Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:21:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кое е по-скъпо роклята или костюма?
роклята - 47 (77%)
костюма - 0 (0%)
еднакво скъпи са - 14 (23%)
и двата са под наем - 0 (0%)
друго - 0 (0%)
Общ брой гласове: 61

Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо нашата рокля е по-скъпа от неговият костюм?  (Прочетена 9724 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 15, 2008, 09:06:25 »

И аз съм на мнение, че костюма и роклята са горе долу на една цена!  crazy Още повече като прибавиш риза, вратовръзка, колан, обувки и т.н.
Активен
sevi_radi
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #16 -: януари 22, 2010, 09:16:42 »

здравейте момичета!
аз съм от софия, сватбата ни е в края на май   marriage и все още не съм започнала да търся "роклята"..... само влизах в разни сайтове на бутици и ..... цените ме стреснаха  girl_impossible....от къде мога да се облека за до 1000 - 1500лева най - много, включително с обувки, було и т.н.
 huhhuh.gif
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 22, 2010, 10:55:48 »

По темата, определено мисля, че роклята е обект на много по-големи инвестиции отколкото костюма, а също и на по-голямо внимание! Помислете само колко се притеснявахте за купуването на вашата рокля и колко точно се притеснихте за купуването на костюм? Ама бъдете честни!  girl_wink Разнообразието в женското облекло е много по-голямо, а и суетата при нас е много по-силно изразена.  ugly Биология!  pleasantry Булчинските бутици и ателиета определено се възползват от това.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 22, 2010, 12:00:14 »

Открай време ние жените сме по-суетни (говорим средностатистически, разбира се) и затова е ясно, че от нас могат да се спечелят повече пари.  Wink Съответно такова е и предлагането.
Пък и вниманието на сватбата така или иначе е съсредоточено повече върху облеклото на булката, отколкото върху това на младоженеца, това според мен също е фактор да влагаме много повече усилия и ресурси в нея.
От друга страна един наистина хубав костюм от скъпи материи не би бил много по-евтин, отколкото една красива рокля от добри платове.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines