Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 23:15:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ръкавиците - необходим аксесоар или прищявка?  (Прочетена 148394 пъти)
 
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 25, 2009, 10:38:41 »

а тези тъкавици които предлагат,са простооо ужас. Такива грозотии има, аз искам да са не много дълги под лакътя и от сатен, Накрая ще взема да си ушия това което искам. Според мен, ръкавиците придават, много изящен вид на булката. yahoo и съм решила да си сложа
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #166 -: март 25, 2009, 14:14:44 »

Милата, би ли ме ориентирала за цените на ръкажиците. Как върят? Благодаря!
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 25, 2009, 14:25:00 »

амиии дантелените къси и дълги знам няколко сайта от които можеш да поръчаш- цените на късите са между 9-10, а на дългите май бяха към 12-15. Ако са изцяло от сатен с пръсти 22-25лв. Иначе гледах и в сватбения център имаше избор, там най простата дантела беше 16-18лв. другите по 22 от сатен, а дулгите до лакът с пръсти около 25лв. Ти какъв цвят си търсиш, моите искам да са екрю
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #168 -: март 25, 2009, 19:08:14 »

Благодаря! Извинявам се за уникалния правопис на горния пост!
Ами аз нямам представа още каквъ ще ми е роклята. Аз питах в темата за роклята момичетта да ме посъветват нещо, но не ми отговориха и още дерзая. Не знам. Или нещо златисто/екрю или един доста особен цвят, не знам как да го обесня - нещо между сиво и лилаво, но много светъл нюанс на тези цветове. Не знам дали стана ясно. ако е втория вариант, ще си ги шия при дизайнерката на роклята ми, няма да намеря такива по магазините, а за екрюто, ще си потърся. Цените са доста нормални, аз за доста по-високи се бях настроила.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 14, 2009, 20:48:41 »

Аз хич не съм фен на ръкавиците, поне в обичайния им - зимен вариант. Но мисля, че стига тоалета да ги позволява направо са си задължителен аксесоар. Просто придават необходимата официалност на повода. Особено при подписването - забелязват се. Аз ще си сложа за официалната част, а после ще ги махна danceg
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #170 -: април 14, 2009, 23:05:57 »

Аз ще имам дълги и от сатен или тафта, каквато ми е роклята като материя. Но проблемът ми е, че цветът на роклята ще е или леко прасковен нюанс, или лееко сиво-лилаво и сега се чудя какви ръкавици и обувки да сложа? Ще имма оранжев букет и ако са бели цветовете ще станат много, а ако пък са с цвета на роклята ще е едно голямо петно и неми стои убаво  GROAN Идеи?
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 15, 2009, 06:57:03 »

Според мен трябва да бъдат с цвета на роклята.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #172 -: април 15, 2009, 07:40:23 »

Ами на всяка рокля в бледи цветове могат да се сложат и бели ръкавици. Май правилото за по - нежните цветове беше или в цвета на роклята, или бели.

С ръкавици е много красиво, на мен винаги ми е харесвало. За съжаление, ръкавиците изискват съвършени рамене и ръце, а аз не притежавам такива. Ще ми трябват сигурно по два часа само за ръцете и раменете във фитнеса ежедневно, за да докарам нужния вид. Ако можех, задължително щях да си направя рокля, която да се носи с ръкавици. Не изпускайте шанса да си сложите, кога пак ще можете да го направите в нормалния живот?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #173 -: април 15, 2009, 17:45:37 »

Аз първоначално не се радвах за тях много, защото са ми по принуда и нали знаеш как кат оти е наложено нещо и хубаво да е , не му се куфиш. Но сега определено се радвам.
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 20, 2009, 18:17:51 »

Чак пък необходимост не е...
При мен е по скоро прищявка...
Те не са точно ръкавички... по скоро ръкавчета... защото нямат пръсти, ами едно такова.... "въженце" дето обикаля средния пръст... Много са ми нежнички... може и с тях, може и без  smile
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 22, 2009, 10:43:09 »

Ръкавиците или ръкавелите са хубав аксесоар в зависимост от модела на роклята и от това как булката би се чувствала с тях. По отношение на цвета им, най-добре е да бъдат с цвета на роклята...
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #176 -: май 04, 2009, 00:04:05 »

аз също харесвам ръкавиците ,но да са до лактите или над тях, тези ,които са като зимните хич не ми харесват (дано не съм обидила някой).Според мен трябва да са в цвета на роклята, не мисля , че ще се получи като "голяма петно"
Активен
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 29, 2009, 08:34:27 »

Хубаво е да имаш ръкавици.Аз мойте сама си ги направих но не знам как да ти ги пратя. Ако искаш разгледай ми албума, там ги има http://album.svatbata.bg/hristovi_natally_plamen
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 06, 2009, 23:47:09 »

Аз определено съм фен на ръкавиците и ще имам , просто си паснаха перфектно с роклята  yahoo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 06, 2009, 13:31:33 »

момичета имайте в предвид че ръкавици на обемни рокли не стоят добре изгледат все едно булката е затворена в скафандър..
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines