Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:11:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ръкавиците - необходим аксесоар или прищявка?  (Прочетена 148284 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 27, 2008, 10:57:26 »

Момичета,искам да ви кажа,че с моите се чувствах перфектно и въобще не съм ги сваляла! smile :PНо все пак всеки ще си прецени-аз съм за ръкавиците good
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #136 -: май 27, 2008, 11:57:34 »

незнам как ще се чуствам с ръкавиците,но милото настояваше да имам и аз се взех естествено Wink,поне за официалната част ще съм с тях,а пасле ще видим
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 27, 2008, 12:39:05 »

Не знам за ръкавиците, но дантелените ръкави са много красиви. Тези на снимката са част от роклята, но мисля че без проблем могат да се направвят така, че да се свалят. А и май вършат същата работа като ръкавиците.


* cantaro_primary.jpg (27.33 KB, 222x340 - видяно 2879 пъти.)
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 27, 2008, 13:25:06 »

Аз определено мисля да съм с ръкавици, дълги и от тези, които се хващат на двата пръста, за да не ги свалям като си слагаме халките. То зависи от роклята, но аз ще гледам да е такава, която отива с ръкави. Аз искам роклята да е тип принцеса така че ще ги съчетая. Girl_hide Girl_hide
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 03, 2008, 11:18:24 »

Аз ръкавици, също не харесвам...струва ми се доста ретро.Но моята рокля беше с ръкави, прикачени под мишницата и страшно се притеснявах да не приличат все едно съм с ръкавици   girl_impossible
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #140 -: юни 03, 2008, 14:28:12 »

Jungle незнам какво те е притеснявало стой ти толкова красиво good,на мен ми харесва и хич не ми се вижда ретро
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 03, 2008, 15:21:00 »

аз мисля че зависи каква е роклята, лично аз не бих си сложила ръкавици, но определено на някой им стоят доста красиво.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 03, 2008, 19:02:39 »

на мен дори не ми хрумна вариантът, че може да съм с ръкавици.. стои красиво наистина, на някои модели особено
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 03, 2008, 19:22:59 »

Да ви призная и аз бях позабравила ръкавиците. Според мен са красив аксесоар.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #144 -: юни 04, 2008, 06:34:25 »

Аз определено не съм привърженик на ръкавиците и ще ги пропусна. За дантелени ръкави определено съм ЗА, но ръкавици nea
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 04, 2008, 19:16:22 »

И аз съм повече за дантелените ръкави, поне за мен биха изпълнили същата функция както и ръкавиците -да скъсят оптически ръцете.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 29, 2008, 11:21:06 »

 Моля ви за помощ! Аз ще се женя ноември месец, а роклята ми е с  корсет без презрамки и с доста гол гръб. Искам да си купя ръкавици (милото ми също много харесва дългите ръкавици), но не мога да си намеря никъде. Искам да са съвсем изчистени, чисто бели (не екрю), без дантели, с пръсти и над лакътя. Определено роклята ще изглежда много по-красива в комбинация с ръкавиците, имам доста дълги и слаби чъце, които искам да скрия,  няма да измръзна толкова ноември, пък и ще зарадвам милото  smile
 Някоя знае ли от къде мога да си купя такива ръкавици? Или да си поръчам? Или някоя, която се е женила с такива и ги продава или би ги отдала под наем?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 29, 2008, 16:15:16 »

Защо не попиташ в някое булчинско ателие дали не могат да ти ги ушият така, както си ги представяш?
Роклята готова ли си си я взела или са ти я шили някъде? Ако са ти я шили някъде, можеш да пробваш на същото място. Сега разглеждах ръкавиците на сватбения център, но не ми харесват  nea
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 29, 2008, 16:26:29 »

Защо не попиташ в някое булчинско ателие дали не могат да ти ги ушият така, както си ги представяш?
Роклята готова ли си си я взела или са ти я шили някъде? Ако са ти я шили някъде, можеш да пробваш на същото място. Сега разглеждах ръкавиците на сватбения център, но не ми харесват  nea

Роклята си я взех от Мон Амур. Там имаше само готови ръкавици, но всички бяха къси, а аз искам дълги над лакътя. Ще трябва другаде да потърся
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 20, 2008, 11:02:17 »

Addri наистина ли е такъв проблема с намирането на ръкавици? леле.... значи трябва да се заема сериозно с проблема shok! и моята сватба е ноември и си мисля че ръкавиците са един необходим зимен аксесоар за всяка булка! поне когато е на открито де....

колкото до шиенето на ръкавици.... малко хора се наемат! варианта е от тези с халкичка на пръстчето, но аз тях не ги харесвам....
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines