Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:14:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА!!!!!  (Прочетена 188580 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 19, 2009, 09:11:42 »

Момичета, булки от Варна, къде сте??? scratch one-s head
Рових се, рових се и не ви намирам!!!
Имам нужда от малко помощ,т.к. не живея в България, а сватбата ще е там!!!
Ако не ни мине котка път, датата ни е 30 август chee( поне нея вече избрахме), но ресторант, цени, рокля,пак цени, видео-фото, естествено пак цени, .... ами то всичко май... Oh my ...
За сега съм направо.. insane
Благодаря на всички!!
Активен
vnedel4ev
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 3



« Отговор #436 -: януари 19, 2009, 09:24:08 »

ресторанта на хотел аква е с най ниски цени за момента.нашата дата е 22.08.онзи ден обиколихме няколко ресторанта и се спряхме на този.предлагат апартамент за младоженците и по една процедура в спа центъра им.куверта е от 25 до 28лв
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #437 -: януари 19, 2009, 13:48:04 »

Най-много сватби има в края на август във Варна. Така,че ако сте си избрали ресторант и други екстри които ви трябват не се двоумете, а си капарирайте. С ресторантите е проблема, защото във Варна не са толкова много. Кувертите са над 30 лв. навсякъде.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 20, 2009, 08:34:01 »

ресторанта на хотел аква е с най ниски цени за момента.нашата дата е 22.08.онзи ден обиколихме няколко ресторанта и се спряхме на този.предлагат апартамент за младоженците и по една процедура в спа центъра им.куверта е от 25 до 28лв
Mерси много give_rose, ще проверим и там. На мен много ми хареса "Бохеми", но само по интернет, а иначе какво предлагат като меню и цени....незнам. А тези 25-28 лв какво включват- храната само нали?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 20, 2009, 10:32:20 »

Здравейте момичета и момчета, както забелязвам тук-там.
И аз съм от многото, които само плагиатстват от вас и не се осмеляват да се изявят, но сега имам въпрос, на който не открих отговор. Той е по-конкретно към булките и гостите им, които са празнували в х-л Ерма. Доколкото ви изчетох отзивите са добри, но никой не споменава храната (дали е вкусна), а бъдещите ми in-laws били говорили с някой, който бил чул от някой, който казал, че готвачът там не ставал. Вие какво ще кажете по въпроса?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 20, 2009, 13:00:18 »

Момичета, знае ли някой нещо повече за "Наталина"- цени, мнения? Ще съм благодарна ако споделите!!!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #441 -: януари 20, 2009, 13:19:02 »

Момичета, знае ли някой нещо повече за "Наталина"- цени, мнения? Ще съм благодарна ако споделите!!!
Ще ти отговори момче... Наталина е една от най-добрите сватбени агентки във Варна. Работи на добри условия. Не мога да ти дам сайт тук, защото може да се сметне за реклама. Най-лесно може да я откриеш като зададеш в Google - "Сватбена къща Наталина". Агентката се казва Наталина Пекова.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 20, 2009, 13:45:06 »

Ще ти отговори момче... Наталина е една от най-добрите сватбени агентки във Варна. Работи на добри условия. Не мога да ти дам сайт тук, защото може да се сметне за реклама. Най-лесно може да я откриеш като зададеш в Google - "Сватбена къща Наталина". Агентката се казва Наталина Пекова.
Благодаря ти! аз сайта го гледах, исках мнение на хора, които са ползвали услугите й, не на колеги, но благодаря все пак!!!
Активен
kremmito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 21, 2009, 09:47:12 »

Здравейте момичета и момчета  smile
попаднах на много интересна информация, Вие може и да знаете, но все пак да кажа -
в периода 20 - 22.02. ще има организиран Сватбен салон в Спортна зала  smile Ще има щандове на почти всички агенции, фото и видео заснемане, сватбени салони и всичко свързано с организацията на сватбата  good изглежда ми супер, т.к. на едно място ще може да се срещнеш с доста хора свързани с тази дейност. Пожелавам успех, макар че аз вече не мога да се възползвам вече от това, дано вие срещнете точните хора.  smile
Активен
kremmito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 21, 2009, 09:55:53 »

Нашата сватба беше организирана от нея   - Наталина Пекова danceg
За мен тя е един прекрасен човек, който си разбира мнооооого от работата. Просто казваш какво искаш ако имаш представа и тя го прави, ако не, те засипва с хиляди предложения  smile Ако те интересува нещо подробно ми пиши на лични. Моят съвет е да се срещнете с нея, така ще прецениш сама. Успех  smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 24, 2009, 12:07:55 »

 Имам проблем. Не знам аз ли им изглеждам така на хората, но за датата 06.06 всички куверти, които получих са около 40 лв, най - ниският 38. Това включва Корал, Ерма, Лилия, Интернационал и май са тези, които казаха, че тогава могат да се занимават с нас. Останалите, с които говорих ще си хранят туристите. Моля обикалящите по хотели и ресторанти за сверяване на показанията.
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #446 -: януари 24, 2009, 16:21:34 »

Pebbles, виж ресторант Нептун на Дружба. Мои приятели ще се женят там маймеец, куверта е 22лв.Казали са че дори и да има увеличение няма да е над 25 лв. Иначе в нета снимките на ресторанта са ужасни,но са го пооправили и не е толкова отчайващ smile
Също така виж в Естрея на Дружба. Там също се занимават с туристи, но имат тераса, на която през сезона се правят сватбите. Там куверта е 35-40 лв (поне толкова беше в средата на октомври 2008). Успех, виж и в Бриз, че забравих какво беше там smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 24, 2009, 19:17:24 »

 Благодаря, Dreamland, ще проверя непременно. За Нептун, разгледах им сайта, ако не друго, поне имат страхотна градина и тераса. Проблемът е, че, тъй като времето на сватбата зависело от булката, не мога да си разчитам достатъчно, че няма да вали Wink. А колко много искам сватба на открито!!!
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 25, 2009, 16:37:34 »

Мислим сватбата ни да е в ресторанта на бизнес хотел Варна .
Търсихме си ресторант с около 120 човека ,но мислим че там е най -подходящото.
Притеснявам се искам всичко да е идеално ,ако някои е празнувал там,очаквам коментари много ще се радвам да чуя нещо за този ресторант  girl_wink smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: януари 25, 2009, 20:45:17 »

Нашата маи ще е в "Бяла Къща". За сега офертите от там са най-добри! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines