Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:01:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кое бельо според вас е най-подходящо за младоженеца?
Слипове
Боксерки
Без бельо
Нямам мнение

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо и за него  (Прочетена 151695 пъти)
 
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #75 -: март 30, 2009, 02:07:30 »

Никои не съм искал да обидя с мухльо, но съм присъствал на доста случаи , когато жените се опитват да обезличат мъжете си, затова колкото и да ви се иска в семеиството вие да дирижирате положението, никога не правете от истинския мъж лукова глава накрая.Това няма нищо общо с поста за бельото, просто исках да провокирам вашата реакция, засега е нормална, показва уважение към другия пол, но след като се омъжите, знае ли се?
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #76 -: април 07, 2009, 13:15:29 »

Аз съм 100% за слипове
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 15, 2009, 13:20:53 »

dark_avenger , по принцип само за информация, ако не знаеш с човек се отнасят така, както той позволява! Това е както в отношенията между хората, така и в брака, незнам, защо си се притеснил, че някой обезличава мъжа си, но да ти кажа много пък са и малко тези мъже дето имат точна визия за сватбения си ден и това не значи, че се обезличават, а просто искат съвет от бъдещите си съпруги и повече от ясно е, че жените имат повече усет в тези неща. Кому е нужна провокацията ти, не разбирам, нито пък как можеш да си вадиш изводи за уважанието между половете в брака и преди него от една тема за долното бельо в сватбен форум, в който 99 % от пишещите са жени? Wink good

П.П. Държа да подчертая, че съм супер добронамерена, само искам да си задам въпроса и да си кажа мнението за поста ти, без да се карам с никого! Защото в една друга тема станаха егати драмите, но пък човек трябва да държи на позицията си, а и така става при писаненто-малко е с двуяко значение, не е като при реален диалог очи в очи! blum
« Последна редакция: април 15, 2009, 13:30:47 от BaBy » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #78 -: април 15, 2009, 15:13:39 »

Гледам, че се е заформил интересен диалог. Може би всичко си зависи от ситуацията. При нас стана така. Милото е от хората, които изобщо не могат да проумеят защо на хората им трябват дрехи като и голички им е добре.  blush Преди да тръгнем заедно майка му му е купувала всичко, защото иначе той няма и да се сети, че му трябва дреха. Е, не че го хваля, обаче магаренцето ми има най - страхотното, стегнато и привлекателно мъжко дупе, което съм виждала  blush и според мен е просто престъпно нехайство да оставя такава хубост да се прахосва в лошо скроени слипове. Затова му купих за проба няколко чифта качествени боксерки да опита дали му харесват. Откакто ги обу, повече не щя да чуе за друго бельо и в началото все се оглеждаше колко хубаво му стоят. Така че, в случая, женската намеса по - скоро беше полезна за самочувствието на мъжа, отколкото да му навреди.  girl_wink

Когато нещата са с мярка и особено, когато самите мъже са ни помолили за съвет няма лошо в това да се намесим. Нима само защото те изобщо не знаят за някои неща или не им се занимав с тях трябва да си мълчим в техен ущърб?

На сватбения ден всяка жена иска мъжът до нея да е ослепителен за всички, така както е ослепителен за нея, може би затова се стараем толкова в съветите си и искаме да изтъкнем дори и чрез облеклото най - добрите му качества. Това са нашите принцове и ние гледаме да си ги наконтим. Пък и сума ти индустрии биха загинали без женската склонност към "натъкмяване". Хихик!
« Последна редакция: април 15, 2009, 15:47:09 от Su_to » Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 21, 2009, 23:20:41 »

с бельото сме готови - много хубави потник и слипове на някаква италианска фирма бяха... Белички smile
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 07, 2009, 07:53:51 »

Сега сигурно ще се изкажа тъпо, но тениската или потника отдолу задължителни ли са?

Иначе моят носи боксерки по тялото (поне мисля, че така се казват) и онези широките от първа страница ми изглеждат много странно. Та ако иска да ходи да си избира бельо и да ме изненадва, ако не ще аз ще го завлека да си избере.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 07, 2009, 13:17:36 »

Сега сигурно ще се изкажа тъпо, но тениската или потника отдолу задължителни ли са?
Аз не мисля, че са задължителни. Ние бяхме без нищо под ризата. smile Ако е горещо, едва ли ще му е удобно с още един кат дрехи.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 25, 2009, 11:45:49 »

Мойто диване си носи само боксерки и щом с това му удобно, аз нямам нищо против. Аз ще съм с бикини, а не с прашки на сватбата....
Ще е с нищо под ризата. Дали ще го избираме заедно - най-вероятно, но аз така или иначе давам само съвети за цвета.
Мен ако ме питате....аз така или иначе най-си го харесвам без нищо  Wink blum
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 25, 2009, 12:29:56 »

не мога да се сдържа да не се изкажа по темата за потниците и тениските под ризата...  pardon

За задължителното - не е задължително. По етикет е добре да има бельо под ризата, но това си е въпрос на личен избор. Зависи и от ризата разбира се, но ако има шанс ризата да се разтвори и да се покаже част от гръдното окосмяване на мъжа (ако има такова, разбира се) според мен е по-добре да се застрахова с бельо.

Аз лично не харесвам тениска под ризата. Незнам дали сте забелязали, но ръкавите на тениската винаги си личат под ръкавите на ризата - на мен това ми е грозно. Колкото до потниците - ако е широк потник с тънки презрамки разбира се че не стои добре, но ако е безшевен потник с широки презрамки (като тениска без ръкави), който си стои на мястото и не се гърчи под ризата - това е незабележимо и супер удобно.
Моят мъж носи такива и никога не е имало случай да ме подразни или да се покаже по какъвто и да е начин под ризата.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #84 -: август 27, 2009, 07:47:23 »

Alucinado, а от кой магазин или поне от коя марка са потниците? Мисля, че за такъв постепенно бих успяла да убедя милото.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 27, 2009, 10:24:26 »

Su, не мога да ти кажа марка или магазин, но ги има в почти всеки магазин за бельо. Препоръчвам ти безшевните - по-стегнати са.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #86 -: август 27, 2009, 11:28:23 »

Благодаря ти! Нали само боксерки гледам и изобщо не съм забелязвала, че има безшевни потници.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 27, 2009, 12:39:25 »

има, има
но като купуваш (ако по принцип не носи) гледай и деколтето, за да не е много високо и да се показва, ако случайно реши да разкопчее едно-две копчета.
Най-добре е ако ги мери преди да купувате...
успех!
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #88 -: май 28, 2010, 14:50:13 »

И аз съм твърдо с 2 ръце за боксерките
Активен
ina_naumova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #89 -: юни 02, 2010, 11:33:44 »

Аз по принцип съм за слипове, но тези боксерки ме накефиха  biggrin

Е, няма такива боксерки хахахаха Oh my ...   yahoo  Bravo  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines