Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:57:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ръкавиците - необходим аксесоар или прищявка?  (Прочетена 148260 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 29, 2008, 11:41:28 »

Аз незнам защо ама хич не ги обичам ръкавиците.Странно ми изглеждат.Въпреки че има булки на които им приличат.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 29, 2008, 15:55:26 »

Addri наистина ли е такъв проблема с намирането на ръкавици? леле.... значи трябва да се заема сериозно с проблема shok! и моята сватба е ноември и си мисля че ръкавиците са един необходим зимен аксесоар за всяка булка! поне когато е на открито де....

колкото до шиенето на ръкавици.... малко хора се наемат! варианта е от тези с халкичка на пръстчето, но аз тях не ги харесвам....


Да, ужасен е проблема. И аз не харесвам ръкавици без пръсти и ръкавели с халка на пръста. На едно единствено място намерих достатъчно дълги за моя вкус ръкавици, но бяха от една отвратителна материя - като много плътен чорапогащник с много ликра  crazy
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 03, 2009, 18:15:36 »

И аз изобщо не съм привърженик на ръкавиците. Не само че ми се струват ретро, ами понякога и абсолютно ненужни, особено при една прекрасна рокля с красиво деколте.
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 05, 2009, 08:55:30 »

да се включа и аз не съм превърженик на ръкавиците защото в повечето случаи не изглеждат добре а и мисля че са неудобни но това е мое мнение който си е решил с ръкавици няма проблеми smile
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 05, 2009, 12:42:27 »

Аз пък много харесвам ръкавиците - напомнят ми за Пепеляшка... Много ми се иска да имам ръкавици, но сватбата е юли... и не знам дали ще е подходящо... Харесах много едни, но не знам от къде мога да се сдобия с тях... Моля, ако някой може да помогне  smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 07, 2009, 15:33:17 »

да се разпиша и аз тук. Аз не съм привърженичка на ръкавиците, мисля ги за отживелица  и за крайно старомодни. Неискам да обиждам никоя булка, която е била или мисли да бъде с ръкавици. Всеки има вкус  pardon
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 07, 2009, 15:45:30 »

Аз пък съм на мнение, че ръкавиците както и булото никога няма да излезнат от мода.Всичко е въпрос на  вкус girl_wink
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 07, 2009, 18:56:50 »

За старомодни и дума не може да става. Старомодни са колкото и огромните рокли с кринолини - харесването е въпрос е на предпочитания good Но винаги ще си останат класика.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 07, 2009, 19:16:27 »

И аз не смятам ръкавиците за отживелица, зависи от сезона, роклята и т.н. Едни дълги ръкавици при студено време с една красива наметка смятам, че биха стояли доста стилно. Иначе за ръкавелите, които са без пръсти и се закрепват за средния пръст съм твърдо ПРОТИВ  Tc . Е, тях вече смятам за ретро. Но все пак всеки си е индивидуалност и затова има и толкова голямо разнообразие. Всеки сам си преценява какво да си сложи.
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 07, 2009, 19:48:52 »

Аз пък бях с ръкавели и ги смятам за по-практични от ръкавиците, защото можеш да си стоиш с тях през цялото време, можеш да си сложиш халката до края, и изобщо са ми по-нежни от ръкавиците Wink Наистина колкото хора, толкова и мнения smile
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 04, 2009, 16:08:08 »

Аз пък много харесвам ръкавиците - напомнят ми за Пепеляшка... Много ми се иска да имам ръкавици, но сватбата е юли... и не знам дали ще е подходящо... Харесах много едни, но не знам от къде мога да се сдобия с тях... Моля, ако някой може да помогне  smile



аз ги намех тези ръкавици в интернет магазините се продават цената варира между 15-20 лева.. на мен също много ми харесват но си мисля че няма да ми се вразват на роклята, която почти няма дантела...
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 06, 2009, 12:10:18 »

би било хубаво с ръкавици
но аз ще имам дантелен ръкав, така че при мене тая екстра отпада!
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 06, 2009, 12:52:45 »

Цвети, може  ли да ми покажеш в кои магазини си ги видяла? За 15 - 20 лв дори и да не ги  сложа впоследствие няма да е голама загуба...
Благодаря!  give_rose
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 06, 2009, 13:11:03 »

http://ero.bg/shop.php?shop_id=564  blush  и в други подобни сайтове  Ashamed
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #164 -: март 22, 2009, 15:22:09 »

Аз пък нито ги харесвам, нито пък съм против тях. Според мен зависи от роклята. Има такива, които стоят евтино и пошло, ретро или просто грзно. Има и такива, които ако няма допълнителни аксесоари могат да придадат изтънченост на една красива рокля....

Както и да е. При мен, обаче, ръкавиците са необходимост.  resent cray Ще трябва да си намеря такива дълги, понеже не искам къси и да не са от дантела...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines