците - необходим аксесоар или прищявка?  (Прочетена 148220 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 31, 2007, 16:51:20 »

аз мисля 4е зависи от роклята
ина4е да и аз ги харесвам, но пак казвам зависи от роклята
ли4но мнение girl_wink
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #91 -: април 26, 2007, 08:05:58 »

на мен много ми харесват моделите с ръкавите от дантела, но тези които са само ръкави облечени върху рокля която е бюстие без презрамки и изчистена в горната си част, много нежно ми се струва, а аз хем искам да си взема ръкавици хем се чудя, абе не е лесно crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 26, 2007, 08:35:47 »

tedyemo
ще пробваш и ще прецениш дали 6те ти отиват ръкавици за конкретния модел рокля
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #93 -: април 26, 2007, 08:49:29 »

аз съм пробвала, но проблема е че немога да реша дали ес харесвма повечче с или без crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 26, 2007, 08:51:04 »

аз съм пробвала, но проблема е че немога да реша дали ес харесвма повечче с или без crazy
ахаа
ами тогава си ги купи а в самия ден ще прецени6, пък може да ги сложи6 и после ще ги слвали6 и готово
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #95 -: април 26, 2007, 08:57:07 »

така на абитуриентската, една съученичка си беше взела рокля с една ръкавица и се чудеше какво да я прави, дали да я слага или не, и ден преди вечерта обърна една тенджера гореюа вода на ръката си, е добре че беше ръкавицата Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 26, 2007, 08:59:07 »

така на абитуриентската, една съученичка си беше взела рокля с една ръкавица и се чудеше какво да я прави, дали да я слага или не, и ден преди вечерта обърна една тенджера гореюа вода на ръката си, е добре че беше ръкавицата Wink
ех че неприятно
затова ти не се чуди а ре6авай
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 26, 2007, 09:11:25 »

И аз много се чудя зя ръкавиците...в смесъл,че всички казнат че отивали на роклята,но аз самата въобще не се възприемам с тях!!! crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 26, 2007, 09:14:27 »

И аз много се чудя зя ръкавиците...в смесъл,че всички казнат че отивали на роклята,но аз самата въобще не се възприемам с тях!!! crazy
ами тогава не дей да слага6
пробвай пак и ако не ти допадат не дей
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 26, 2007, 09:25:48 »

Сигурно няма да слагам!!!Просто не се харесвам!!!Иначе към роклята ми има прекрасни ръкавици... Curtsey
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #100 -: април 26, 2007, 09:35:24 »

а кое е по- добре, цяла ръкавица или варианта дето само се закча ръкава с една халкичка на пръстта?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 26, 2007, 09:45:15 »

Сигурно е въпрос на вкус,но на мен лично повече ми харисва,когато само се прикача с халкичката!!!Та нали трябва да ти видат прекрасния маникюр!!! blum
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 26, 2007, 10:01:16 »

За ръкавиците много зависи не само от роклята, но и според фигурата. Аз например съм висока и не особено слабичка  blush Ако си сложа ръкавици, те само ще увеличат целият ми обем визуално  Tc  Строго индивидуално е, при всички случаи е хубаво да пробваш как ти стоят и тогава да решиш.
А за тези, които се закачат за пъстите мисля, че са по-удобни, иначе чувствителността на пръстите е силно намалена и в гражданското къде ще ти сложи халката, върху ръкавицата ли  crazy  sarcastic
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #103 -: април 26, 2007, 10:05:55 »

За ръкавиците много зависи не само от роклята, но и според фигурата. Аз например съм висока и не особено слабичка  blush Ако си сложа ръкавици, те само ще увеличат целият ми обем визуално  Tc  Строго индивидуално е, при всички случаи е хубаво да пробваш как ти стоят и тогава да решиш.
А за тези, които се закачат за пъстите мисля, че са по-удобни, иначе чувствителността на пръстите е силно намалена и в гражданското къде ще ти сложи халката, върху ръкавицата ли  crazy  sarcastic

 Bravo и аз затова предположих че варианта с халкичката е по- добър, аз пък съм много слаба и затова може би и с двата варианта се възприемам crazy
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 26, 2007, 10:15:40 »

Кумата ми е слабичка и малка - около 1.60 м най-много и беше с ръкавели, много хубаве й стоят, ето:
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines