Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:54:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кое бельо според вас е най-подходящо за младоженеца?
Слипове
Боксерки
Без бельо
Нямам мнение

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо и за него  (Прочетена 151621 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 10, 2008, 14:05:44 »

 judges за еластичните боксерки
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 10, 2008, 14:35:02 »

judges за еластичните боксерки
И ние много ги уважаваме.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #62 -: март 22, 2009, 18:02:58 »

100% за еластичните боксерки. Той други май и няма. Преди имаше, сега вече не. И на сватбата мисля да е така.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 23, 2009, 13:25:44 »

ние сме на слипове
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 23, 2009, 13:43:14 »

Моят човек е само с боксерки. Само това му е удобно и друго не признава pardon. На сватбата също ще го издокараме с боксерки, но някакви светли за разлика от всички други, които има blum.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #65 -: март 28, 2009, 17:19:41 »

           Може ли един въпрос към дамите? До тук ли стигна еманципацията вие да им определяте бельото, че даже и на сватбата?А къде остана изненадата, тръпката, очакването - как точно ще го видим вечерта след сватбата, и какво е обул за да ни изненада приятно?Не го приемаите като заядка, интересни са ми разсъжденията по този въпрос.Аз например на сватбения си ден бих се съобразил леко  и деликатно с жена си, но със сигурност тя няма да знае нито как ще съм облечен, нито какво има отдолу. Ами ако съм решил да има еротични изненади, ако няма бельо изобщо?В последния момент всичко може да ми хрумне, все пак това е и моя ден , не само вашия, нали?
« Последна редакция: март 28, 2009, 17:28:36 от dark_avenger » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #66 -: март 28, 2009, 17:33:17 »

именно заради риска от подобни "изненади" на самата сватба /не ноща след нея/ пишат доста от нас тук. Плюс това допусни варианта, че много от мъжете ни са се посъветвали с нас, както и ние с тях.  Wink А за доста от нас - знаем мъжете ни с какво се обличат по принцип, смятаме, че това е най-доброто бельо, най-добре им стои и не бихме предположили, нито желали да бъде с друго на този ден.   good Не е въпрос на еманципация или купища мухльовци, събрани на едно място, а любяще жени, които познават добре вкусовете на мъжете си.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 29, 2009, 11:43:07 »

или купища мухльовци, събрани на едно място,

 girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #68 -: март 29, 2009, 15:25:05 »

girl_impossible girl_impossible girl_impossible

???????????
Както ясно съм написала:
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #69 -: март 29, 2009, 15:26:08 »

Не е въпрос на еманципация или купища мухльовци, събрани на едно място, а любяще жени, които познават добре вкусовете на мъжете си.

Ето, мисля, че е доста ясно написано!!!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 29, 2009, 16:11:30 »

Аз мисля, че бельото не са само боксерките или слиповете, за мене е важно и какво е сложил под ризата, защото кошмара с потника под ризата в стил Соц-Лукс е доста по-смешен от това, какво е обул съпруга ви на сватбата. Мен лично никога не ми е хрумвало дори да се замисля, а даже и не помня какво беше обул, но ако на всички снимки му прозираше потника под ризата-никога нямаше да го забравя! smile Незнам, не се ли научиха вече мъжете, че се слага тениска, от много години насам! smile smile smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #71 -: март 29, 2009, 16:32:49 »

 kezz Да, това с потника е страшен ужас!
Много се радвам, че моят мъж си слага тениска, когато е с костюм и не е имало неловки ситуации.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 29, 2009, 19:57:08 »

Ето, мисля, че е доста ясно написано!!!

Aми аз това за еманципацията и че си познаваме мъжете го разбрах, но за"купища мухльовци, събрани на едно място" не можах pardon! Сигурно по-бавно загрявам tease
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #73 -: март 29, 2009, 20:09:50 »

Имам предвид с тези думи, че някак ми се стори подтекстът на поста на dark_avenger засяга от части и мъжете ни - че са някакви безропотни същества, които чакат само ние какво да им кажем и те изпълняват. Че дори и бельото сами не могат да си изберат  - в този смисъл го написах това, че не са се събрали тука някакви мухльовци, представени от жените им.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 29, 2009, 20:13:59 »

Имам предвид с тези думи, че някак ми се стори подтекстът на поста на dark_avenger засяга от части и мъжете ни - че са някакви безропотни същества, които чакат само ние какво да им кажем и те изпълняват. Че дори и бельото сами не могат да си изберат  - в този смисъл го написах това, че не са се събрали тука някакви мухльовци, представени от жените им.
Разбрах вече! girl_wink
Е ама не се впрягай пък ти! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines